Počet nájdených produktov: 137

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Daniel Klein Exclusive DK11557-4
68,50 €
+ doprava zadarmo

Značka Daniel Klein si získala milióny priaznivcov vďaka svojim výrazným doplnkom, ktoré dokážu dodať aj tomu nejobyčejnějšímu outfitu neprehliadnuteľný vzhľad. Prepadnite im aj vy a pripnite si na zápästie pánske hodinky z kolekcie Exclusive.


Daniel Klein DK11504-2
54,90 €

Hodinky z dielne značky Daniel Klein sú ako stvorené pre všetkých so záľubou v módnych doplnkoch. Ich klasický čierny ciferník vsádza na tradičný dizajn so štíhlymi ručičkami, jemnými indexy a všetko dopĺňajú červené dataily.


Daniel Klein DK11504-1
54,40 €

Hodinky z dielne značky Daniel Klein sú ako stvorené pre všetkých so záľubou v módnych doplnkoch. Ich klasický ciferník vsádza na tradičný dizajn so štíhlymi ručičkami, jemnými indexy a všetko dopĺňajú červené dataily.


Daniel Klein DK11367-1-43%
54,30 €

30,90 €

Akcia

Či už sa rozhodnete pre formálne alebo voľnočasový outfit, hodinky z dielne značky Daniel Klein váš vzhľad vždy dokonale doplní. Ich svetlý ciferník vás na prvý pohľad zaujme plastickým vzorom aj luminiscenčnými ručičkami a indexy, vďaka ktorým vždy perfektne uvidíte na aktuálny čas.


Daniel Klein Exclusive DK11557-1
68,50 €
+ doprava zadarmo

Značka Daniel Klein si získala milióny priaznivcov vďaka svojim výrazným doplnkom, ktoré dokážu dodať aj tomu nejobyčejnějšímu outfitu neprehliadnuteľný vzhľad. To ale neznamená, že by ste v jej portfóliu nenašli aj klasické kúsky v tradičnom dizajne. Dôkazom sú pánske hodinky z kolekcie Exclusive.


Daniel Klein DK11373-6-37%
43,10 €

27 €

Akcia

Elegantná, sebavedomá a za všetkých okolností sama sebou. Taká je žena, ktorá sa zdobí hodinkami značky Daniel Klein. Ich strieborný ciferník vsádza na strohý dizajn – to jediné, čo narušuje jeho jednoliatosť, sú jemné ručičky.


Daniel Klein DK11373-2-44%
50,50 €

28 €

Akcia

Elegantný, sebavedomá a za všetkých okolností sama sebou. Taká je žena, ktorá sa zdobia hodinkami značky Daniel Klein. Ich strieborný ciferník vsádza na strohý dizajn – to jediné, čo narušuje jeho jednoliatosť, sú zlaté ručičky. Zlatou farbou sa pýši tiež puzdro a 1,2 cm široký ťah s matným stredom.


Daniel Klein DK11398-2
59 €

S dámskymi hodinkami značky Daniel Klein budete vždy stredobodom pozornosti. Strieborný ciferník zdobia jednoduché ručičky a sklenené kamienky, použité namiesto indexov aj ako zdobenie, ktoré sa postarajú o náležitú pozornosť. Celostrieborné prevedenie dodáva hodinkám nádych luxusu.


Daniel Klein DK11398-6
59,40 €

S dámskymi hodinkami značky Daniel Klein budete vždy stredobodom pozornosti. Tmavo modrý ciferník zdobia jednoduché ručičky a sklenené kamienky, použité namiesto indexov aj ako zdobenie, ktoré sa postarajú o náležitú pozornosť. Strieborné prevedenie puzdrá aj ťahu dodáva hodinkám nádych luxusu.


Daniel Klein DK11219-1
55,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Akonáhle si pripnete hodinky značky Daniel Klein, nebudete už musieť riešiť žiadny iný šperk. Ich strieborný ciferník vás na prvý pohľad zaujme jemným paprskovitým vzorom, a predovšetkým čírymi kryštálmi na mieste indexov, ktoré sa pri každom vašom geste oslnivo zatrblieta.


Daniel Klein DK11181-1
59 €

Ak neviete, či si na zápästie pripnúť šperk alebo hodinky, potom si doprajte tieto dámske hodinky značky Daniel Klein, ktoré sú obojím. Na prvý pohľad zaujme strieborný ciferník osadený blyšťavými kamienky, vďaka ktorým budete stredom pozornosti. Celozlaté prevedenie dodáva hodinkám nádych luxusu.


