Brosway Volano WVO01
82,50 € 62,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Model hodiniek Volano značky Brosway . V hladkom guľatom oceľovom púzdre je vsadený ciferník v čiernej farbe. Hodinky poháňa quartz batériový strojček a na zápästí sa pripevňujú koženým remienkom v čiernej farbe. Doprajte si módny doplnok, ktorý podčiarkne váš štýl.

Brosway Volano WVO02
82,50 € 62,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Model hodiniek Volano značky Brosway . V hladkom guľatom oceľovom púzdre je vsadený ciferník v bielej farbe. Hodinky poháňa quartz batériový strojček a na zápästí sa pripevňujú koženým remienkom v hnedej farbe. Doprajte si módny doplnok, ktorý podčiarkne váš štýl.

Brosway Déco WDC06
97,40 € 73,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z radu Déco značky Brosway si zamilujú všetky ženy, ktoré si potrpia na štýlové a zároveň kvalitné doplnky. V oceľovom púzdre, ktorý je naozaj dizajnovou záležitosťou, je vsadený strieborný ciferník, osadený trblietavými zirkónmi. Hodinky si na zápästie pripnete kvalitnom oceľovým ťahom.

Brosway Déco WDC07
117 € 88,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z radu Déco značky Brosway si zamilujú všetky ženy, ktoré si potrpia na štýlové a zároveň kvalitné doplnky. V oceľovom púzdre, ktorý je naozaj dizajnovou záležitosťou, je vsadený zlatý ciferník, osadený trblietavými zirkónmi. Hodinky si na zápästie pripnete kvalitnom oceľovým ťahom.

Brosway Déco WDC08
117 € 88,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z radu Déco značky Brosway si zamilujú všetky ženy, ktoré si potrpia na štýlové a zároveň kvalitné doplnky. V oceľovom púzdre, ktorý je naozaj dizajnovou záležitosťou, je vsadený ružovo pozlátený ciferník, osadený trblietavými zirkónmi.

Brosway Déco WDC09
107,60 € 81,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z radu Déco značky Brosway si zamilujú všetky ženy, ktoré si potrpia na štýlové a zároveň kvalitné doplnky. V oceľovom púzdre, ktorý je naozaj dizajnovou záležitosťou, je vsadený tmavosivý brúsený ciferník, osadený trblietavými zirkónmi.

Brosway Déco WDC10
107,60 € 81,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z radu Déco značky Brosway si zamilujú všetky ženy, ktoré si potrpia na štýlové a zároveň kvalitné doplnky. V oceľovom púzdre, ktorý je naozaj dizajnovou záležitosťou, je vsadený zlatý brúsený ciferník, osadený trblietavými zirkónmi. Hodinky si na zápästie pripnete kvalitnom oceľovým ťahom.

Brosway Déco WDC11
107,60 € 81,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z radu Déco značky Brosway si zamilujú všetky ženy, ktoré si potrpia na štýlové a zároveň kvalitné doplnky. V oceľovom púzdre, ktorý je naozaj dizajnovou záležitosťou, je vsadený hnedý brúsený ciferník, osadený trblietavými zirkónmi. Hodinky si na zápästie pripnete kvalitnom oceľovým ťahom.

Brosway Gitana WGI03
81,40 € 51,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Model hodiniek Gitana značky Brosway . V hladkom oceľovom púzdre je vsadený ciferník s kvetinovým vzorom na bielom pozadí. Hodinky poháňa quartz batériový strojček a na zápästí sa pripevňujú koženým remienkom v rovnakom dizajne ako ciferník. Doprajte si módny doplnok, ktorý podčiarkne váš štýl.

Brosway Gitana WGI22
81,40 € 51,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Model hodiniek Gitana značky Brosway . V hladkom oceľovom púzdre je vsadený ciferník s bielymi bodkami na ružovom pozadí. Hodinky poháňa quartz batériový strojček a na zápästí sa pripevňujú koženým remienkom v rovnakom dizajne ako ciferník. Doprajte si módny doplnok, ktorý podčiarkne váš štýl. .

Brosway Pouzdro W2 WRCassW202
59,30 € 46,30 €

Hladké oceľové puzdro značky Brosway zaujme tým, že si dokúpite remienok, a jednoducho si tak vytvoríte vlastný hodinky podľa seba. Čierny ciferník je dobre čitateľný, vďaka výrazným číselným indexom a ručičkám. Hodinky poháňa quartz batériový strojček.

