IRS Mia na farme

Značka: IRS Náš kód: 100002804299

Partnerský predaj

IRS Mia na farme

Hovoriaca kniha IRS pre deti od 3 rokov. Pútavý príbeh o zatúlanom mačiatku, 88 úloh, 33 hádaniek, vyše 500 zvukov, básničiek a veľa zaujímavostí nájdete v knihe Mia na farme. Kniha je bohato ilustrovaná a neobsahuje žiadne texty. Príbeh nahovorila Zuzana Tlučková. Celý popis

9.9

9,90 € vrátane DPH

Popis

Popis produktu

Knižku Mia na farme si určite obľúbia aj tie najmenšie deti. Je celá ozvučená, takže aj deti, ktoré ešte nevedia čítať, si užijú mnoho hodín zábavy a hravého učenia. A to všetko aj samostatne, bez aktívnej prítomnosti rodiča.

Na každej ilustrovanej dvojstrane si vypočujú časť príbehu o mačiatku Mii. Následne riešia úlohy, ktoré si taktiež vypočujú priložením hovoriaceho pera IRS na farebné krúžky. Odpovede získavajú prikladaním hovoriaceho pera IRS na správne miesta.

Na každej ilustrovanej dvojstrane sú zároveň v orieškoch skryté tri hádanky, ktorých odpoveď si jednoducho overia na posledných stranách knižky. Taktiež tam nájdu zvieratká, pri ktorých je symbol sovičky. Sovička im vždy prezradí niečo zaujímavé o danom zvieratku.

A to nie je všetko! Na každej ilustrovanej dvojstrane sú skryté vždy tri lienky. Deti ich najprv musia nájsť a priložiť na ne pero, od najväčšej po najmenšiu. Lienky im prezradia veľa zaujímavého o práci na farme, o prírodných javoch, o ovocí a zelenine, o spánku…

Pokračovanie príbehu, ďalšie úlohy, hádanky a zaujímavosti nájdete v hovoriacej knižke IRS Mia v meste.

Pozrite si video:

 

Audioukážky z hovoriacej knižky Mia na farme

--------------------

UPOZORNENIE: Kniha sa používa s hovoriacim perom IRS. Hovoriace pero IRS sa predáva samostatne. Pero je kompatibilné so všetkými hovoriacimi knihami IRS, takže si ho stačí zakúpiť raz. Ak ho ešte nemáte, odporúčame vám pozrieť si naše výhodné balíčky, ktoré obsahujú aj hovoriace pero.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Názov knihy Mia na farme
Autor PaedDr. Ľubica Steinerová
Ilustrátor Mgr.art. Kristína Javornická
Jazyk slovenský
Rok publikácie 2017
Počet strán 28
Počet audio súborov 500
Väzba V1 (spinková väzba)
Rozmer 21 cm x 21 cm
ISBN 9788089641581