Mühle Mydlo na holenie v porcelánovej miske, 65g
23,20 €

Originálne mydlo na mokré holenie v porcelánovej miske s viečkom. Je určené pre všetky typy pokožky, obzvlášť vhodné pre citlivú pokožku. Špeciálne zloženie vždy dokonale pripraví fúzy a pokožku pre holenie a navyše má aj regeneračné, upokojujúce a osviežujúce účinky vďaka blahodarnej Aloe Vera a ďalším látkam. Neoceniteľný pomocník pri klasickom holení od legendárnej nemeckej značky MÜHLE

Mühle Kamenec pre upokojenie pokožky po holení
5,88 €

Kamenec Mühle sa používa navlhčený po holení, ak dôjde k poraneniu pokožky. Má vynikajúce antiseptické účinky, veľmi rýchlo sťahuje póry, upokojuje pokožku a zanecháva ju jemnú a hebkú.

Mühle Rytmo sada na holenie, Pure Badger, žiletka, Mint
81,05 €
+ doprava zadarmo

Nádherná 3 dielna luxusná sada na holenie so stojanom z radu Rytmo od legendárnej nemeckej značky MÜHLE s holiacim strojčekom na žiletku, štetkou na mokré holenie z pravých jazvečích štetín Pure Badger s rukoväťami z vysoko kvalitnej zelenej – Mint živice doplnené o elegantné prvky z mosadze s vysoko odolným a lesklým chrómovaním, ktoré zaručuje dlhú životnosť.

Wilkinson Sword Double Edge Vintage Razor kovový strojek Classic
19,20 € 13,80 €

Klasický holicí strojek vyrobený z kovu od značky Wilkinson Sword z vás udělá džentlmena. Trojitá ušlechtilá a šestinásobná povrchová úprava zajišťují, že žiletky zůstanou déle ostré. Kryt ostří omezuje nebezpečí pořezání. Dokonalé vyvážení a úchop v celokovové konstrukci.

Wilkinson Sword Double Edge Vintage Blades 5 pack žiletky
3,10 € 2,30 €

Žiletky od značky Wilkinson Sword do celokovového strojku z vás udělají hladce oholeného džentlmena. Trojitá ušlechtilá a šestinásobná povrchová úprava zajišťují, že žiletky zůstanou déle ostré. Jsou vyrobeny z nerezové oceli v nejvyšší kvalitě.

Mühle Vivo sada na holenie, Pure Badger, Fusion, Plum Wood
106,95 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Nádherná 3 dielna luxusná sada na holenie so stojanom z radu Vivo od legendárnej nemeckej značky MÜHLE s holiacim strojčekom na žiletku, štetkou na mokré holenie z pravých jazvečích štetín Pure Badger s rukoväťami z kvalitného tepelne ošetreného slivkového dreva doplneného o elegantné prvky z mosadze s vysoko odolným a lesklým chrómovaním zaručujúcim dlhú životnosť. Sada na holenie z rady VIVO sa vyznačuje klasickým tvarom.

Mühle Traditional sada na holenie, Silvertip Fibre, žiletka, Rose Gold
158,77 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Veľmi tradičná 3 dielna sada na holenie z radu Traditional pre skutočných znalcov s vysokými nárokmi od legendárnej nemeckej značky MÜHLE. Luxusný a plne funkčný dizajn, jemne zdobené rukoväte s odolnou povrchovou úpravou z ružového zlata dodávajú holiacej sade tú pravú eleganciu. Holiaci strojček Traditional Rose Gold má klasický a najčastejšie používaný ,,uzavretý hrebeň", všetko umocňuje použitie unikátneho vlákna Silvertip Fibre v holiacom štetci. Dodáva sa v originálnej darčekovej krabičke Mühle.

