IRS Zvieratká

Značka: IRS Náš kód: 100002804303

Partnerský predaj

IRS Zvieratká

Viacjazyčná kniha IRS pre deti od 3 rokov. Obsahuje viac než 500 nahrávok a 15 kvízov. Deti sa naučia pomenovať vyše 100 druhov zvierat, vypočujú si zvuky aké vydávajú a dozvedia sa o nich veľa zaujímavostí. Knižka je jednoducho prepínateľná do anglického, nemeckého a maďarského jazyka. Celý popis

9.9

9,90 € vrátane DPH

Popis

Popis produktu

IRS hovoriaca knižka Zvieratká patrí do úspešnej série viacjazyčných hovoriacich knižiek OBJAVKOVO. V piatich knižkách z tejto série sa deti formou hry naučia viac než 1000 tematicky zameraných slovíčok a zahrajú sa vyše 160 hier a kvízov.

Zvieratká sú rozdelené do kategórií podľa toho, v akom prostredí žijú (na farme, v lese, vo vode, pri vode, v divočine…). 

IRS hovoriacu knižku Zvieratká si určite zamilujú všetky malé deti. Je plná zvukov zvieratiek, rýmov a zaujímavostí.

V anglickom, nemeckom a maďarskom jazyku je knižka vhodná pre všetkých, ktorí majú záujem učiť sa novú slovnú zásobu so správnou výslovnosťou a intonáciou. V knižke sa tak naučíte pomenovať vyše 100 zvierat v anglickom, nemeckom i maďarskom jazyku.

Audioukážky z hovoriacej knižky Zvieratká

--------------------

UPOZORNENIE: Kniha sa používa s hovoriacim perom IRS. Hovoriace pero IRS sa predáva samostatne. Pero je kompatibilné so všetkými hovoriacimi knihami IRS, takže si ho stačí zakúpiť raz. Ak ho ešte nemáte, odporúčame vám pozrieť si naše výhodné balíčky, ktoré obsahujú aj hovoriace pero.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Názov knihy Zvieratká
Autor Petra Doritty
Ilustrátor Mgr. Art Juraj Martiška
Jazyk SK / EN / DE / HU
Rok publikácie 2018
Počet strán 24
Počet audio súborov 500
Väzba V1 (spinková väzba)
Rozmer 25 cm x 17,5 cm
ISBN 9788089641895