Nikdy nezostanete bez kaziet a ušetríte až 70 % za atrament alebo 50 % za toner

HP Instant Ink - nikdy nezostane bez kaziet – získajte atrament alebo toner, pohodlné doručenie a recykláciu už od 0,99 € mesačne.

Čo je HP Instant Ink?

Nikdy nezostanete bez atramentu alebo tonera

Bezstarostná výmena s pohodlným doručením.

So službou HP Instant Ink ušetríte až 70 % za atrament alebo 50 % za toner

Získajte istotu úspory pri použití originálneho atramentu so službou HP Instant Ink a to už od 0,99 € mesačne.

Bez obmedzenia

Predplatné môžete kedykoľvek zmeniť, pozastaviť alebo zrušiť bez ďalších nákladov.

Zodpovedná recyklácia

Pomožte chrániť životné prostredie prostredníctvom bezplatnej recyklácie.

Ako funguje HP Instant Ink?

Vyberte plán tlače podľa toho či tlačíte trochu alebo veľa, pre každého je tu možnosť. Predplatné zahŕňa atrament alebo toner, bezproblémové doručenie a predplatenú recykláciu.

Tlačový plán pre atrament

10 stránok
mesačne:

0,99 €

50 stránok
mesačne:

3,99 €

Odporúčame pre tlač v domácnosti

100 stránok
mesačne:

5,99 €

300 stránok
mesačne:

11,99 €

Odporúčame pre tlač v malej firme

700 stránok
mesačne:

24,99 €

Tlačový plán pre toner

50 stránok
mesačne:

1,99 €

100 stránok
mesačne:

3,99 €

400 stránok
mesačne:

13,99 €

800 stránok
mesačne:

19,99 €

1500 stránok
mesačne:

25,99 €

Atrament alebo toner vám bude doručený bez ďalších nákladov

Ak je hladina atramentu alebo tonera nízka, automaticky sa odošle nová kazeta. Kazety sa dodávajú skôr, ako ich potrebujete, takže vám nikdy nebudú chýbať.

Vychutnajte si úplnú flexibilitu

Svoj plán môžete kedykoľvek zrušiť alebo zmeniť. Pokiaľ nepoužijete všetky stránky z Vášho plánu, automaticky sa presunú na ďalší mesiac.

Najčastejšie otázky

Čo dostanem?

Akonáhle sa zaregistrujete, dostanete uvítaciu sadu doručenú k Vašim dverám. Atramentová alebo tonerová kazeta, ktorú dostanete, je špeciálna a funguje iba s HP Instant Ink. Vaša ďalšia dodávka atramentu alebo tonera bude odoslaná iba v prípade, že hladina atramentu alebo tonera bude nízka, nie mesačne. Vaša tlačiareň sama pošle správu a ďalšia sada kaziet Vám bude automaticky odoslaná. Spolu s novými kazetami Vam príde aj podklad k predplatenej recyklácii starých kaziet. Vašu spotrebu možete sledovať v aplikácii HP Smart.

Ako si vyberiem plán?

Vyberte si plán podľa vášho bežného využitia. Ak neviete, koľko vytlačíte, nemusíte sa obávať - plán možno kedykoľvek zmeniť alebo zrušiť bez ďalších nákladov. Riadiaci panel v aplikácii HP Smart vám pomôže sledovať počet stránok, ktoré ste za mesiac vytlačili.

Ako ušetrím?

Ušetríte vďaka nastaveniu služby HP Instant Ink. Táto služba má mesačný poplatok založený na počte strán, ktoré vytlačíte, nie na množstve použitého atramentu. Takže nech už vytlačíte niekoľko riadkov textu alebo farebné fotografie, cena bude rovnaká.

Už si nikdy nebudete musieť znovu kupovať atrament alebo toner. Vaša tlačiareň od HP sama spozná, že jej dochádza atrament alebo toner a automaticky sa odošle nový, takže už nikdy nebudete bez náplne.

Čo keď sa objem mojej tlače mení?

Nerobte si starosti. Svoj tlačový plán môžete kedykoľvek zmeniť alebo zrušiť a neplatíte žiadny ročný poplatok. Ak v niektorom mesiaci vytlačíte menej stránok, nevyužité stránky sa prevedú do ďalšieho mesiaca. Ak budete tlačíť viac, pridajte si ďalšiu sadu stránok už od 1€, alebo jednoducho prejdite na vyšší tlačový plán.

Ako môžem začať?

Kúpili ste si práve novú tlačiareň HP, ktorá je dodávaná s atramentovými alebo tonerovymi kazetami Instant Ink? Môže vám byť ponúknuté bezplatné skúšobné obdobie, ak sa zaregistrujete do služby do 7 dní od inštalácie tlačiarne.

Vyskúšajte službu a váš mesačný poplatok sa začne až po skúšobnom období.

Ak sa zaregistrujete po 7 dňoch, nebudete mať nárok na skúšobné obdobie. Vaša služba a fakturácia nebudú aktívne, kým do tlačiarne nevložíte kazety z HP Instant Ink uvítacieho balíčka.

Čo sa stane s mojimi nepoužitými stránkami?

Ak nespotrebujete všetky strany vášho mesačného plánu, nevyužité strany sú automaticky prevedené do ďalšieho mesiaca a zobrazujú sa na vašom účte. Môžete prevádzať u atramentu až trojmesačný počet strán než je váš nastavený tlačový plán (ak je váš mesačný plán 10 strán, môžete previesť do ďalšieho mesiaca 30 strán) a u tonera môžete prevádzať dvojmesačný počet strán než je váš nastavený tlačový plán (ak je váš mesačný plán 50 strán, môžete previesť do ďalšieho mesiaca 100 strán).

Je moja tlačiareň kompatibilná pre HP Instant Ink?