Mühle Rytmo holiaci strojček žiletka, Black
36,64 €

Tradičný holiaci strojček z radu Rytmo od legendárnej nemeckej značky MÜHLE na klasickú žiletku s uzavretým hrebeňom pre bezpečné holenie. Rukoväť je z vysoko kvalitnej čiernej živice. Holiaci strojček dopĺňajú luxusné prvky z mosadze z vysoko odolného a lesklého chrómovania, ktoré zaručujú dlhú životnosť. Holiaci strojček z radu Rytmo sa vyznačuje nápadným kónickým tvarom a veľmi priaznivou cenou.

Mühle Štartovacia sada na holenie I.
40,50 €
+ doprava zadarmo

Štartovacia sada na mokré holenie značky MÜHLE obsahuje krém na holenie s Aloe Vera 75 ml vhodný pre všetky typy pleti, obzvlášť citlivú, a kvalitnú holiacu štetku rytmy Black Fibre z odolných syntetických vlákien v darčekovej kazete.

Mühle Liscio štetka na holenie Pure Badger, Brown
53 € 49,90 €
+ doprava zadarmo

Kvalitná štetka na holenie z radu Liscio od legendárnej značky MÜHLE. Štetka na mokré holenie sa vyrába z pravých jazvečích štetín Pure Badger. Rukoväť je z vysoko kvalitnej hnedej živice v dizajne rohoviny. Štetku dopĺňajú luxusné prvky z mosadze z vysoko odolného a lesklého chrómovania. Výrobky MÜHLE uspokoja každého muža aj s tými najväčšími nárokmi na kvalitu, dizajn a funkčnosť.

Mühle Traditional sada na holenie, Silvertip Fibre, žiletka
143,93 € 139,90 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Veľmi tradičná 3 dielna sada na holenie z radu Traditional pre skutočných znalcov s vysokými nárokmi od legendárnej nemeckej značky MÜHLE. Luxusný a plne funkčný dizajn, jemne zdobenou rukoväťou s odolnou chrómovanou povrchovou úpravou dodávajú tejto sade tú pravú eleganciu a originalitu. Všetko umocňuje použitie unikátneho vlákna Silvertip Fibre v holiacom štetci. Sada obsahuje strojček na klasickú žiletku, stojan a štetku.

Mühle Liscio holiaci strojček Fusion, White
58,40 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Elegantný holiaci strojček z radu Liscio od legendárnej nemeckej značky MÜHLE s hlavicou Gillette Fusion. Rukoväť je z vysoko kvalitnej hnedej živice v dizajne rohoviny. Holiaci strojček dopĺňajú luxusné prvky z mosadze z vysoko odolného a lesklého chrómovania. Výrobky MÜHLE uspokoja každého muža aj s tými najväčšími nárokmi na kvalitu, dizajn a funkčnosť.

Mühle Uteráky na holenie, 2 ks
9,95 € 9,50 €

MÜHLE uteráky 2 ks sú vyrobené z jemnej 100% bavlny so vzorom vafle a sú určené pre účel klasického mokrého holenia. Bavlna absorbuje veľké množstvo vlhkosti a zároveň udržuje príjemné teplo počas holiaceho rituálu.

Böker Manufaktur 140221 Waldorf 24 Karat Gold 5/8" Spanischer Kopf
179,95 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Böker Manufaktur Solingen Waldorf 24 Carat Gold je britva, ktorá na pozlátenie nielenže kladie špeciálny dôraz na túto prepracovanú britvu Straight Razor. Ponúka aj dodatočnú ochranu proti korózii pre nehrdzavejúcu uhlíkovú oceľ, ktorá je vďaka svojej extrémnej kvalite stále prvou voľbou pre vysokok

Herbertz 379600 Herbertz
61,40 €

Posledný kus za túto cenu!

379600 Herbertz Táto štýlová britva je vám k dispozícii pre štýlové oholenie. Čepeľ z nehrdzavejúcej uhlíkovej ocele má reznú hranu 7,5 cm. Britva má čiernu plastovú rukoväť. 

Herbertz 379700 Herbertz
61,40 €

Posledný kus za túto cenu!

