Holiace strojčeky pre psov výrazne uľahčujú starostlivosť o srsť psa. Sú tichšie než klasické holiace strojčeky, aby psa nedesili, majú nízke vibrácie a menej sa zahrievajú.

Zobraziť viac

Ako vybrať holiaci strojček na psa?

Holiace strojčeky pre psov vyberajte hlavne podľa intenzity využitia, ktorá ovplyvňuje potrebný výkon strojčeka, a druhu srsti psa.

Výkon holiaceho strojčeka pre psa

Výkon psích holiacich strojčekov sa pohybuje najčastejšie medzi 10 - 40 W. Pre občasné použitie postačí strojček s 10 - 20 W , pre častejšie využitie alebo pri väčšom počte psov zvoľte stroje s výkonom 20 - 40 W.

Druh napájania holiaceho psieho strojčeka

  • Akumulátorové holiace strojčeky pre psov - výhodou je absencia prekážajúceho kábla, nevýhodou nutnosť dobíjania a obmedzený čas strihania na jedno nabitie, hodí sa pre rýchle strihanie psov, ktorí sú na úpravu srsti zvyknutí
  • Holiace psie strojčeky napájané zo siete - menej rozšírené, vynikajú vyšším výkonom a netreba ich dobíjať
Info:

Pred holením by ste mali psiu srsť starostlivo rozčesať. V ponuke máme kefy na psiu srsť aj hrable na psiu srsť.

Výber strihacieho strojčeka pre psa podľa typu srsti

  • Na trhu sú strojčeky pre psy s jemnou srsťou, strojčeky pre psov s hustou srsťou a strojčeky pre psy s kučeravou srsťou.

Strojčeky sa líšia nastavením otáčok aj typom strihacej hlavice. Pre psov s jemnou srsťou sa hodí nižší počet otáčok (cca 3 000 ot./min.), pre psy s hustou srsťou vyšší počet otáčok (cca 4 000 ot./min. a viac).

Nastavenie výšky strihu a veľkosť čepele

  • Výška strihu je u väčšiny holiacich strojčekov nastaviteľná, pohybuje sa od 0,7 - 3 mm. Často sú súčasťou nástavné hrebene s výškou strihu až 20 mm.

→ Psie strojčeky majú čepele rôznych šírok.

  • Užšie čepele (cca do 35 mm) sa hodia pre menšie plemená psov alebo drobnejšie partie ako je hlava, nohy a pod.
  • Širšie čepele (nad 35 mm) využijete pri stredných a väčších psov pre ostatné partie tela. Vyberajte kvalitné čepele z nerezovej ocele.

Trimovací nôž pre psov

  • Trimovacie nože sú vhodné na vyčesávanie odumretej srsti. Zvyčajne ho využijete u hrubosrstých plemien.
TIP!

V starostlivosti o srsť hrajú výraznú úlohu tiež šampóny pre psy a kondicionéry na srsť psa.

Upresniť parametre
Aga Strihací stroj na psy - sada Wahl Strihač pre zvieratá Deluxe Pocket Pro WHL-9962-2016
Aga Strihací stroj na psy - sada

sYRINGE PRE PSOV pRAKTICKÉ – strihač pre psov je praktické príslušenstvo, ktoré sa veľmi dobre hodí na rýchle strihanie a zastrihávanie psov a iných domácich zvierat. Nespornou výhodou zariadenia je, že pri zastrihávaní nevytrháva chĺpky a má možnosť nastavenia čepele od 0,8 do 2,0 mm. kOMPAKTNÝ

môžete mať 11.04 - 13.04

Dexxer Elektrický zastrihávač pre psy a mačky Čierny T10 Wahl Strihač pre zvieratá Deluxe Pocket Pro WHL-9962-2016
Dexxer Elektrický zastrihávač pre psy a mačky Čierny T10

Elektrický zastrihávač na strihanie psov a iných domácich zvierat je dokonalým zariadením, ktoré sa postará o dokonalý vzhľad a pohodlie vášho domáceho maznáčika.

môžete mať 30.03 - 31.03

Wahl Strihač pre zvieratá Deluxe Pocket Pro WHL-9962-2016 Wahl Strihač pre zvieratá Deluxe Pocket Pro WHL-9962-2016
Wahl Strihač pre zvieratá Deluxe Pocket Pro WHL-9962-2016

Strihač je vybavený kvalitnými a precíznymi nožmi. Je vhodný na oholenie uší, labiek, ňufákovej partie a na dokončovacie úpravy. Wahl Strihač pre zvieratá Deluxe Pocket Pro WHL-9962–2016 je dodávaný s 2 vymeniteľnými nástavcami, batériou, olejom a čistiacou kefkou.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Vidaxl 7-dielna sada strojčeka na strihanie oviec 550 W Amzo Strihač na srsť domácich miláčikov - GULAMACHINE s nízkym hlukom
Vidaxl 7-dielna sada strojčeka na strihanie oviec 550 W