Daniel Klein DK11283-1
59 €

Či už sa rozhodnete pre voľnočasové oblečenie či formálne outfit do spoločnosti, hodinky Daniel Klein budú tým pravým doplnkom, ktorý podčiarkne váš vzhľad. Strieborný ciferník zdobia tri chronografy s dátumovkou a ukazovateľom dňa v týždni.


Daniel Klein DK11286-7
64,70 €
+ doprava zadarmo

Unisex hodinky značky Daniel Klein si obľúbite na prvý pohľad. Podľa nálady či príležitosti si môžete vymeniť milánsky ťah za kožený remienok, ktorý je súčasťou balenia. Ciferník vsádza na minimalistické prevedenie a je zdobený iba ručičkami a logom značky.


Daniel Klein DK11292-4
59 €

Elegantný, sebavedomá a za všetkých okolností svoje. Taká je žena, ktorej zápästie zdobia moderné hodinky z dielne fashion značky Daniel Klein. Strieborný ciferník zaujme na prvý pohľad kvetinovým vzorom, ktorý lemujú žiarivé číre kryštály.


Daniel Klein DK11310-2
76,10 €
+ doprava zadarmo

Pánske hodinky značky Daniel Klein si môžete vziať k volnočasovému oblečenie ik obleku. Čierny ciferník zdobia originálne riešené indexy, luminiscenčné ručičky a nechýba ani dátumovka s ukazovateľom dňa v týždni.


Daniel Klein DK11313-1-41%
88,70 €

52 €

Akcia

Pánske hodinky značky Daniel Klein si môžete vziať k volnočasovému oblečenie ik obleku. Prehľadný ciferník zdobia jednoduché ručičky s indexmi a dva chronografy, ktoré ukazujú dátum a deň v týždni. Podľa nálady si môžete jednoducho vymeniť kovový ťah za kožený remienok a úplne tak oživiť váš outfit.


Daniel Klein DK11313-6
89 €
+ doprava zadarmo

Pánske hodinky značky Daniel Klein si môžete vziať k volnočasovému oblečenie ik obleku. Prehľadný ciferník zdobia jednoduché ručičky s indexmi a dva chronografy, ktoré ukazujú dátum a deň v týždni. Podľa nálady si môžete jednoducho vymeniť kovový ťah za kožený remienok a úplne tak oživiť váš outfit.


Daniel Klein DK11320-3
54,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z dielne fashion značky Daniel Klein sú ako stvorené pre všetky dámy so záľubou v nadčasových doplnkoch. Ich strieborný ciferník vsádza na strohý vzhľad – to jediné, čo narušuje jeho jednoliatosť, sú uzučké ručičky a jediný číry kryštál na pozícii 12.


Daniel Klein DK11320-5
54,40 €

Hodinky z dielne fashion značky Daniel Klein sú ako stvorené pre všetky dámy so záľubou v nadčasových doplnkoch. Ich zlatistý ciferník vsádza na strohý vzhľad – to jediné, čo narušuje jeho jednoliatosť, sú uzučké ručičky a jediný číry kryštál na pozícii 12.


Daniel Klein DK11335-4
68,50 €
+ doprava zadarmo

Módne pánske hodinky značky Daniel Klein pre všetkých mužov, ktorí vedia, čo chcú. Hnedý ciferník s originálnymi detailmi zdobia tri chronografy s dátumovkou, ukazovateľom dňa v týždni a 24h časom. Na kovové puzdro nadväzuje tmavo hnedý remienok s krokodílím vzorom.


Daniel Klein DK11379-1
59 €

S dámskymi hodinkami značky Daniel Klein budete vždy stredobodom pozornosti. Biely ciferník zdobia strieborné ručičky, štýlové indexy a sklenené kamienky, vďaka ktorým budete vždy žiariť. Rafinovaným prvkom sú priesvitná okienka, ktorá lemujú celý ciferník.


Daniel Klein DK11379-5
64,70 €
+ doprava zadarmo

S dámskymi hodinkami značky Daniel Klein budete vždy stredobodom pozornosti. Biely ciferník zdobia zlaté ručičky, štýlové indexy a sklenené kamienky, vďaka ktorým budete vždy žiariť. Rafinovaným prvkom sú priesvitná okienka, ktorá lemujú celý ciferník.


Daniel Klein DK11396-3
55,40 €

Ak neviete, či si na zápästie pripnúť šperk alebo hodinky, potom si doprajte štýlové hodinky značky Daniel Klein . Strieborný ciferník obsahuje rímske číslice so zdobením miesto indexov, zlaté ručičky a elegantný šrafovanie. Celozlaté prevedenie kovového puzdra aj ťahu vytvára luxusný dojem.


