Wotchi SmartWatch W22S

Wotchi SmartWatch W22S

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Pokiaľ zháňate štýlové smartwatch hodinky, ktoré skvele vyzerajú a zároveň disponujú užitočnými funkciami, stavte na smartwatch značky Wotchi . V kovovom puzdre je zasadený dotykový displej, ktorý sa automaticky rozsvieti pri naklonení zápästia. Celý popis
116,60 €
Vrátane DPH
27,50 €
-76%
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5+ kusov

9.12.2021 - 10.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100022501706

Popis

Pokiaľ zháňate štýlové smartwatch hodinky, ktoré skvele vyzerajú a zároveň disponujú užitočnými funkciami, stavte na smartwatch značky Wotchi .
V kovovom puzdre je zasadený dotykový displej, ktorý sa automaticky rozsvieti pri naklonení zápästia. Pre pohyb v menu stačí kliknúť na spodnú časť displeja. Potvrdenie či zmenu nastavenia potvrdíte dlhým stlačením. Môžete si upraviť aj jas displeja, vďaka čomu budú hodinky dobre čitateľné aj na slnku.

Hodinky budú vaším parťákom, či už sa rozhodnete behať v prírode či na páse, jazdiť na bicykli, zacvičiť si na veslovacom trenažéri, eliptickom trenažéri, stepperi alebo si len tak vyjsť na prechádzku. Počas jednotlivých športových režimov je meraná napríklad prejdená vzdialenosť, tempo, počet krokov, spálené kalórie či srdcový tep.

Okrem srdcového tepu vám hodinky dokážu zmerať krvný tlak. Monitorovanie spánku, odhad spálených kalórií či počítanie krokov sú už samozrejmosťou.

Akonáhle prepojíte hodinky s mobilným telefónom, pomocou bluetooth, na displeji sa vám vždy zobrazí najnovšie správy a upozornenia zo sociálnych sietí. Môžete si nastaviť upozornenie na prichádzajúci hovor, SMS, notifikácia z aplikácií – Facebook, Twitter, WhatsApp, Instagram, snapchat, Skype, LinkedIn, QQ, Line a Wech. Z hodiniek nemožno prijímať prichádzajúce hovory, hovor možno len odmietnuť. Ak radi kupujete fotografie, iste oceníte možnosť ovládať fotoaparát skrz hodinky. Nechýba ani stopky, odpočet, upozornenie na dlhé sedenie a phone finder.

Prehľad funkcií

Meranie srdcového tepu

Meranie krvného tlaku

monitorovanie spánku

Základné športovej módy

Meranie spálených kalórií

Ovládanie fotoaparátu mobilného telefónu

krokomer

Notifikácia z mobilného telefónu

Upozornenie na dlhé sedenie

Stopky, odpočet

kompatibilita
Bluetooth 4.0
Android 4.4 a novšie
iOS 9.0 a novšie

Hodinky sú v angličtine.

Hodinky sa prepájajú s aplikáciou H Band.