Philips Lumea IPL BRI958/00 Series 9000

Philips Lumea IPL BRI958/00 Series 9000

AKCIA: 90 dní záruka vrátenia peňazí (po registrácii, platí od 1.2. do 30.6.2022 alebo do vyprodania zásob). Viac tu.
IPL prístroj s funkciou SenseQ na odstraňovanie chĺpkov s dlhodobým efektom. Philips Lumea IPL BRI958 / 00 Series 9000 je vybavený snímačom odtieňa pokožky SmartSkin, 450 000 zábleskov a 5 režimov. Pomocou aplikácie Philips Lumea IPL si môžete prispôsobiť ošetrenie.
Celý popis
549,99 €
Vrátane RP a DPH
529,90 €
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

7.7.2022 k osobnému odberu
Predajne
 
7.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 
Kód: 2877908

Popis

Kľúčové vlastnosti Philips Lumea IPL BRI958/00 Series 9000 

 • 450 000 zábleskov
 • Technológia SenseIQ
 • Senzor SmartSkin s 5 nastaveniami komfortu
 • Prispôsobte si ošetrenie pomocou aplikácie Philips Lumea IPL 
 • Vhodné pre širokú škálu typov chĺpkov i pokožky 

Technológia IPL

Užívajte si perfektne hladkú pokožku dlhé týždne a mesiace vďaka osvedčenej technológii intenzívneho pulzného svetla (Intense Pulsed Light)! Počas používania prístroja na korienky chĺpkov pôsobia svetelné záblesky, ktoré prerušujú ich rastovú fázu. Pri pravidelnom opakovaní procedúr v odporúčaných intervaloch potom chĺpky vypadávajú a preukázateľne sa znižuje ich počet. Ošetrenie intenzívnym pulzným svetlom je pri správnom používaní úplne bezpečné pre domáce použitie, rýchle a úplne bezbolestné. 

 Philips Lumea IPL BRI958/00 Series 9000

Až 6 mesiacov hladká pokožka bez chĺpkov

IPL epilátor vás nechcených chĺpkov zbaví bez bolesti, ľahko a maximálne efektívne. Objektívne štúdie dokazujú redukciu chĺpkov až o 92 % už po prvých troch ošetreniach. Pre najlepšie výsledky je nutné dodržiavať odporúčaný plán procedúr. Prvé štyri ošetrenia vykonávajte každé dva týždne, následných osem ošetrení raz za štyri týždne. Po dokončení kompletného cyklu dvanástich ošetrení sa môžete radovať z hladkej pokožky bez chĺpkov až po dobu 6 mesiacov

 Philips Lumea IPL BRI958/00 Series 9000

Philips Lumea IPL BRI958/00 Series 9000

Senzor SmartSkin a 5 intenzít ošetrenia

Šetrný IPL epilátor Philips Lumea Series 9000 má integrovaný senzor SmartSkin, ktorý vašu pokožku aktívne chráni. Pred zahájením ošetrenia vašu pokožku nasníma a automaticky vyberie jedno z piatich nastavení intenzity ošetrenia podľa vášho odtieňa pokožky. Vďaka tomu je používanie prístroja maximálne komfortné a bezbolestné aj pri ošetrovaní citlivých oblastí.

Philips Lumea IPL BRI958/00 Series 9000

Technológia SenseIQ

Vďaka pokročilej technológii SenseIQ IPL epilátor Lumea Series 9000 vníma potreby vašej pokožky a prispôsobuje intenzitu zábleskov ošetrovanej oblasti. Súčasťou balenia sú 4 nadstavce s rôznym zaoblením a svetelnou priepustnosťou určené pre rôzne oblasti tela. Prístroj automaticky rozpozná, ktorý z nich sa chystáte použiť a automaticky zvolí optimálny spôsob ošetrenia pre danú časť tela a váš odtieň pokožky.

Philips Lumea IPL BRI958/00 Series 9000

Pohodlné používanie bez podráždenia

IPL epilátor Philips Lumea 9000 Series bol navrhnutý v spolupráci s dermatológmi. Je vhodný na domáce používanie, úplne bezpečný a ľahko sa používa. Pri správnom používaní nedráždi ani tie najcitlivejšie oblasti.

