Počet nájdených produktov: 29

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Bentime 001-9BA-274A
22,10 €

Novinka

Aj vaše ratolesti si zaslúži štýlové doplnky. Nezabúdajte na ne a kúpte im štýlové hodinky z dielne obľúbenej značky Bentime. Ich svetlý ciferník zdobia výrazné ručičky a číslice, vďaka ktorým vaši najmenší vždy perfektne uvidia na aktuálny čas.


Bentime 001-9BA-5416G
22,10 €

Novinka

Miluje váš syn, vnuk alebo napríklad synovec hokej? Potom by ste vášmu malému hokejistovi mali zaobstarať hodinky z dielne obľúbenej značky Bentime . Biely ciferník s výraznými ručičkami a číslicami zaisťuje perfektnú čitateľnosť času.


Bentime 001-DK5067G
22,10 €

Novinka

Aj vaše ratolesti si zaslúži štýlové doplnky. Nezabúdajte na ne a kúpte im štýlové hodinky z dielne obľúbenej značky Bentime. Ich biely ciferník zdobia výrazné ručičky a číslice, vďaka ktorým vaši najmenší vždy perfektne uvidia na aktuálny čas.


Bentime 002-9BA-255D
23,60 €

Miluje váš syn, vnuk alebo napríklad synovec motorky? Preháňa sa už odmalička na odrážadle alebo na bicykli a napodobňuje u toho burácanie silných strojov? Potom by ste vášmu malému pretekárovi mali zaobstarať hodinky z dielne obľúbenej značky Bentime .


Bentime 002-9BA-255E
26,40 €

Novinka

Pokiaľ je aj mali zaobstarať hodinky z dielne obľúbenej značky Bentime . Hodinky sa na zápästie pripínajú modro-bielym remienkom s kotvou. Biely ciferník zdobia číselné indexy, jednoduché ručičky a nechýba ani malá lodička. Stavte na darček, ktorý nesklame.


Bentime 002-9BA-255F
26,40 €

Novinka

Ak hľadáte štýlový doplnok aj pre vaše najmenšie, mali by ste zaobstarať hodinky z dielne obľúbenej značky Bentime . Hodinky sa na zápästie pripínajú šedo-bielym remienkom s kotvou. Biely ciferník zdobia číselné indexy, jednoduché ručičky a nechýba ani malá lodička.


Bentime 003-YP16716-04
33,40 €

Digitálne hodinky značky Bentime sú štýlovým a zároveň praktickým doplnkom pre vaše najmenšie. Puzdro je vyrobené z ľahkého a ohybného plastu, vďaka čomu hodinky nebudú prekážať pri každodenných aktivitách. Vodotesnosť 100M zaručí, že si s hodinkami môžete aj zaplávať.


Bentime 004-YP17736A-01
36,30 €

Digitálne hodinky značky Bentime sú štýlovým a zároveň praktickým doplnkom pre vaše najmenšie. Puzdro je vyrobené z ľahkého plastu, vďaka čomu hodinky nebudú prekážať pri každodenných aktivitách. Rozhodne oceníte aj kvalitný textilný remienok.


Bentime 004-YP17736A-03
36,30 €

Digitálne hodinky značky Bentime sú štýlovým a zároveň praktickým doplnkom pre vaše najmenšie. Puzdro je vyrobené z ľahkého plastu, vďaka čomu hodinky nebudú prekážať pri každodenných aktivitách. Rozhodne oceníte aj kvalitný textilný remienok.


Calypso K5707 / 5
42,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Aj vaša ratolesť si zaslúžia štýlové doplnky. Tým pravým sú hodinky z dielne značky Calypso. Ich biely ciferník lemujú dobre čitateľné čierne číslice, vďaka ktorým si malý nositeľ dobre osvojí znalosť hodín.


Cannibal CD181-03
34,40 €

K aktívnym deťom patria aktívny hodinky. Trebárs digitálne hodinky značky Cannibal pre menšie i staršie chlapca. Akonáhle si na zápästie pripnete ich gumený remienok, môžete okamžite začať využívať ich funkcie.


Cannibal CJ247-11
29,50 €

Má vaša ratolesť plnú skriňu vojačikov? Je jeho najväčším idolom Arnold Schwarzenegger v Komando? A vzhliada k nebesiam kedykoľvek letí vojenský vrtuľník? Potom by ste mu mali rozhodne zaobstarať hodinky Cannibal.


Cannibal CJ271-13
28 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrá si váš malý nezbedník na pirátov? Potom ho rozhodne poteší pestrofarebné hodinky z dielne značky Cannibal. Po ich modrom gumovom remienka sa preháňa pirátska loď, nechýba ani typické lebky so skríženými hnátmi.


Cannibal CK002-5N
28 €

Aj naši najmenší si zaslúži štýlové doplnky. Napríklad krásne hodinky z dielne osvedčené značky Cannibal. Na zápästí sa pripínajú tmavo modrým textilným remienkom. Vďaka výrazným čísliciam a ručičkám je ciferník veľmi dobre čitateľný, vaše ratolesti tak vždy uvidí, kedy je čas ísť domov.