379700 Herbertz Táto štýlová britva je vám k dispozícii pre štýlové oholenie. Čepeľ z nehrdzavejúcej uhlíkovej ocele má reznú hranu 7,5 cm. Britva má plastovú rukoväť. 

Mühle Rytmo sada na holenie, Pure Badger, žiletka, Ash Wood
81,03 € 79,90 €
+ doprava zadarmo

Luxusná 3 dielna sada na holenie z rady Rytmo od legendárnej nemeckej značky MÜHLE. Sada obsahuje stojanček, holiaci strojček na žiletku a štetku na mokré holenie. Štetka je z pravých jazvečích štetín Pure Badger. Rukoväte z vysoko kvalitnej čiernej živice sú doplnené o elegantné prvky z mosadze s vysoko odolným a lesklým chrómovaním. Výrobky MÜHLE uspokoja každého muža aj s tými najväčšími nárokmi na kvalitu, dizajn a funkčnosť.

Mühle Rytmo holiaci strojček žiletka, Ash Wood
36,64 €

Nádherný, elegantný holiaci strojček z radu Rytmo od legendárnej nemeckej značky MÜHLE na klasickú žiletku s uzatvoreným hrebeňom pre bezpečné holenie. Rukoväť je z kvalitného tepelne ošetreného jaseňového dreva. Holiaci strojček je doplnený o elegantné prvky z mosadze s vysoko odolným a lesklým chrómovaním, ktoré zaručujúce dlhú životnosť. Holiaci strojček z radu Rytmo sa vyznačuje nápadným kónickým tvarom a veľmi priaznivou cenou.

Mühle Traditional strojček na holenie - žiletka
32,93 € 29,90 €

Tradičný holiaci strojček na žiletku z radu Traditional pre skutočných znalcov s vysokými nárokmi od legendárnej nemeckej značky MÜHLE. Luxusný a plne funkčný dizajn aj jemne zdobená rukoväť s odolnou chrómovanou povrchovou úpravou dodávajú holiacemu strojčeku tú pravú eleganciu.

Mühle Rytmo sada na holenie, Pure Badger, žiletka, Black
81,03 € 79,90 €
+ doprava zadarmo

Luxusná 3 dielna sada na holenie z rady Rytmo od legendárnej nemeckej značky MÜHLE. Sada obsahuje stojanček, holiaci strojček na žiletku a štetku na mokré holenie. Štetka je z pravých jazvečích štetín Pure Badger. Rukoväte z vysoko kvalitnej čiernej živice sú doplnené o elegantné prvky z mosadze s vysoko odolným a lesklým chrómovaním. Výrobky MÜHLE uspokoja každého muža aj s tými najväčšími nárokmi na kvalitu, dizajn a funkčnosť.

Mühle Liscio štetka na holenie Pure Badger, Black
53 € 49,90 €
+ doprava zadarmo

Kvalitná štetka na holenie z radu Liscio od legendárnej značky MÜHLE. Štetka na mokré holenie sa vyrába z pravých jazvečej štetín Pure Badger. Rukoväť je z vysoko kvalitnej čiernej živice. Štetku dopĺňajú luxusné prvky z mosadze z vysoko odolného a lesklého chrómovania.

Mühle Mydlo na holenie Aloe Vera, 65g
6,99 €

Originálne mydlo na mokré holenie pre všetky typy pokožky, obzvlášť vhodné pre citlivú pokožku. Špeciálne zloženie vždy dokonale pripraví fúzy a pokožku pre holenie a navyše má aj regeneračné, upokojujúce a osviežujúce účinky vďaka blahodarnej Aloe Vera a ďalším látkam. Neoceniteľný pomocník pri klasickom holení od legendárnej nemeckej značky MÜHLE

Mühle Traditional strojček na holenie - žiletka, Tortoiseshell
32,90 €

Klasický holiaci strojček na žiletku z radu Traditional nemeckej značky Mühle má luxusný a plne funkčný dizajn, ktorý tvorí rukoväť z vysoko kvalitnej živice v dizajne korytnačiny, doplnené o elegantné prvky z mosadze s lesklým chrómovaním zaručujúce dlhú životnosť. Dodáva sa v darčekovej krabičke s jednou originálnou žiletkou Mühle.

