JVD Náramkové hodinky JVD J7178.1
26,90 €

Hodinky českej značky JVD sú najlepšie hodinky pre všetky dievčatá, ktoré chcú krásne hodinky. Svetlý ciferník s výraznými ručičkami. Oceníte dobre čitateľný a prehľadný číselník pre jednoduché odzeranie času. Hodinky sú dodávané s originálne krabičkou. .


JVD Sunday Rose Spirit WATERCOLOR
61,80 €
+ doprava zadarmo

Hodinky českej značky JVD sú určené pre všetky ženy, ktoré majú rady hodinky prvotriednej kvality. Na prvý pohľad vás upúta ciferník s motívom drobných kvetov, ktorý vyzerá úplne úžasne. Na puzdro z ušľachtilej ocele nadväzuje kožený remienok, ktorý dokonale ladí s ciferníkom.


JVD Touches J-TS10
73,50 €
+ doprava zadarmo

Hodinky českej značky JVD sú navrhnuté pre ženy, dámy a slečny, ktoré chcú kvalitu aj eleganciu v jednom. Vďaka čistému dizajnu ciferníka aj remienka vyzerajú úžasne. Na pozlátené puzdro z ušľachtilej ocele nadväzuje oceľový milánsky ťah, ktorý podčiarkuje jemnosť tohto kúsku.


JVD Touches J-TS20
77 €
+ doprava zadarmo

Hodinky českej značky JVD sú navrhnuté tak, aby splnili želanie ženám, ktoré hľadajú ideálny doplnok business či volnočasovému outfitu. Na prvý pohľad upúta vašu pozornosť ružovo pozlátené hranaté puzdro z ušľachtilej ocele, ktoré nadväzuje na dokonale prispôsobivý milánsky ťah.


JVD Touches J-TS22
77 €
+ doprava zadarmo

Hodinky českej značky JVD sú navrhnuté tak, aby splnili želanie ženám, ktoré hľadajú ideálny doplnok business či volnočasovému outfitu. Na prvý pohľad upúta vašu pozornosť pozlátené hranaté puzdro z ušľachtilej ocele, ktoré nadväzuje na dokonale prispôsobivý milánsky ťah.


JVD Náramkové hodinky JVD J-TS12
77 €
+ doprava zadarmo

Hodinky českej značky JVD sú navrhnuté tak, aby splnili želanie ženám, ktoré hľadajú ideálne doplnok k business či volnočasovému outfitu. Vďaka čistému dizajnu ciferníka aj remienka vyzerajú skvostne.


JVD Náramkové hodinky JVD J-TS14
73,50 €
+ doprava zadarmo

Hodinky českej značky JVD sú ideálne pre ženy, dámy, slečny, ktoré hľadajú neokázalý štýl v jemných odtieňoch. Na prvý pohľad upúta vašu pozornosť perleťový ciferník, ktorý dodáva hodinkám eleganciu a šmrnc. Na puzdro z ušľachtilej ocele nadväzuje kožený remienok, ktorý podčiarkuje ženskosť.


JVD Sunday Rose Spirit Wildflower
68,10 €
+ doprava zadarmo

Hodinky českej značky JVD sú určené pre všetky ženy, ktoré si potrpia na štýlové doplnky tej najvyššej kvality. Na prvý pohľad vás upúta ciferník s motívom kvetín, ktorý vyzerá úplne dokonale. Na púzdro z ušľachtilej ocele nadväzuje kožený remienok, ktorý sa príjemne nosí.


JVD Náramkové hodinky JVD J7187.1
34,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky českej značky JVD sú ideálne pre dievčatá a chlapcov, ktorí sa zoznamujú s hodinami. Jednoduchý a prehľadný dizajn. Na tmavom ciferníku vyniknú ručičky. Dobre čitateľný číselník. Ďalšou prednosťou je možnosť sa s hodinkami potápať, bez sa museli v lete dávať dole do vody.