Philips Lumea IPL BRI958/00 Series 9000

Ošetrenie všetkých partií

Tajomstvo perfektných výsledkov spočíva v špeciálne navrhnutých nadstavcoch určených pre rôzne partie tela, ktoré sa líšia svojimi tvarmi a aplikačnými okienkami a dokážu tak každú oblasť ošetriť mimoriadne efektívne, avšak šetrne.

Philips Lumea IPL BRI958/00 Series 9000

Nástavec na telo

Špeciálne navrhnutý nadstavec pre telo sa skvele hodí na ošetrenie veľkých plôch tela, ako sú nohy, ruky, brucho alebo chrbát. Aplikačné okienko je väčšie pre rýchlejšiu a pohodlnejšiu aplikáciu svetelných zábleskov.

Philips Lumea IPL BRI958/00 Series 9000

Nadstavec na podpazušie

Na ošetrenie citlivej a horšie prístupnej oblasti podpazušia použite jedinečný nadstavec určený pre tieto partie. Nadstavec má špecifické zaoblenie a optimálne veľké okienko s priehľadným filtrom pre rýchle a efektívne ošetrenie.

Philips Lumea IPL BRI958/00 Series 9000

Nadstavec na oblasť línie bikín

Oblasť bikín býva veľmi citlivá a chĺpky v tejto oblasti môžu byť silnejšie. Nadstavec na ošetrenie týchto partií je extra priehľadný a špeciálne tvarovaný pre váš maximálny komfort.

Philips Lumea IPL BRI958/00 Series 9000

Nadstavec na tvár

Nadstavec pre ošetrenie tváre má menšie aplikačné okienko pre maximálnu presnosť a integrovaný farebný filter pre extra šetrnosť k pokožke. Počas niekoľkých málo okamihov ošetríte hornú peru, bradu aj líniu pozdĺž čeľuste.

Philips Lumea IPL BRI958/00 Series 9000

Mobilná aplikácia

Mobilná aplikácia Philips Lumea IPL sa stane vašim radcom pre dlhodobo hladkú pokožku bez chĺpkov. Získate tipy na mieru, dozviete sa rad zaujímavých informácií o ošetrení IPL a ľahko naplánujete ďalšie ošetrenie v odporúčaných intervaloch. Aplikácia je bezplatná a dostupná pre systémy IOS a Android.

Philips Lumea IPL BRI958/00 Series 9000

Odtieň pokožky a typy chĺpkov

Moderná technológia IPL je vhodná pre veľmi širokú škálu farebných typov, základným predpokladom pre efektívne ošetrenie je však dostatočný kontrast medzi pigmentom chĺpkov a odtieňom pokožky. Metóda je vhodná pre tmavo blond, hnedé aj čierne chĺpky a veľmi svetlú až hnedú pokožku. Neodporúča sa pre svetlé, šedé a ryšavé chĺpky a veľmi tmavú pokožku.

Philips Lumea IPL BRI958/00 Series 9000

Použitie s káblom či bez

IPL epilátor Philips Lumea Series 9000 je možné používať ako zapojený do siete, tak bez kábla pre ľahšiu manipuláciu. Prístroj je pripravený na používanie okamžite.

Philips Lumea IPL BRI958/00 Series 9000

Žiadne doplnky ani výmenné diely

Všetko, čo na ošetrenie pokožky potrebujete, je súčasťou balenia. Nie je potrebné dokupovať žiadne ďalšie náhradné diely, krémy alebo aplikačné gély.


Vlastnosti

 • Odstraňovanie chĺpkov pomocou IPL technológie, na tvár, nohy, intímne partie, podpazušie, telo
 • Snímač odtieňa pokožky
 • Počet zábleskov 450 000
 • 4 nástavce na tvár, nohy, líniu bikín, podpazušia
 • Technológia SenseIQ vníma a prispôsobuje
 • Mobilná aplikácia
 • Senzor odtieňa pokožky SmartSkin
 • 5 režimov
 • *Priemerný výsledok 77 % redukcie chĺpkov na nohách, po úplnom ošetrovacom cykle (12 ošetrení) </li

Dodávané príslušenstvo

 • Oblý nástavec na podpazušie
 • Nástavec pre oblasť bikín s extra priehľadným filtrom
 • Nástavec na telo s prehnutým tvarom
 • Nadstavec na tvár s integrovaným filtrom

Technické parametre

Prevádzka síť.adaptér / vstav.akumulátor
Farba Biela

Video

Odkazy