Mühle Traditional strojček na holenie - žiletka, Rose Gold
38,82 € 37,90 €

Mühle tradičný holiaci strojček na žiletku z radu Traditional bol vytvorený pre skutočných znalcov s vysokými nárokmi. Luxusný a plne funkčný dizajn, jemne zdobená rukoväť s odolnou povrchovou úpravou z ružového zlata dodávajú holiacemu strojčeku tú pravú eleganciu. Dodáva sa v darčekovej krabičke s jednou originálnou žiletkou Mühle.

Mühle Balzam po holení Aloe Vera, 100ml
20,31 € 19,90 €

Originálny veľmi jemný balzam po holení s Aloe Vera je vhodný pre všetky typy pokožky obzvlášť pre citlivú pokožku. Špeciálne prírodné zloženie balzamu s jemnou vôňou pokožku upokojí, hydratuje, regeneruje a tiež osvieži. Neoceniteľný pomocník pri klasickom holení od legendárnej nemeckej značky MÜHLE

Mühle Mydlo na holenie Sandalwood, 65 g
6,62 €

Originálne mydlo na mokré holenie je určené najmä pre normálnu a suchú pleť. Špeciálne zloženie vždy dokonale pripraví fúzy a pokožku na holenie. Neoceniteľný pomocník pri klasickom holení od legendárnej nemeckej značky MÜHLE

Mühle Ochraný kryt na strojček a žiletku
3,29 €

Špeciálny ochranný a bezpečnostný kryt na všetky typy strojčekov Mühle so žiletkou, ktorý ochráni pred poranením a poškodením ostria žiletky.

Mühle Stojanček na holiaci strojček Traditional
25,53 € 25 €

Luxusný stojanček nemeckej značky Mühle nechá vyniknúť Váš strojček na holenie a tiež ochráni ostrie žiletky pred poškodením. Stojan je vyrobený z mosadze a jeho povrch je z vysoko odolného chrómovania, ktoré zaručuje dlhú životnosť. Je určený pre všetky holiace strojčeky Mühle na žiletku.

Mühle Mydlo na holenie v porcelánovej miske Sandalwood, 65 g
23,28 €

Originálne mydlo na mokré holenie v bielej porcelánovej miske s viečkom je určené najmä pre normálnu a suchú pleť. Špeciálne zloženie vždy dokonale pripraví fúzy a pokožku na holenie. Neoceniteľný pomocník pri klasickom holení od legendárnej nemeckej značky MÜHLE

Mühle Balzam po holení Sandalwood, 100 ml
21,54 € 20,32 €

Originálny balzam po holení so santalovým drevom je vhodný najmä pre suchú a normálnu pokožku. Obsahuje veľmi kvalitné ingrediencie pochádzajúce z vybraných esencií Oriental santalového dreva. Neoceniteľný pomocník pri klasickom holení od legendárnej nemeckej značky MÜHLE

Mühle Krém na holenie v tube Sandalwood, 75 ml
9,96 €

Originálny krém na mokré holenie so santalovým drevom je vhodný pre normálnu a suchú pleť. Špeciálne, veľmi kvalitné zloženie s vôňou koriandra a badiánu vždy dokonale pripraví fúzy a pokožku na holenie. Neoceniteľný pomocník pri klasickom holení od legendárnej nemeckej značky MÜHLE

Mühle Traditional strojček na holenie - žiletka, Black
32,90 €

Tradičný holiaci strojček na žiletku z radu Traditional značky Mühle má luxusný a plne funkčný dizajn, ktorý tvorí rukoväť z vysoko kvalitnej čiernej živice doplnené o elegantné prvky z mosadze s lesklým chrómovaním zaručujúce dlhú životnosť. Dodáva sa v darčekovej krabičke s jednou originálnou žiletkou Mühle.