Daniel Klein DK11398-3-40%
64,60 €

38,60 €

Akcia

S dámskymi hodinkami značky Daniel Klein budete vždy stredobodom pozornosti. Biely ciferník zdobia zlaté ručičky a sklenené kamienky, použité namiesto indexov aj ako zdobenie, ktoré sa postarajú o náležitú pozornosť. Kombinácia zlatej a striebornej farby dodáva hodinkám vzhľad šperku.


Daniel Klein DK11411-2
68,50 €
+ doprava zadarmo

Ružovo zlaté doplnky si získavajú čoraz viac priaznivcov. Vďačí za to svoje schopnosti dodať každému outfitu romantický vzhľad a podčiarknuť ženskosť svojou nositeľky. Prepadnite tomuto krásnemu odtieňa aj vy a pripnite si na zápästie hodinky z dielne značky Daniel Klein.


Daniel Klein DK11416-1
55,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Akonáhle si na zápästie pripnete hodinky z dielne značky Daniel Klein, môžete si byť istá, že váš nový fashion kúsok rozhodne nikto neprehliadne. Ich strieborný ciferník s lúčovým vzorom zdobia číre kryštály, ktoré sa pri každom vašom pohybe oslnivo zatrblieta.


Daniel Klein DK11437-1-46%
52,60 €

28,20 €

Akcia

Hodinky z dielne obľúbenej fashion značky Daniel Klein si obľúbili milióny žien po celom svete pre ich schopnosť dodať každému outfitu nevtieravý vzhľad. Prepadnite ich kúzlu aj vy a pripnite si na zápästie tento slušivý model. Ich strieborný ciferník zaujme pozlátenými index a ručičkami.


Daniel Klein DK11463-1
46,10 €

Hodinky z dielne fashion značky Daniel Klein si na prvý pohľad zamilujú všetky ženy so záľubou v tradičných módnych doplnkoch.


Daniel Klein DK11463-2
52,50 €

Hodinky z dielne fashion značky Daniel Klein si na prvý pohľad zamilujú všetky ženy so záľubou vo fashion doplnkoch. Ich svetlý ciferník pôsobí veľmi čistým dojmom – to jediné, čo narušuje jeho jednoliatosť, sú trblietavé číre kryštály na mieste indexov a plastický vzor po celej jeho ploche.


Daniel Klein DK11468-1
46,10 €

Hodinky z dielne značky Daniel Klein sú ako stvorené pre všetky dámy so záľubou vo fashion doplnkoch. Ich svetlý ciferník pôsobí minimalistickým dojmom – zdobí ho len strieborné ručičky a číry kryštál na pozícii 12.


Daniel Klein DK11468-2
52,50 €

Hodinky z dielne značky Daniel Klein sú ako stvorené pre všetky dámy so záľubou vo fashion doplnkoch. Ich svetlý ciferník pôsobí minimalistickým dojmom – zdobí ho len zlaté ručičky a číry kryštál na pozícii 12.


Daniel Klein DK11483-6
47,30 €

Hodinky z dielne značky Daniel Klein sú ako stvorené pre každého moderného sebavedomého muža. Ich šedý ciferník vás na prvý pohľad zaujme rafinovanými žltými detaily, ktoré dodávajú tomuto modelu ten správny šmrnc. Upúta aj efektívne, žlto orámovaná, dátumovka, alebo puzdro s modrým PVD povlakom.


Daniel Klein DK11484-4
64,70 €
+ doprava zadarmo

Čisté a zároveň veľmi módne – také sú pánske hodinky z dielne značky Daniel Klein . Ich strieborný ciferník zaujme na prvý pohľad prepracovaným vzorom, ktorý vytvára naozaj efektívne vzhľad. Vďaka kontrastným ručičkám a indexom je čas vždy dokonale čitateľný.


Daniel Klein DK11493-1
47,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Či už vyrazíte na pracovný obed alebo na jedno orosené s priateľmi, hodinky z dielne značky Daniel Klein budú vždy tým najlepším spoločníkom. Ich strieborný ciferník zaujme na prvý pohľad dizajnovým indexy aj ukazovateľom dátumu a dňa v týždni na pozícii 3.


Daniel Klein DK11515-1
46,10 €

Novinka

Hodinky z dielne obľúbenej značky Daniel Klein sú ako stvorené pre dámy s vycibreným vkusom. Vďaka celostříbrnému prevedenie naviac hodinky vyzerajú ako šperk a hodí sa tak takmer ku každému outfitu. Stavte na hodinky Daniel Klein a ukážte všetkým, že máte štýl. .


Daniel Klein DK11518-1
39,50 €

Hodinky z dielne obľúbenej značky Daniel Klein sú ako stvorené pre dámy s vycibreným vkusom. Vďaka celostříbrnému prevedenie naviac hodinky vyzerajú ako šperk a hodí sa tak takmer ku každému outfitu. Stavte na hodinky Daniel Klein a ukážte všetkým, že máte štýl. .


