Počet nájdených produktov: 12

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Boccia Titanium 3278-02
104,30 €
+ doprava zadarmo

Metalické doplnky snáď nikdy nevyjdú z módy. Prepadnite ich nadčasovému kúzlu aj vy a pripnite si na zápästie hodinky z dielne značky Boccia Titanium. Ich ciferník pôsobí veľmi čistým dojmom – zdobí ho len drobné zlaté ručičky a bodové indexy s rímskou dvanástkou na čele.


Cannibal CJ091-18
29,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Aj vaše ratolesti si zaslúžia štýlové doplnky. Stavte na kúsok z dielne značky Cannibal. Na zápästí sa hodinky pripínajú čiernym koženým remienkom, ktorý krásne kontrastuje s výrazným žltým ciferníkom.


CASIO BABY-G BA 120-2B-48%
127,60 €

65,50 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Športové hodinky Casio Baby G majú kombinovaný ciferník, na ktorom je zobrazený ako digitálny, tak aj analógový čas. Hodinky sú dizajnovo veľmi originálne, čierna farba remienku v kombinácii s farebným ciferníkom z nich robí veselé hodinky. Hlavnou výhodou je, že sú nárazuvzdorné.


CASIO The G/G-Shock GA 100GBX-1A9
108,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Vrháte sa do života po hlave? Pokoruje rád nové prekážky a prekonávate svoje limity? Potom by na vašom zápästí nemali chýbať hodinky Casio z kolekcie pre pravej chlapov: G-Shock.


Festina Chrono Bike 20353/D
193,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky značky Festina z kolekcie Chrono Bike poteší muža, so záľubou v cyklistike. Na prvý pohľad vás ohromí kombinácia žltého ciferníku s čiernym kaučukovým remienkom, ktorá vyzerá skrátka perfektne. Ciferník zdobia luminiscenčné ručičky s indexmi, tri chronografy s funkciou stopiek a dátumovka.


Festina Chrono Bike Special Edition 16971/3-19%
248 €

198,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pánske hodinky Festina zo špeciálnej edície Chrono Bike s oceľovým puzdrom a kaučukovým remienkom v jednotnej čiernej farbe, kedy ciferník oživujú žlté detaily. Hodinky sú precízne spracované a na zápästí pôsobí robustným dojmom.


Komono Happy Socks POP - W2166-29%
81,10 €

56,80 €

Akcia

Farebný ciferník tohto modelu vás uchváti. Šťastná harmónia štyroch geometrických printov: bodky, trojuholníky, bodky, vlnky a blesky.  Japonský strojček Quartz, kovové telo hodiniek, zadná časť z nerezovej ocele. Textilný opasok, kovová spona. Priemer ciferníku: 41 mm.


LEGO Happiness Yellow 9007347
89,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ako malí sme ho milovali snáď všetci. Hodiny a hodiny sme spájali dohromady ďalšie a ďalšie kocky do tvarov presne podľa našej fantázie. Lego je skrátka srdcovou záležitosťou miliónov ľudí po celom svete.


Lorus RH989HX9
65 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hľadáte štýlové hodinky? Potom sú tieto pánske hodinky značky Lorus tým pravým! Svetložltý ciferník zdobia luminiscenčné ručičky aj indexy a nechýba ani okienko s dátumovkou. Hodinky disponujú vodotesnosťou 100M, vďaka ktorej si s nimi môžete aj zaplávať.


Royal London 21353-08
129,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Klasických doplnkov nie je nikdy dosť. Nezabúdajte na ne ani vy a pripnite si na zápästie hodinky z dielne značky Royal London. Ich ciferník vsádza na tradičný dizajn – zdobí ho uzučké ručičky a indexy, ktoré príjemne ladia s oceľovým puzdrom.


Swatch Max L’Abeille SUOB149
73,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ak hľadáte originálny doplnok, ktorým oživíte svoj outfit, potom stavte na hodinky švajčiarskej značky Swatch . Na prvý pohľad vás upúta ciferník a ako už názov napovedá – nesie sa v duchu legendárnej Včielky Májy. Na plastové puzdro nadväzuje čierno-žltý silikónový remienok.


Timex Peanuts Time Teachers TW2R41500
35,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Biely psík s čiernymi ušami Snoopy baví deti po celom svete už takmer sedemdesiat rokov. Teraz ho môžete nájsť aj na ciferníku hodiniek Peanuts od značky Timex.