Mühle Liscio sada na holenie, Pure Badger, žiletka, Brown
114,66 € 109 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Luxusná 3 dielna sada na holenie z radu Liscio od legendárnej nemeckej značky MÜHLE. Sada obsahuje stojanček, holiaci strojček na žiletku a štetku na mokré holenie. Štetka je z pravých jazvečích štetín Pure Badger. Rukoväte z vysoko kvalitnej hnedej živice v dizajne rohoviny sú doplnené o elegantné prvky z mosadze s vysoko odolným a lesklým chrómovaním. Výrobky MÜHLE uspokojí každého muža aj s tými najväčšími nárokmi na kvalitu, dizajn a funkčnosť.

Mühle Rytmo sada na holenie, Pure Badger, Fusion, Ash Wood
97,60 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Luxusná 3 dielna sada na holenie z rady Rytmo od legendárnej nemeckej značky MÜHLE. Sada obsahuje stojanček, holiaci strojček s hlavicou Gillette Fusion a štetku na mokré holenie. Štetka je z pravých jazvečích štetín Pure Badger. Rukoväte z kvalitného tepelne ošetreného jaseňového dreva doplnené o elegantné prvky z mosadze s vysoko odolným a lesklým chrómovaním. Výrobky MÜHLE uspokoja každého muža aj s tými najväčšími nárokmi na kvalitu, dizajn a funkčnosť.

Mühle Liscio sada na holenie, Pure Badger, Gillette Fusion, Brown
135,30 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Luxusná 3 dielna sada na holenie z radu Liscio od legendárnej nemeckej značky MÜHLE. Sada obsahuje stojanček, holiaci strojček s hlavicou Gillette Fusion a štetku na mokré holenie. Štetka je z pravých jazvečích štetín Pure Badger. Rukoväte z vysoko kvalitnej hnedej živice v dizajne rohoviny sú doplnené o elegantné prvky z mosadze s vysoko odolným a lesklým chrómovaním. Výrobky MÜHLE uspokoja každého muža aj s tými najväčšími nárokmi na kvalitu, dizajn a funkčnosť.

Mühle Rytmo sada na holenie, Pure Badger, Fusion, Black
92,13 € 89,90 €
+ doprava zadarmo

Luxusná 3 dielna sada na holenie z rady Rytmo od legendárnej nemeckej značky MÜHLE. Sada obsahuje stojanček, holiaci strojček s hlavicou Gillette Fusion a štetku na mokré holenie. Štetka je z pravých jazvečích štetín Pure Badger. Rukoväte z vysoko kvalitnej čiernej živice sú doplnené o elegantné prvky z mosadze s vysoko odolným a lesklým chrómovaním. Výrobky MÜHLE uspokoja každého muža aj s tými najväčšími nárokmi na kvalitu, dizajn a funkčnosť.

Mühle Stojanček na holiace strojčeky Mach 3 a Fusion
25,53 € 25 €

Nádherný, luxusný stojanček od legendárnej značky MÜHLE. Tento dizajnový model nechá vyniknúť vášmu strojčeku na holenie a tiež ochráni hlavicu pred poškodením ostria. Stojan je vyrobený z mosadze a jeho povrch je z vysoko odolného a lesklého chrómovania, ktoré zaručuje dlhú životnosť.

Mühle Traditional sada na holenie, žiletka, stojanček
57,33 €
+ doprava zadarmo

Tradičný holiaci strojček na žiletku a stojan z radu Traditional je pre skutočných znalcov s vysokými nárokmi od legendárnej nemeckej značky MÜHLE. Luxusný a plne funkčný dizajn, jemne zdobená rukoväť s odolnou chrómovanou povrchovou úpravou dodávajú holiacemu strojčeku tú pravú eleganciu. Holiaci strojček Traditional má klasický a najčastejšie používaný ,,uzavretý hrebeň" a dodávaný je s originálnym stojanom, ktorý chráni ostrie. Všetko je v darčekovej krabičke s jednou originálnou žiletkou MÜHLE.

