Timex Smart hodinky iQ+ TWG013700UK

Timex Smart hodinky iQ+ TWG013700UK

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Očakávate od svojich hodiniek okrem štýlového vzhľadu aj funkcie navyše? Potom je pre vás model iQ + z dielne obľúbenej značky Timex ako stvorený. Na prvý pohľad vás zaujme slušivý design – biely ciferník s jedným chronografom aj púzdro z ušľachtilej vyzerajú veľmi elegantne. Celý popis
Partner: Vivantis
206,10 €
Vrátane DPH
84,70 €
-58%

Skladom u partnera 5 kusov

1.2.2022 - 2.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100007473446

Popis

Očakávate od svojich hodiniek okrem štýlového vzhľadu aj funkcie navyše? Potom je pre vás model iQ + z dielne obľúbenej značky Timex ako stvorený. Na prvý pohľad vás zaujme slušivý design – biely ciferník s jedným chronografom aj púzdro z ušľachtilej vyzerajú veľmi elegantne. V balení navyše dostane tmavomodrý kožený remienok a biely silikónový remienok – môžete si tak vybrať medzi formálnejšom a voľnočasovým vzhľadom. Nezasväteného by ani nenapadlo, že má čo do činenia s chytrými hodinkami. Akonáhle je ale prepojíte s vašim smartphonom, začnú sa diať veci.

Vychutnávajte si doplnok, ktorý sa stane najlepším spoločníkom pre vás každodenný život.

Funkcie:
  • Bluetooth: s jeho pomocou prepojíte hodinky s chytrým telefónom.
  • Aplikácia: k prepojeniu slúži aplikácia Timex Connected (v angličtine), ktorú nájdete na Timex Connected "> Google Play alebo AppStore .
  • Denné ciele: v aplikácie si nastavíte svoje denné ciele – koľko chcete ujsť krokov, ako uraziť vzdialenosť, spáliť kalórií a spať hodín. Jeden chronograf na ciferníku hodiniek vás informuje o tom, ako ďaleko ste od 100% splnenie svojho cieľa. Aplikácia zaznamenáva vaše aktivity za deň, týždeň aj mesiac a informuje vás o výsledkoch v prehľadných grafoch.
  • Krokomer + spaľovanie kalórií: na základe zadaných údajov (dĺžka kroku, váha, výška) vypočítava počet ujitých krokov a spálených kalórií.
  • Monitoring spánku: vypočítava fázy spánku podľa jeho dĺžky; vždy tak viete, koľko času ste pravdepodobne strávili v hlbokej alebo plytkej fáze.
  • Alarm: možnosť nastavenia hneď niekoľkých upozornenia
  • Perfektné čas a dátum: hodinky sa 4× denne automaticky synchronizujú s telefónom, budú vám tak vždy ukazovať presný čas a dátum.
  • Podsvietenie Indiglo: celkovej podsvietenie ciferníku hodiniek je špecialitou Timexu. Nechýba ani u tohto modelu. Vďaka nemu vždy dokonale uvidíte na aktuálny čas.