JVD Náramkové hodinky JVD basic J7118.3
34,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky českej značky JVD sú určené pre všetky dievčatá. Svetlý ciferník s výraznými ručičkami. Čitateľný a prehľadný číselník pre ľahké zistenie času. Zároveň vás zaujme zdobenie, ktoré je jedinečné. Hodinky sú dodávané s originálne krabičkou. .


JVD Náramkové hodinky JVD J7189.2
23,30 €

Hodinky českej značky JVD sú nádherné hodinky pre všetky mladé slečny v jemnom odtieni ružovej farby. Krásny ciferník s výraznými ručičkami. Čitateľný a prehľadný číselník pre ľahké zistenie času. Ideálne hodinky pre zoznamovanie sa s časom. Hodinky sú dodávané s originálne krabičkou. .


JVD Náramkové hodinky JVD basic J7118.1
34,60 €

Hodinky českej značky JVD sú nádherné hodinky pre všetky dievčatá. Svetlý ciferník s výraznými ručičkami. Čitateľný a prehľadný číselník pre ľahké zistenie času. Zároveň vás zaujme zdobenie, ktoré je jedinečné. Hodinky sú dodávané s originálne krabičkou. .


JVD Náramkové hodinky JVD J7184.11
30,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky českej značky JVD sú určené pre dospievajúce slečny, ktoré si želajú krásne hodinky. Svetlý ciferník s výraznými ručičkami a nádherným motívom jarných kvetín. Čitateľný a prehľadný číselník pre rýchle a ľahké určenie času. Hodinky sú dodávané s originálne krabičkou. .


JVD Náramkové hodinky JVD basic J7125.1
30,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky českej značky JVD sú určené pre všetky mladé slečny, ktoré majú rady srdiečka. Svetlý ciferník s výraznými ručičkami dodá hodinkám šmrnc. Čitateľný a prehľadný číselník pre jednoduché odzeranie času. Krásny doplnok, ktorý neomrzí. Hodinky sú dodávané s originálne krabičkou. .


JVD Náramkové hodinky JVD J7159.2
30,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky českej značky JVD sú určené pre mladé slečny, ktoré milujú vodný svet. Delfín a morský koník vynikajú na ciferníku a Remino. Odtiene farieb dodávajú šmrnc celému dizajnu. Čitateľný a prehľadný číselník ideálne pre slečny, ktoré sa učia čas. Krásny doplnok, ktorý neomrzí.


JVD Náramkové hodinky JVD J7178.4
26,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky českej značky JVD sú najlepšie hodinky pre všetky dievčatá, ktoré majú rady zvieratka typická pre jar. Svetlý ciferník s výraznými ručičkami. Oceníte skvele čitateľný a prehľadný číselník pre jednoduché určenie času a číslic. Hodinky sú dodávané s originálne krabičkou. .


JVD Náramkové hodinky JVD J7184.3
30,70 €

Hodinky českej značky JVD sú určené pre dospievajúce slečny, ktoré si túžia po krásnych hodinkách. Ciferník s ručičkami v jemných farbách s jarnými kvetmi. Prehľadný číselník pre ľahké zistenie aktuálneho času. Stavte na doplnok, ktorý si vaše ratolesti okamžite obľúbi.


JVD Náramkové hodinky JVD J7185.2
34,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky českej značky JVD sú ideálne pre dievčatá, ktorí sa zoznamujú s hodinami. Jednoduchý a prehľadný dizajn. Svetlý ciferník s výraznými ručičkami. Dobre čitateľný číselník. Ďalšou prednosťou je možnosť sa s hodinkami potápať, bez slečny museli v lete myslieť na skladaní do vody.


JVD Náramkové hodinky JVD J7189.1
23,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky českej značky JVD sú nádherné hodinky pre všetky mladé slečny, ktoré majú rady lila odtieň fialovej farby. Krásny ciferník s výraznými ručičkami. Čitateľný a prehľadný číselník pre ľahké zistenie času. Ideálne hodinky pre zoznamovanie sa s časom. Hodinky sú dodávané s originálne krabičkou.


