Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

U nás na MALL.sk nájdete viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj tovar Hokejové chrániče kolien. Zaobstarajte si pomôcky pre šport alebo kempovanie u nás a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Zakúpený tovar z kategórie Hokejové chrániče kolien doručíme dnes, alebo inokedy podľa vašich preferencií.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 1 500 výdajných miestach.
  • Potrebujete si vybrané produkty z kategórie Hokejové chrániče kolien najprv vyskúšať? S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Pokiaľ nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk rieši požiadavky zákazníkov nonstop.

Prezrite si najlacnejší tovar zo sekcie Hokejové chrániče kolien alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov. Pokiaľ chcete na nákupe ušetriť, nenechajte si ujsť produkty vo výpredaji.

Upresniť parametre
Rucanor Match PRO chránič kolien Rucanor Free kick chránič holene modrá
Rucanor Match PRO chránič kolien

Kolenné chrániče sa nosia na kolennom kĺbe a poskytujú podporu a ochranu pred zranením počas športu, ako je napríklad volejbal, alebo tanec. Najprv by ste mali skontrolovať, či máte správnu veľkosť chrániča podľa tabuľky nižšie. Meria sa obvod kolena. Potom si chránič nasadíte opatrne na koleno.

môžete mať 11.12 - 12.12

Rucanor Free kick chránič holene modrá Rucanor Free kick chránič holene modrá
Rucanor Free kick chránič holene modrá

Holenie chránič sa nosí na holeni a poskytuje podporu a ochranu pred zranením počas športu. Najprv by ste mali skontrolovať, či máte správnu veľkosť chrániča. Potom si chránič nasadíte na holeň a utiahnite suchý zips. Uistite sa, že chránič sedí pevne, ale pohodlne na holeni a že sa neposúva.

môžete mať 11.12 - 12.12