Spokey BENCH Hojdacia sieť - sedátko, do 120 kg, žlté pruhy
21,90 € 13,60 €

Hojdacia sieť disponuje bavlnenými vláknami, ktoré sú výborne priedušné a príjemné na dotyk. Možno zavesiť nielen na vetvu, ale aj na hák zosilneného stropu, či nosníka. Sieť sa stane tým pravým miestom k odpočinku. Spokey Hojdacia sieť – sedátko, do 120 kg, žlté pruhy je vhodná pre 1 osobu.

Spokey BENCH Hojdacia sieť - sedátko, do 120 kg, hnedé pruhy
21,90 € 13,60 €

Hojdacia sieť disponuje bavlnenými vláknami, ktoré sú výborne priedušné a príjemné na dotyk. Možno zavesiť nielen na vetvu, ale aj na hák zosilneného stropu, či nosníka. Sieť sa stane tým pravým miestom k odpočinku. Spokey Hojdacia sieť – sedátko, do 120 kg, hnedé pruhy je vhodná pre 1 osobu.

Spokey BENCH DELUXE ZELENÉ pruhy Houpací síť - sedátko pro dva, do 160 kg
44,90 € 28,20 €

Houpací síť disponuje bavlněnými vlákny, která jsou výborně prodyšná a příjemná na dotek. Lze zavěsit nejen na větev, ale i na hák zesíleného stropu či nosníku. Síť se stane tím pravým místem k odpočinku. Spokey BENCH DELUXE ZELENÉ pruhy – Houpací síť – sedátko pro dva, do 160 kg je vhodná pro 2 osoby.

Spokey BENCH DELUXE KÁRO farebná Hojdacia sieť - sedátko pre dvoch, do 160 kg
44,90 € 28,20 €

Hojdacia sieť disponuje bavlnenými vláknami, ktoré sú výborne priedušné a príjemné na dotyk. Možno zavesiť nielen na vetvu, ale aj na hák zosilneného stropu, či nosníka. Sieť sa stane tým pravým miestom k odpočinku. Spokey BENCH DELUXE KÁRO farebné – Hojdacia sieť – sedátko pre dvoch, do 160 kg je vhodná pre 2 osoby.

Hojdacie siete a kreslá

Už sa nemôžete dočkať, až sa uvelebíte v hojdacej sieti alebo závesnom kresle? Na Mall.sk vyberajte zo širokej ponuky hamak a hojdacích závesných kresiel!

Pestrú škálu hojdacích sietí a kresiel ponúka La Siesta aj Amazonas. Romantické aj elegantné siete a závesná kreslá nájdete u Butlers. Hojdacie siete vhodné na výlety zaistí overená značka Therm-A-Rest. Vyberať môžete aj u ďalších výrobcov, ako sú dimenzie, King Camp, Ferrino a ďalšie.

^ Naspäť hore

Ponuku najlacnejších produktov zoradených podľa ceny nájdete v kategórii lacné hojdacie siete a kreslá.