V súčasnej dobe sú pre HP Instant Ink oprávnené len vybrané modely tlačiarní HP. Zoznam kompatibilných tlačiarní nájdete tu:

 • HP DeskJet 2720 All-in-One Printer
 • HP DeskJet 2721 All-in-One Printer
 • HP DeskJet 2723 All-in-One Printer
 • HP DeskJet Plus 4120 All-in-One Printer
 • HP OfficeJet 3830 All-in-One
 • HP DeskJet 3639 All-in-One
 • HP OfficeJet Pro 6230 ePrinter
 • HP OfficeJet 6950 All-in-One
 • HP OfficeJet Pro 6960 All-in-One
 • HP OfficeJet 8013 All-in-One
 • HP OfficeJet Pro 8023 All-in-One
 • HP OfficeJet Pro 8210 Printer
 • HP OfficeJet Pro 9010 All-in-One
 • HP OfficeJet Pro 9013 All-in-One
 • HP OfficeJet Pro 9020 All-in-One
 • HP OfficeJet Pro 9023 All-in-One
 • HP OfficeJet Pro 8730

Pripravený začať?

Vyberte si plán HP Instant Ink alebo si najskôr kúpte vhodnú tlačiaren.

Nie ste pripravení na HP Instant Ink?

Vaša tlačiareň bola navrhnutá na tlač originálnym atramentom alebo tonerom HP. Kúpte si originálne kazety online.

Originálne kazety

Program - odporučiť priateľovi

Zdieľajte svoj jedinečný kód a pozvite priateľov, aby sa zaregistrovali aj oni do HP Instant Ink. Za každého priateľa, ktorý sa zaregistruje, bude obom poskytnutý 1 mesiac bezplatnej služby.*

Zaregistrujte sa teraz

*Môžu platiť obmedzenia

Vyhlásenie

Nezostanete bez kaziet: Na základe tlačového plánu, internetového pripojenia k vhodnej tlačiarni HP, platnej kreditnej / debetnej karte, e-mailovej adrese a doručovacej službe vo Vašej krajine.

Ušetrite až 70% za atrament: Na základe štúdie Buyers Lab z júla 2020 zadanej spoločnosťou HP, ktorá porovnávala mesačné náklady na predplatné plánu HP Instant Ink na 700 stránok bez nákupu ďalších stránok v porovnaní s nákladmi na stránku na tlač ISO / IEC 24711 vo väčšine tradičných farebných atramentových tlačiarniach a multifunkčných tlačiarniach A4 využívajúcich originálne kazety so štandardnou kapacitou za cenu pre: väčšina krajín EMEA <200 EUR; UK <200 GBP. Na základe verejne dostupných informácií k 1. júnu 2020. Predajná / ponukové ceny nie sú pre túto štúdiu brané do úvahy. Tlačiarne HP Ink Advantage sú vylúčené kvôli neštandardnému modelu hardvéru a spotrebného materiálu. Tlačiarne vybrané podľa podielu na trhu v IDC Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker - Final Historical 2020Q1. Podrobnosti: www.keypointintelligence.com/HPInstantInkROW.

Ušetrite až 50% za toner: Na základe mesačných nákladov na predplatné pre plán stránok HP Instant Ink 1 500 oproti priemerným transakčným nákladom na stránku čiernobielych laserových tlačiarní A4 a multifunkčných tlačiarní <450 USD, ktoré používajú originálne integrovanej tonerové kazety štandardnej kapacity (toner a valec v jednej kazete). Štúdia Buyers Lab z októbra 2020 zadané spoločnosťou HP na základe výskumu verejne dostupných informácií k 30. 9. 2020. Tlačiarne vybrané podľa podielu na trhu podľa hlásenia IDC Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker - Final Historical 2020Q1. Podrobnosti a najnovšie správy nájdete na: www.keypointintelligence.com/HPTonerServiceROW

Zmeniť alebo zrušiť kedykoľvek: Svoj plán môžete kedykoľvek zmeniť alebo zrušiť online. Ak sa rozhodnete zrušiť svoj tarif HP Instant Ink, môžete sa vrátiť k používaniu originálnych kaziet HP Standard alebo XL. Zvýšenie plánu sú účinné okamžite a poplatky budú uplatnené spätne alebo v budúcom fakturačnom cykle v závislosti na výbere užívateľa. Zníženie tarify a zrušenie plánu sú účinné od posledného dňa aktuálneho fakturačného obdobia. Úplné informácie nájdete na adrese instantink.hpconnected.com/terms.

Recyklácia: Dostupnosť programu sa líši. Vrátenie a recyklácia originálnych kaziet HP je v súčasnej dobe k dispozícii vo viac ako 60 krajinách, teritóriách a regiónoch v Ázii, Afrike, Európe a Severnej a Južnej Amerike prostredníctvom programu HP Planet Partners. Dostupnosť programu sa líši. Podrobnosti nájdete na stránke hp.com/recycle.

Automatické doručovanie: Tlačiarne vyžadujú pre účasť v programe priame pripojenie k internetu. Prístup k internetu sa predáva samostatne..

Nevyužité stránky za měsic: Mesačný plán umožňuje, aby boli nevyužité stránky za mesiac automaticky prevedené a zobrazené na Vašom účte a potom použité na tisk strán presahujúci váš mesačný plán. Zostatok počtu prevádzaných strán je obmedzený na maximálne dvojnásobok strán vášho mesačného tonerového plánu a trojnásobok strán vášho mesačného atramentového plánu (Príklad tonera: ak je váš mesačný plán 50 strán, môžete previesť do ďalšieho mesiaca 100 strán. Príklad atramentu: Váš mesačný plán 50 strán, môžete previesť do ďalšieho mesiaca 150 strán.)