Brosway Victoria WVI15K - Dárkový set
97,40 € 81,10 €

Darčekový set Brosway je úžasným darčekom, ktorý poteší každú ženu. Samotná krabička už pôsobí dojmom, že máte v rukách naozajstný skvost. Po otvorení, vás hodinky očarí bielym ciferníkom, ktorý je zdobený trblietavými kamienkami a zlatými ručičkami.

Brosway Victoria WVI16K - Dárkový set
97,40 € 73,80 €

Darčekový set Brosway je úžasným darčekom, ktorý poteší každú ženu. Samotná krabička už pôsobí dojmom, že máte v rukách naozajstný skvost. Po otvorení, vás hodinky očarí čiernym ciferníkom, ktorý je zdobený trblietavými kamienkami a zlatými ručičkami.

Brosway Victoria WVI17K
82,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky Brosway sú úžasným darčekom, ktorý poteší každú ženu. Hodinky vás očarí čiernym ciferníkom, ktorý je zdobený trblietavými kamienkami a elegantnými ručičkami. Pozlátené púzdro z ušľachtilej ocele v nadväznosti na dokonale prispôsobivý milánsky ťah tvoria bezchybný celok.

Brosway Victoria WVI17K - Darčekový set
97,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Darčekový set Brosway je úžasným darčekom, ktorý poteší každú ženu. Samotná krabička už pôsobí dojmom, že máte v rukách naozajstný skvost. Po otvorení, vás hodinky očarí čiernym ciferníkom, ktorý je zdobený trblietavými kamienkami a elegantnými ručičkami.

Brosway Victoria WVIK02 - Dárkový set
101,40 € 73,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Darčekový set Brosway je úžasným darčekom, ktorý poteší každú ženu. Samotná krabička už pôsobí dojmom, že máte v rukách naozajstný skvost. Po otvorení, vás hodinky očarí čisto bielym ciferníkom v klasickom štýle, ktorý je zdobený zlatými ručičkami a jednoduchými indexy.

Brosway Victoria WVIK03 - Dárkový set
91,60 € 66,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Darčekový set Brosway je úžasným darčekom, ktorý poteší každú ženu. Samotná krabička už pôsobí dojmom, že máte v rukách naozajstný skvost. Po otvorení, vás hodinky očarí čisto bielym ciferníkom v klasickom štýle, ktorý je zdobený striebornými ručičkami a číselnými indexy.

Brosway Volano WVO03
92,70 € 70,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Model hodiniek Volano značky Brosway . V hladkom guľatom oceľovom púzdre s čiernou povrchovou úpravou je vsadený ciferník v čiernej farbe. Hodinky poháňa quartz batériový strojček a na zápästí sa pripevňujú koženým remienkom v šedej farbe. Doprajte si módny doplnok, ktorý podčiarkne váš štýl.

Brosway Volano WVO05
92,70 € 70,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Model hodiniek Volano značky Brosway . V hladkom guľatom pozlátenom oceľovom púzdre je vsadený ciferník v bielej farbe. Hodinky poháňa quartz batériový strojček a na zápästí sa pripevňujú koženým remienkom vo svetle hnedej farbe. Doprajte si módny doplnok, ktorý podčiarkne váš štýl.

Brosway Volano WVO06
110,80 € 70,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Model hodiniek Volano značky Brosway . V hladkom guľatom pozlátenom oceľovom púzdre je vsadený ciferník v tmavo modrej farbe. Hodinky poháňa quartz batériový strojček a na zápästí sa pripevňujú koženým remienkom v tmavo modrej farbe. Doprajte si módny doplnok, ktorý podčiarkne váš štýl.

Brosway Volano WVO10
96,30 € 73,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Ak hľadáte hodinky, ktoré sa hodia takmer ku každej príležitosti, potom prestaňte hľadať – hodinky Brosway z kolekcie Volano si zamilujete na prvý pohľad. Celočierne prevedení vytvára naozaj luxusný dojem, a hodí sa tak takmer ku každému outfitu.

Brosway Volano WVO11
82,50 € 62,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Ak hľadáte hodinky, ktoré sa hodia takmer ku každej príležitosti, potom prestaňte hľadať – hodinky Brosway z kolekcie Volano si zamilujete na prvý pohľad. Na prvý pohľad vás zaujme modrý ciferník v klasickom štýle, ktorý je zdobený iba jednoduchými ručičkami s indexmi.