Keďže sa blížia teplé mesiace, nastáva čas strihania oviec. Kompletná sada so strojčekom na strihanie oviec vám umožní túto úlohu zvládnuť rýchlo a efektívne. Strojček je úzky a je vybavený vysoko výkonným 550 W motorom, a tak dokáže ostrihať aj tú najhustejšiu ovčiu vlnu, no zároveň je kompaktný a

môžete mať 05.04 - 11.04

Amzo Strihač na srsť domácich miláčikov - GULAMACHINE s nízkym hlukom Amzo Strihač na srsť domácich miláčikov - GULAMACHINE s nízkym hlukom
Amzo Strihač na srsť domácich miláčikov - GULAMACHINE s nízkym hlukom

So sadou na strihanie srsti domácich miláčikov Gulamachine s nízkym hlukom zachováte vždy úhľadný vzhľad svojich obľúbencov. Sada je vhodná na použitie doma aj v profesionálnom salóne!

môžete mať 31.03 - 03.04

GEKO Aku strihací strojček na domáce zvieratá 3,7 V G81235 Amzo Strihač na srsť domácich miláčikov - GULAMACHINE s nízkym hlukom
GEKO Aku strihací strojček na domáce zvieratá 3,7 V G81235

Aku strihací strojček na domáce zvieratá 3,7V GEKO Zastrihovač s napájaním 3,7 V je určený na strihanie srsti psov, mačiek a iných domácich zvierat. Rýchle a presné strihanie zaisťuje keramická horná čepeľ a pevná čepeľ z titánu.

môžete mať 04.04

Mesko Strojček na strihanie psa Mesko MS 2826 CoolCeny Brúska na úpravu psích pazúrikov – Paw Perfect
Mesko Strojček na strihanie psa Mesko MS 2826

Strihací strojček na zvieratá Mesko MS2826 je určený pre ľudí, ktorí sa radi starajú o svojich zvieracích domácich miláčikov a od svojich zariadení vyžadujú odolnosť a spoľahlivosť

môžete mať 30.03

CoolCeny Brúska na úpravu psích pazúrikov – Paw Perfect CoolCeny Brúska na úpravu psích pazúrikov – Paw Perfect
CoolCeny Brúska na úpravu psích pazúrikov – Paw Perfect

Brúska na úpravu pazúrikov je prístroj pre bezbolestnú a bezstresovú

môžete mať 03.04 - 04.04

Vidaxl 7-dielna sada strojčeka na strihanie oviec 550 W CoolCeny Brúska na úpravu psích pazúrikov – Paw Perfect
Vidaxl 7-dielna sada strojčeka na strihanie oviec 550 W

Keďže sa blížia teplé mesiace, nastáva čas strihania oviec. Kompletná sada so strojčekom na strihanie oviec vám umožní túto úlohu zvládnuť rýchlo a efektívne. Strojček je úzky a je vybavený vysoko výkonným 550 W motorom, a tak dokáže ostrihať aj tú najhustejšiu ovčiu vlnu, no zároveň je kompaktný a

môžete mať 05.04 - 11.04

Alum online Elektrický zastrihávač pre domácich miláčikov - Pet Clipper Alum online Elektrický zastrihávač pre domácich miláčikov - Pet Clipper
Alum online Elektrický zastrihávač pre domácich miláčikov - Pet Clipper

Po oholenie vášho domáceho maznáčika tichým strojčekom CLIPPER budú chlpy, ktoré porastú, silnejšie, hustejšie a ešte príjemnejší na dotyk.

môžete mať 04.04

Alum online Strihací strojček na psov Alum online Elektrický zastrihávač pre domácich miláčikov - Pet Clipper
Alum online Strihací strojček na psov

Profesionálny strihací strojček na psov, mačky a ďalšie domáce miláčikov.

môžete mať 04.04

Duvo+ Elektrická brúska na pazúre pre psov biela Alum online Elektrický zastrihávač pre domácich miláčikov - Pet Clipper
Duvo+ Elektrická brúska na pazúre pre psov biela

Brúska na úpravu pazúrikov je prístroj pre bezbolestnú a bezstresovú úpravu pazúrikov vášho psa alebo mačky. Jedná sa o najnovší a najrýchlejší spôsob, ako ošetriť pazúriky vašich miláčikov.

Špeciálna bezdrôtová brúska na…

môžete mať 03.04 - 04.04

Holiace strojčeky na srsť psov

Holiace strojčeky na psov zaobstaráte na Mall.sk. Ponúkame strihacie strojčeky na psov všetkých plemien aj druhov srsti. Kúpite u nás tiež nožnice na pazúriky alebo trimovacie nože. Aké sú overené značky holiacich strojčekov pre psov?

Holiace strojčeky pre psov Moser

  • Moser ponúka mnoho kvalitných holiacich strojčekov pre psov s jemnou, hrubou aj kučeravou srsťou. Strojčeky Moser vynikajú spoľahlivým výkonom, ľahkou údržbou a dlhou životnosťou. V ponuke sú modely pre domáce i profi využitie.

→ Vyberajte tiež z ponuky psích holiacich strojčekov Trixie alebo Wahl.