Timex Smart hodinky iQ+ TW2P94900UK

Značka: Timex Náš kód: 100007464248

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerDoprava zadarmoSplátky bez navýšenia

Timex Smart hodinky iQ+ TW2P94900UK

Očakávate od svojich hodiniek okrem štýlového vzhľadu aj funkcie navyše? Potom je pre vás model iQ + z dielne obľúbenej značky Timex ako stvorený. Na prvý pohľad vás zaujme elegantný dizajn – čierny ciferník zdobí jeden chronograf a výrazné ručičky. Celý popis

103.4
103,40 € vrátane DPHBežná cena: 203,90 €, Ušetríte 100,50 € (49 %)

Náš kód: 100007464248

Mesačne od:
10,34 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Očakávate od svojich hodiniek okrem štýlového vzhľadu aj funkcie navyše? Potom je pre vás model iQ + z dielne obľúbenej značky Timex ako stvorený. Na prvý pohľad vás zaujme elegantný dizajn – čierny ciferník zdobí jeden chronograf a výrazné ručičky. Nezasväteného by ani nenapadlo, že má čo do činenia s chytrými hodinkami. Akonáhle ich ale prepojíte s vašim smartphonom, začnú sa diať veci.

Vychutnávajte si doplnok, ktorý sa stane najlepším spoločníkom pre vás každodenný život.

Funkcie:
  • Bluetooth: s jeho pomocou prepojíte hodinky s chytrým telefónom.
  • Aplikácia: k prepojeniu slúži aplikácia Timex Connected (v angličtine), ktorú nájdete na Timex Connected "> Google Play alebo AppStore .
  • Denné ciele: v aplikácií si nastavíte svoje denné ciele – koľko chcete ujsť krokov, ako uraziť vzdialenosť, spáliť kalórií a spať hodín. Jeden chronograf na ciferníku hodiniek vás informuje o tom, ako ďaleko ste od 100% splnenie svojho cieľa. Aplikácia zaznamenáva vaše aktivity za deň, týždeň aj mesiac a informuje vás o výsledkoch v prehľadných grafoch.
  • Krokomer + spaľovanie kalórií: na základe zadaných údajov (dĺžka kroku, váha, výška) vypočítava počet ubehlých krokov a spálených kalórií.
  • Monitoring spánku: vypočítava fázy spánku podľa jeho dĺžky; vždy tak viete, koľko času ste pravdepodobne strávili v hlbokej alebo plytkej fáze.
  • Alarm: možnosť nastavenia hneď upozornenia alebo odpočtu
  • Perfektný čas a dátum: hodinky sa 4× denne automaticky synchronizujú s telefónom, budú vám tak vždy ukazovať presný čas a dátum.
  • Podsvietenie Indiglo: celkové podsvietenie ciferníku hodiniek je špecialitou Timexu. Nechýba ani u tohto modelu. Vďaka nemu vždy dokonale uvidíte na aktuálny čas.

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie pánske
Zobrazenie času Analógové
Materiál pásky Silikón
Materiál tela Mosadz
Vodeodolnosť 50m
Typ strojčeka Batériový
Tvar puzdra guľaté
Farba pásky šedá
Farba číselníka čierna
Skielko minerálne
Minútky áno
Šírka 41 mm
Hĺbka 13 mm
Výška 49 mm