JVD Náramkové hodinky JVD basic J7120.1
30,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky českej značky JVD sú určené pre všetky dievčatá. Svetlý ciferník s výraznými ručičkami. Dobre čitateľný číselník je ideálny pre ľahké učenie sa čísel a času. Na remienku si nositeľka hodiniek bude môcť zopakovať základné počty. Hodinky sú dodávané s originálne krabičkou. .


JVD Náramkové hodinky JVD J7126.5
30,70 €

Hodinky českej značky JVD sú najlepšie hodinky pre všetkých chlapcov s motívom pretekárskeho auta. Svetlý ciferník s výraznými ručičkami zaisťujú perfektnú čitateľnosť času. Zaujímavý remienok, ktorý osloví každého malého pretekára. Skvelý vzhľad a spracovanie.


JVD Náramkové hodinky JVD J7178.6
26,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky českej značky JVD sú určené pre všetky dievčatá, ktoré chcú krásne hodinky. Úžasný ciferník s výraznými ručičkami a detailom srdiečok. Oceníte dobre čitateľný a prehľadný číselník pre jednoduché odzeranie času. Hodinky sú dodávané s originálne krabičkou. .


JVD Náramkové hodinky JVD J7184.6
30,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky českej značky JVD sú určené pre dospievajúce slečny, ktoré budú očarené týmito hodinkami. Ciferník s ručičkami v jemných farbách s jarnými kvetmi. Prehľadný číselník pre rýchle overenie aktuálneho času. Stavte na istotu úspechu s venovaním krásneho doplnku.


JVD Náramkové hodinky JVD J7184.9
30,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky českej značky JVD sú určené pre dospievajúce slečny, ktoré si želajú krásny doplnok. Ciferník s ručičkami v jemných farbách s jarným motívom a úžasným odtieňom zelenej farby, ktorá zdobí remienok. Prehľadný číselník pre ľahké overenie aktuálneho času.


JVD Náramkové hodinky JVD J7186.2
34,60 €

Hodinky českej značky JVD sú najlepšie hodinky pre všetkých chlapcov, ktorí plávajú a potápa sa. Tmavý ciferník s výraznými ručičkami zaisťujú perfektnú čitateľnosť času. Zaujímavý remienok, ktorý osloví každého chlapca. Skvelý vzhľad a spracovanie. Skvelá vlastnosť je možnosť potápania sa s nimi.


JVD Náramkové hodinky JVD J7190.3
33,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky českej značky JVD sú vhodné pre dievčatá a chlapcov, ktorí sa zoznamujú s hodinami. Jednoduchý a prehľadný dizajn. Na tmavom ciferníku vyniknú výrazné ručičky. Skvele čitateľný číselník. Prakticky zvolený materiál remienka pre vysokú odolnosť.


JVD Sunday Rose Alive BUTTERFLY SENSE
73,50 €
+ doprava zadarmo

Hodinky českej značky JVD sú určené nielen pre milovníčky motýľov. Na prvý pohľad vás upúta ciferník s motýľom, ktorý vyzerá úplne dokonale. Na pozlátené puzdro z ušľachtilej ocele nadväzuje kožený remienok, ktorý podčiarkne celkový dojem týchto krásnych hodiniek. Urobte si radosť týmto doplnkom. .


JVD Sunday Rose Alive VINTAGE FLOWERS
65,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky českej značky JVD sú vhodné pre ženy, dámy a slečny s romantickou dušou. Stavte na kvalitu. Ciferník splní všetky očakávania. Na puzdro z ušľachtilej ocele nadväzuje kožený remienok, ktorý dokonale ladí s ciferníkom. Doprajte si jedinečný a nadčasový dizajn. .