LEGO Batman Movie Robin 8020868
31 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrdinovia z dielne DC Comics si získali milióny fanúšikov po celom svete. Jedným z obľúbených je rozhodne aj Batmenův parťák Robin. Kúpte svojej ratolesti hodinky Lego, ktorých ústredným motívom je práve komiksový hrdina v typickom obleku.


LEGO Star Wars Darth Vader 8021018
34,90 €

Kedysi dávno v jednej preďaleko galaxii . Ak aj vaša ratolesť prepadla fantastickému svetu Hviezdnych vojen, bude úplne nadšená z hodiniek značky LEGO. Na drobnom ciferníku nájdete majestátneho záporáka Darth Vadera.


Secco S K135-7
23,30 €

Jednoduché a praktické detské hodinky značky Secco. Vďaka prevedení bude tento model vyzerať skvele na chlapčenskom aj dievčenským zápästia a malý školák, alebo školáčka tak dorazí vždy včas.


Swatch Belle De Set GZ318
62,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ak hľadáte originálny doplnok, ktorým oživíte svoj outfit, potom stavte na hodinky švajčiarskej značky Swatch . Na prvý pohľad vás upúta biely ciferník, ktorý je zdobený oranžovými ručičkami a originálne riešenými indexy. Na plastové puzdro nadväzuje silikónový remienok v bielo-oranžovom prevedení.


Swatch Bluquarelle SUOW149
73,70 €
+ doprava zadarmo

Ak hľadáte originálny doplnok, ktorým oživíte svoj outfit, potom stavte na hodinky švajčiarskej značky Swatch . Na prvý pohľad vás upúta biely ciferník s hlavnými indexmi. Na plastové puzdro nadväzuje modro-biely silikónový remienok s motívom oblohy.


Swatch Fired Snake SUOZ151-39%
80,70 €

49,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Máte už dosť nudných doplnkov, ktoré má na sebe každý druhý? Potom je čas na poriadne extravagantné doplnok v podobe hodiniek z dielne značky Swatch.


Swatch Flik Flak Fliptrick ZFPSP025
46,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Ak aj vaše dieťa miluje jazdu na skateboarde, potom sú hodinky značky Swatch tým pravým. Biely ciferník zdobia výrazné zelené indexy a motív skateboarde, ktorý je vyobrazený aj na tyrkysovom textilnom remienku. Doprajte svojim najmenším štýlový doplnok, ktorý nebudú chcieť dať dole z ruky.


Swatch Striure SUON130
73,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ak hľadáte originálny doplnok, ktorým oživíte svoj outfit, potom stavte na hodinky švajčiarskej značky Swatch . Na prvý pohľad vás upúta modrý ciferník s očíslovanými indexy. Na plastové puzdro nadväzuje modro-biely silikónový remienok.


Swatch Telefon Maison GB307
66 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Fascinuje vás vesmír, mimozemskej civilizácie či sa chcete len pobaviť pri každom pohľade na svoje hodinky? Potom stavte na hodinky Swatch s motívom mimozemšťana. Remienok je navyše neuveriteľne príjemný na dotyk a vhodný aj pre alergikov.


Timex Ironman TW5M17200
64 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky Ironman z dielne značky Timex sú ako stvorené pre doplnenie vášho športového outfitu. Ich ciferník s analógovým časom zaujme na prvý pohľad rafinovanými zelenými detaily. Určite oceníte aj unikátnu osvetlenie INDIGLO – po stlačení korunky sa celá plocha ciferníku rozžiari zeleným svetlom.


Timex Marathon TW5M06900-33%
31,80 €

21 €

Akcia

Hodinky z dielne značky Timex sú ako stvorené pre všetkých pánov so záľubou v aktívnom spôsobe života. Modro-čierna kombinácia sa bude páčiť naozaj každému. Digitálny displej je vďaka výrazným čísliciam naozaj dobre čitateľný, navyše si ho môžete podsvietiť jednoliatym výrazným osvetlením Indiglo.


Timex Peanuts Time Teachers TW2R41800
38,40 €

Biely psík s čiernymi ušami Snoopy baví deti po celom svete už takmer sedemdesiat rokov. Teraz ho môžete nájsť aj na ciferníku hodiniek Peanuts od značky Timex. Tentoraz sa rozhodol, že sa vydá do ďalekého vesmíru.


Timex Time Machines Basketball TW7C16800
32,20 €

Hrá váš syn, vnuk alebo napríklad synovec basketball? Má po izbičke rozvešané plagáty s tímami NBA? Potom mu hodinkami značky Timex doslova vyrazíte dych! Ich ciferník lemujú dobre čitateľné číslice, zaujmú aj ručičky s označením „hour“ a „minute“.


Timex Time Machines Soccer TW7C16500
32,20 €

Hrá váš syn, vnuk alebo napríklad synovec futbal? Má po izbičke rozvešané plagáty s Ronaldom alebo Messim? Potom mu hodinkami značky Timex doslova vyrazíte dych! Ich ciferník lemujú dobre čitateľné číslice, zaujmú aj ručičky s označením „hour“ a „minute“.