La Siesta Habana sedačka lounger
169,76 € 145,90 €

Hojdacia sedačka La Siesta Habana lounger je vyrobená z ekologicky pestovanej bavlny. Veľké množstvo závesných šnúr medzi lehátkom a vystužovacou tyčou hojdačky zvyšuje pohodlie, obruba je odolná proti roztrhnutiu.

La Siesta Caribeňa sieť single
70,90 €

Posledný kus za túto cenu!

La Siesta Caribeňa sieť single je hojdacia sieť pre jednu osobu z kvalitného materiálu s farebnou stálosťou, extrémnou pevnosťou a trvanlivosťou v pastelových farbách. Tradičné siete La Siesta v sebe spájajú dokonalý design, kvalitu a pohodlie.

La Siesta Colibri Camo sieť double
81 € 59,80 €

Posledný kus za túto cenu!

La Siesta Colibri Camo double je extrémne ľahká a skladná sieť pre dve osoby, vhodná na cesty aj do stiesnených priestorov. Vyrobená z priedušného padákového hodvábu v maskáčovom designu.

La Siesta Flora sieť family
170 € 153,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Rodinná hojdacia sieť La Siesta Flora je charakteristická použitím kvalitných materiálov, farebnou stálosťou a extrémnou pevnosťou. Tradičné siete La Siesta v sebe spájajú dokonalý dizajn, kvalitu a pohodlie.

Therm-A-Rest Slacker Hammock Double Alpine Meadow
88,08 € 81,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Therm-a-rest Slacker Hammock Double je ** pohodlná** hamaka na dve osoby s maximálnou nosnosťou 181 kg. Integrované praktické vrecko a karabíny v cene.

La Siesta Currambera sieť double
103,33 € 89,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hojdacia sieť pre dve osoby z kvalitného materiálu s farebnou stálosťou, extrémnou pevnosťou a trvanlivosťou v pastelových farbách. Tradičné siete La Siesta v sebe spájajú dokonalý dizajn, kvalitu a pohodlie.

La Siesta Joki

La Siesta Joki

Hodnotenie: 5
110,74 € 94,90 €

Závesný detský vak joki je vyrobený z príjemnej tkaniny a je vystlaný veľkým mäkkým vankúšom. Vak ponúka deťom ideálne miesto k odpočinku.

La Siesta Modesta sieť

La Siesta Modesta sieť

Hodnotenie: 5
81,11 € 74,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hojdacia sieť La Siesta Modesta pre jednu osobu vyrobená z ekologicky pestovanej bavlny. Veľké množstvo závesných šnúr medzi lehátkom a vystužovacou tyčou hojdačky zvyšuje pohodlie, obruba je odolná proti roztrhnutiu.

La Siesta Yayita

La Siesta Yayita

Hodnotenie: 5
92,22 € 78,10 €

Detská hojdacia sieť pre najmenších zo 100% bavlny, v ktorej sa im bude sladko zaspávať. Vďaka bezpečnostným popruhom s dá použiť aj ako kolíska.

La Siesta Sonrisa sieť single
81,11 € 74,90 €

Hojdacia sieť La Siesta Orquidea pre jednu osobu z kvalitného materiálu Hamac Tex, extrémnou pevnosťou a trvanlivosťou v pastelových farbách. Tradičné siete La Siesta v sebe spájajú dokonalý dizajn, kvalitu a pohodlie.

Ferrino Mini Amaca

Ferrino Mini Amaca

Hodnotenie: 4
26,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Hojdacia sieť disponuje nosnosťou až 200 kg. Jednoducho sa priviaže medzi 2 stromy. Obsahuje na koncoch kovové oká, ktoré zjednodušujú uviazanie. Ferrino Mini AMAC využijete nielen na záhrade, ale aj pri kempovaní.

La Siesta Houpací síť Brisa Double - zánovné-8%
108,64 € 99,70 €

Zánovné

Houpací síť pro 2 osoby disponuje závěsnými šňůrami pro optimální rozložení váhy. Látka je funkční, voděodolná a rychleschnoucí. Je velmi pohodlná a stane se oblíbeným místem pro relax na vaší zahradě. La Siesta Houpací síť Brisa Double má nosnost 160 kg.

La Siesta Houpací síť Brisa Kingsize - zánovné-16%
108,64 € 90,20 €

Zánovné

Houpací síť pro 2 osoby disponuje závěsnými šňůrami pro optimální rozložení váhy. Látka je funkční, voděodolná a rychleschnoucí. Je velmi pohodlná a stane se oblíbeným místem pro relax na vaší zahradě. La Siesta Houpací síť Brisa Kingsize má nosnost 200 kg.