JVD Sunday Rose Darling VIOLET DREAM
54,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky českej značky JVD sú určené pre všetky ženy, ktoré majú rady aktuálne trendy. Na prvý pohľad vás upúta ciferník s motívom fialového kvetu, ktorý je úplne dokonalý. Na puzdro z ušľachtilej ocele nadväzuje kožený remienok, ktorý sa príjemne nosí.


JVD Sunday Rose Spirit WONDERLAND
65,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky českej značky JVD sú určené pre všetky ženy, ktoré majú rady doplnky s osobitým čarom. Na prvý pohľad vás upúta ciferník s motívom kolibríka, ktorý je aktuálnym trendom. Na pozlátené puzdro z ušľachtilej ocele nadväzuje kožený remienok, ktorý sa príjemne nosí.


JVD Dětské náramkové hodinky JVD J7146.1
26,90 €

Hodinky českej značky JVD sú najlepšie hodinky pre všetkých chlapcov. Svetlý ciferník s výraznými ručičkami. Každý chlapec chce byť pirátom. Ide o obľúbený motív ciferníku a remienku. Farebne zvolené, tak aby sa učenie času stalo zábavou. Hodinky sú dodávané s originálne krabičkou. .


JVD Náramkové hodinky JVD AF-094
100,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky českej značky JVD sú stvorené pre mužov, ktorí majú štýl a radi vsádza na kvalitu. Na prvý pohľad upúta vašu pozornosť jednoduchá geometria, jemná kombinácia farieb. Na puzdro z ušľachtilej ocele nadväzuje remienok, ktorý môžete vďaka systému easy-click, vymieňať podľa chuti.


JVD Náramkové hodinky JVD AF-095
104,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky českej značky JVD patrí neodmysliteľne k mužom, ktorí majú štýl a radi vsádza na kvalitu. Na prvý pohľad upúta vašu pozornosť jednoduchá geometria, jemná kombinácia farieb. Na puzdro z ušľachtilej ocele nadväzuje remienok, ktorý môžete vymieňať podľa chuti.


JVD Náramkové hodinky JVD AF-096
104,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky českej značky JVD sú určené pre mužov všetkých vekových kategórií, ktorí majú radi kvalitu. Na prvý pohľad upúta vašu pozornosť jednoduchá geometria, jemná kombinácia farieb. Na puzdro z ušľachtilej ocele nadväzuje remienok, ktorý môžete jednoducho meniť, vďaka systému easy-click.


JVD Náramkové hodinky JVD AF-097
104,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky českej značky JVD sú určené pre mužov všetkých vekových kategórií, ktorí majú radi čiernu klasiku. Na prvý pohľad upúta vašu pozornosť jednoduchá geometria, jemná kombinácia farieb. Na puzdro z ušľachtilej ocele nadväzuje remienok, ktorý môžete jednoducho meniť, vďaka systému easy-click.


JVD Náramkové hodinky JVD AF-098
104,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky českej značky JVD sú navrhnuté pre mužov, ktorí preferujú neokázalý dizajn v minimalistickom prevedení. Na prvý pohľad upúta vašu pozornosť jednoduchá geometria, jemná kombinácia farieb.


JVD Náramkové hodinky JVD AF-099
96,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky českej značky JVD sú navrhnuté pre mužov, ktorí preferujú neokázalý dizajn v minimalistickom prevedení. Na prvý pohľad upúta vašu pozornosť jednoduchá geometria, jemná kombinácia farieb.


JVD Náramkové hodinky JVD AV-084
89 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky českej značky JVD si nájdu svojho majiteľa medzi mužmi, ktorí majú radi kvalitu a štýl. Na prvý pohľad upúta vašu pozornosť jednoduchá geometria, jemná kombinácia farieb. Na puzdro z ušľachtilej ocele nadväzuje remienok, ktorý môžete vymieňať podľa aktuálnej nálady.