Mühle Liscio holiaci strojček Mach 3, Black
52 € 46,60 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Elegantný holiaci strojček z radu Liscio od legendárnej nemeckej značky MÜHLE s hlavicou Gillette Mach3. Rukoväť je z vysoko kvalitnej hnedej živice v dizajne rohoviny. Holiaci strojček dopĺňajú luxusné prvky z mosadze z vysoko odolného a lesklého chrómovania. Výrobky MÜHLE uspokoja každého muža aj s tými najväčšími nárokmi na kvalitu, dizajn a funkčnosť.

Mühle Kozmetická sada na holenie I. Aloe vera
29,50 €

Kozmetická sada na mokré holenie značky MÜHLE obsahuje krém na holenie s Aloe Vera 75 ml a balzam po holení Aloe Vera 100 ml v darčekovej kazete. Obidva prípravky sú vhodné na všetky typy pleti, obzvlášť citlivú, a sú neoceniteľnými pomocníkmi pri klasickom holení.

Mühle Krém na holenie v tube Aloe Vera, 75ml
9,95 €

Originálny krém na mokré holenie s Aloe Vera je vhodný pre všetky typy pokožky obzvlášť pre citlivú pokožku. Špeciálne veľmi kvalitné zloženie vždy dokonale pripraví fúzy a pokožku pre holenie. Krém poskytuje tiež regeneračné, upokojujúce a osviežujúce účinky vďaka blahodarnej Aloe Vera a ďalším látkam. Neoceniteľný pomocník pri klasickom holení od legendárnej nemeckej značky MÜHLE

Mühle Liscio holiaci strojček Fusion, Brown
59,90 € 58,40 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Elegantný holiaci strojček z radu Liscio od legendárnej nemeckej značky MÜHLE s hlavicou Gillette Fusion. Rukoväť je z vysoko kvalitnej hnedej živice v dizajne rohoviny. Holiaci strojček dopĺňajú luxusné prvky z mosadze z vysoko odolného a lesklého chrómovania. Výrobky MÜHLE uspokoja každého muža aj s tými najväčšími nárokmi na kvalitu, dizajn a funkčnosť.

Mühle Liscio stojan na holiacu sadu
35 €

Luxusný stojanček na holiace doplnky z radu Liscio od legendárnej značky MÜHLE. Tento dizajnový model nechá vyniknúť vašim holiacim potrebám a tiež ochráni ostrie a holiacu štetku pred poškodením.

Mühle Vivo sada na holenie, Pure Badger, žiletka, Plum Wood
92,15 €
+ doprava zadarmo

Krásna 3 dielna luxusná sada na holenie so stojanom z radu Vivo od legendárnej nemeckej značky Mühle s holiacim strojčekom na žiletku, štetkou na mokré holenie z pravých jazvečích štetín Pure Badger s rukoväťami z kvalitného tepelne ošetreného slivkového dreva doplneného o elegantné prvky z mosadze s vysoko odolným a lesklým chrómovaním zaručujúce dlhú životnosť. Sada na holenie z radu Vivo sa vyznačuje klasickým tvarom.

Mühle Liscio holiaci strojček Fusion, Black
58,40 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Elegantný holiaci strojček z radu Liscio od legendárnej nemeckej značky MÜHLE s hlavicou Gillette Fusion. Rukoväť je z vysoko kvalitnej hnedej živice v dizajne rohoviny. Holiaci strojček dopĺňajú luxusné prvky z mosadze z vysoko odolného a lesklého chrómovania. Výrobky MÜHLE uspokoja každého muža aj s tými najväčšími nárokmi na kvalitu, dizajn a funkčnosť.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: