Hojdačka bocianie hniezdo 100cm zeleno-čierne

Hojdačka bocianie hniezdo 100cm zeleno-čierne

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj
Hojdací kruh – bocianie hniezdo s priemerom 100cm. Celý popis
59 €
Vrátane DPH
42 €
-28%

Skladom u partnera 5 kusov

8.12.2021 - 9.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu eStores, s. r. o.

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100064048053

Popis

✓ ŠIROKÝ SEDÁK – hojdačka má široký, okrúhly sedák vyrobený z oceľového rámu chráneného penou EPE, vo vnútri ktorého je pevná sieť z PP. Je vyrobený z tkaniny Oxford 600D, takže zaručuje bezpečnú zábavu. Nosnosť 150 kg je možná vďaka 10 mm hrubým pleteným lanám. To zaručuje bezpečnosť a umožňuje zábavu aj dospelým. Je ideálny pre veľké rodiny. Vďaka svojej veľkosti a tvaru sa naň zmestí niekoľko ľudí.


✓ RÝCHLA MONTÁŽ – bocianie hniezdo sa ľahko a rýchlo zostavuje. Súprava obsahuje koncovky lana vo forme krúžkov, ktoré tento proces zjednodušujú. Súčasťou balenia je všetko potrebné na bezproblémovú montáž hojdačky.


✓ NASTAVENIE VÝŠKY – hojdačka má možnosť nastavenia lana, jeho maximálna dĺžka je 180 cm. Vďaka tomu je hojdačka vhodná pre malé (zníženie výšky) aj väčšie deti. To uľahčuje bezpečný výstup a zostup. Vďaka silným 10 mm hrubým pleteným lanám sa nemusíte báť o svoje deti pri hre na hojdačke.


✓ ODOLNÉ PROTI ATMOSFÉRICKÝM PODMIENKAM – hojdačka bola vyrobená z materiálov odolných voči poveternostným vplyvom a rýchloschnúcych. Vďaka tomu ho možno bez obáv ponechať vonku aj počas nepriaznivého počasia. To vám dáva istotu, že aj keď prší alebo fúka veľmi silný vietor, nemusíte hojdačku hneď demontovať a schovať.


✓ ŠPECIFIKÁCIA – farba: zelená/čierna; tkanina: oxford 600D (odolná voči poveternostným vplyvom); rám: EPE; sieť: PP; vek: 3+; maximálne zaťaženie: 150 kg; rozmery (gr/šírka/výška): 4,5/100/180 cm; hrúbka lana: 10 mm; hmotnosť hojdačky: 3,4 kg; hmotnosť balenia: 4,1 kg.