JVD Náramkové hodinky JVD AV-085
89 €
+ doprava zadarmo

Hodinky českej značky JVD sú stvorené pre mužov všetkých vekových kategórií, ktorí vsádza na kvalitu. Na prvý pohľad upúta vašu pozornosť jednoduchá geometria, jemná kombinácia farieb. Na puzdro z ušľachtilej ocele nadväzuje remienok, ktorý môžete jednoducho vymieňať, vďaka systému easy-click.


JVD Náramkové hodinky JVD AV-086
89 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky českej značky JVD sú navrhnuté pre mužov, ktorí chcú kvalitné hodinky. Na prvý pohľad upúta vašu pozornosť jednoduchá geometria, jemná kombinácia farieb. Na puzdro z ušľachtilej ocele nadväzuje remienok, ktorý môžete vymieňať. Nezostanete u jedného kúsku od tejto značky. .


JVD Náramkové hodinky JVD AV-087
77,40 €
+ doprava zadarmo

Hodinky českej značky JVD sú ideálne pre mužov, ktorí chcú kvalitné hodinky. Na prvý pohľad upúta vašu pozornosť jednoduchá geometria, jemná kombinácia farieb. Na puzdro z ušľachtilej ocele nadväzuje remienok, ktorý môžete, vďaka šikovnému systému easy-click, jednoducho vymieňať.


JVD Náramkové hodinky JVD AV-089
85,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky českej značky JVD sú navrhnuté pre mužov, ktorí preferujú design v minimalistickom prevedení. Na prvý pohľad upúta vašu pozornosť jednoduchá geometria, jemná kombinácia farieb. Na puzdro z ušľachtilej ocele nadväzuje oceľový milánsky ťah, ktorý môžete ľubovoľne meniť.


JVD Náramkové hodinky JVD basic J7025.4
34,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky českej značky JVD sú najlepšie hodinky pre všetky dievčatá. Svetlý ciferník s výraznými ručičkami. Oceníte dobre čitateľný a prehľadný číselník pre jednoduché odzeranie času. Hodinky sú dodávané s originálne krabičkou. .


JVD Náramkové hodinky JVD basic J7025.5
34,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky českej značky JVD sú najlepšie hodinky pre všetky dievčatá. Svetlý ciferník s výraznými ručičkami. Oceníte čitateľný a prehľadný číselník pre ľahké zistenie času. Hodinky sú dodávané s originálne krabičkou. .


JVD Náramkové hodinky JVD basic J7025.6
34,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky českej značky JVD sú nádherné hodinky pre všetky dievčatá. Svetlý ciferník s výraznými ručičkami. Čitateľný a prehľadný číselník pre ľahké zistenie času. Hodinky sú dodávané s originálne krabičkou. .


JVD Náramkové hodinky JVD basic J7100.7
34,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky českej značky JVD sú najlepšie hodinky pre všetkých chlapcov. Svetlý ciferník s výraznými ručičkami. Pre milovníkov futbalu. Ide o obľúbený motív ciferníku a remienku. Farebne zvolené, tak aby sa učenie času stalo zábavou. Hodinky sú dodávané s originálne krabičkou. .


JVD Náramkové hodinky JVD basic J7109.1
34,10 €

Hodinky českej značky JVD sú nádherné hodinky pre všetky dievčatá. Svetlý ciferník s výraznými ručičkami v podobe farebných pasteliek je veľmi obľúbené. Čitateľný a prehľadný číselník pre ľahké zistenie času. Hodinky sú dodávané s originálne krabičkou. .


JVD Náramkové hodinky JVD basic J7109.3
34,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky českej značky JVD sú najlepšie hodinky pre všetkých chlapcov. Svetlý ciferník s výraznými ručičkami zaisťujú perfektnú čitateľnosť času. Aktuálny čas ukazujú miesto klasických ručičiek pastelky, ktoré sú veľmi obľúbené. Skvelý vzhľad a spracovanie.