Daniel Klein DK11518-4
52,50 €

Hodinky z dielne obľúbenej značky Daniel Klein sú ako stvorené pre dámy s vycibreným vkusom. Vďaka kombinácii ružového zlata a striebornej farby hodinky vyzerajú ako šperk a hodí sa tak takmer ku každému outfitu. Stavte na hodinky Daniel Klein a ukážte všetkým, že máte štýl. .


Daniel Klein DK11520-1
49,80 €

Novinka

Hodinky z dielne obľúbenej značky Daniel Klein sú ako stvorené pre dámy s vycibreným vkusom. Vďaka celostříbrnému prevedenie naviac hodinky vyzerajú ako šperk a hodí sa tak takmer ku každému outfitu. Stavte na hodinky Daniel Klein a ukážte všetkým, že máte štýl.


Daniel Klein DK11524-1
52,50 €

Novinka

Hodinky z dielne značky Daniel Klein sú ako stvorené pre všetkých pánov so záľubou v módnych doplnkoch. Ich strieborný ciferník vsádza na tradičný dizajn so štíhlymi ručičkami a nechýba ani nevyhnutná dátumovka. Na zápästí sa hodinky pripínajú kovovým ťahom.


Daniel Klein DK11530-1
39,90 €

Hodinky z dielne obľúbenej značky Daniel Klein sú ako stvorené pre všetky milovníčky klasických doplnkov. Ich svetlý ciferník vsádza na tradičný vzhľad – zdobí ho len strieborné špicaté ručičky a indexy.


Daniel Klein DK11537-1
39,50 €

Novinka

Hodinky z dielne obľúbenej značky Daniel Klein sú ako stvorené pre dámy s vycibreným vkusom. Vďaka celostříbrnému prevedenie naviac hodinky vyzerajú ako šperk a hodí sa tak takmer ku každému outfitu. Stavte na hodinky Daniel Klein a ukážte všetkým, že máte štýl. .


Daniel Klein DK11537-2
46,10 €

Novinka

Hodinky z dielne obľúbenej značky Daniel Klein sú ako stvorené pre dámy s vycibreným vkusom. Vďaka zlatému prevedení puzdra a ťahu navyše hodinky vyzerajú ako šperk a hodí sa tak takmer ku každému outfitu. Stavte na hodinky Daniel Klein a ukážte všetkým, že máte štýl.


Daniel Klein DK11540-1
35,60 €

Či už si oblečiete formálne kostýmček alebo voľné tričko s roztrhanými džínsami, hodinky z dielne značky Daniel Klein váš outfit vždy dokonale doladia. Ich ciferník s perleťovým povrchom pôsobí veľmi čistým dojmom – zdobí ho len strieborné ručičky a bodové indexy.


Daniel Klein DK11540-2
43,20 €

Či už si oblečiete formálne kostýmček alebo voľné tričko s roztrhanými džínsami, hodinky z dielne značky Daniel Klein váš outfit vždy dokonale doladia. Ich ciferník s perleťovým povrchom pôsobí veľmi čistým dojmom – zdobí ho len zlaté ručičky a bodové indexy.


Daniel Klein DK11542-1
35,60 €

Novinka

Či už si oblečiete formálne kostýmček alebo voľné tričko s roztrhanými džínsami, hodinky z dielne značky Daniel Klein váš outfit vždy dokonale doladia. Ich ciferník pôsobí veľmi čistým dojmom – zdobí ho len jednoduché ručičky a hlavné indexy.


Daniel Klein DK11542-6
35,60 €

Novinka

Či už si oblečiete formálne kostýmček alebo voľné tričko s roztrhanými džínsami, hodinky z dielne značky Daniel Klein váš outfit vždy dokonale doladia. Ich ciferník pôsobí veľmi čistým dojmom – zdobí ho len jednoduché ručičky a hlavné indexy.


Daniel Klein DK11543-4
59 €

Novinka

Či už si oblečiete formálne kostýmček alebo voľné tričko s roztrhanými džínsami, hodinky z dielne značky Daniel Klein váš outfit vždy dokonale doladia. Na prvý pohľad vás rozhodne upúta celozlaté prevedenie, ktoré vytvára naozaj luxusný dojem.


Daniel Klein DK11552-1
43,20 €

Novinka

Akonáhle si pripnete hodinky značky Daniel Klein, nebudete chcieť už žiadne iné. Ich strieborný ciferník vás na prvý pohľad zaujme svojím minimalistickým štýlom a štíhlymi rúčkami. Kovové puzdro a ťah v striebornom prevedení, sú klasikou, ktorá nikdy nevyjde z módy.