La Siesta Modesta sedačka
103,33 € 94,90 €

Hojdacia sedačka La Siesta Modesta vyrobená z ekologicky pestovanej bavlny. Veľké množstvo závesných šnúr medzi lehátkom a vystužovacou tyčou hojdačky zvyšuje pohodlie, obruba je odolná proti roztrhnutiu.

La Siesta Caribeňa sedačka single
93,90 €

Caribeňa sedačka single je vyrobná z kvalitného materiálu s farebnou stálosťou, extrémnou pevnosťou a trvanlivosťou v pastelových farbách. Produkty La Siesta v sebe spájajú dokonalý design, kvalitu a pohodlie.

La Siesta Orquidea sieť single
74,90 €

Hojdacia sieť La Siesta Orquidea pre jednu osobu z kvalitného materiálu s farebnou stálosťou, extrémnou pevnosťou a trvanlivosťou v pastelových farbách. Tradičné siete La Siesta v sebe spájajú dokonalý dizajn, kvalitu a pohodlie.

La Siesta Sonrisa sedačka single
103,33 € 88,90 €

Pohodlná závesná sedačka La Siesta Orquidea zo špeciálneho polypropylénové vlákna HamacTex so zabudovanou tyčou. Okraje hojdačky sú pretkané zvlášť hustou sieťou vlákien, čo dáva hojdačke robustnosť a veľkú stabilitu.

Spokey BENCH DELUXE MODRÉ pruhy - Hojdacia sieť - sedadlo pre dvoch do 160 kg
45,28 € 35,90 €

Hojdacia sieť disponuje bavlnenými vláknami, ktoré sú výborne priedušné a príjemné na dotyk. Možno zavesiť nielen na vetvu, ale aj na hák zosilneného stropu, či nosníka. Sieť sa stane tým pravým miestom k odpočinku. Spokey BENCH DELUXE MODRÉ pruhy – Hojdacia sieť – sedadlo pre dvoch do 160 kg je vhodná pre 2 osoby.

Spokey BENCH Hojdacia sieť - sedátko, do 120 kg, žlté pruhy
21,90 € 13,60 €

Hojdacia sieť disponuje bavlnenými vláknami, ktoré sú výborne priedušné a príjemné na dotyk. Možno zavesiť nielen na vetvu, ale aj na hák zosilneného stropu, či nosníka. Sieť sa stane tým pravým miestom k odpočinku. Spokey Hojdacia sieť – sedátko, do 120 kg, žlté pruhy je vhodná pre 1 osobu.

Spokey BENCH Hojdacia sieť - sedátko, do 120 kg, hnedé pruhy
21,90 € 13,60 €

Hojdacia sieť disponuje bavlnenými vláknami, ktoré sú výborne priedušné a príjemné na dotyk. Možno zavesiť nielen na vetvu, ale aj na hák zosilneného stropu, či nosníka. Sieť sa stane tým pravým miestom k odpočinku. Spokey Hojdacia sieť – sedátko, do 120 kg, hnedé pruhy je vhodná pre 1 osobu.

Spokey BENCH DELUXE KÁRO farebná Hojdacia sieť - sedátko pre dvoch, do 160 kg
44,90 € 28,20 €

Hojdacia sieť disponuje bavlnenými vláknami, ktoré sú výborne priedušné a príjemné na dotyk. Možno zavesiť nielen na vetvu, ale aj na hák zosilneného stropu, či nosníka. Sieť sa stane tým pravým miestom k odpočinku. Spokey BENCH DELUXE KÁRO farebné – Hojdacia sieť – sedátko pre dvoch, do 160 kg je vhodná pre 2 osoby.

Spokey BENCH DELUXE ZELENÉ pruhy Houpací síť - sedátko pro dva, do 160 kg
44,90 € 39,10 €

Houpací síť disponuje bavlněnými vlákny, která jsou výborně prodyšná a příjemná na dotek. Lze zavěsit nejen na větev, ale i na hák zesíleného stropu či nosníku. Síť se stane tím pravým místem k odpočinku. Spokey BENCH DELUXE ZELENÉ pruhy – Houpací síť – sedátko pro dva, do 160 kg je vhodná pro 2 osoby.

Hojdacie siete a kreslá

Už sa nemôžete dočkať, až sa uvelebíte v hojdacej sieti alebo závesnom kresle? Na Mall.sk vyberajte zo širokej ponuky hamak a hojdacích závesných kresiel!

Pestrú škálu hojdacích sietí a kresiel ponúka La Siesta aj Amazonas. Romantické aj elegantné siete a závesná kreslá nájdete u Butlers. Hojdacie siete vhodné na výlety zaistí overená značka Therm-A-Rest. Vyberať môžete aj u ďalších výrobcov, ako sú dimenzie, King Camp, Ferrino a ďalšie.

^ Naspäť hore

Ponuku najlacnejších produktov zoradených podľa ceny nájdete v kategórii lacné hojdacie siete a kreslá.