Swatch Sistem RUB YIS419

Značka: Swatch Náš kód: 100002566026

Partnerský predajDoprava zadarmo

Swatch Sistem RUB YIS419

Hodinky Sistem machu z dielne švajčiarskej značky Swatch sú ako stvorené pre každého moderného gentlemana so záľubou v luxusne vyzerajúcich doplnkoch. Ich tmavo zelený ciferník zaujme na prvý pohľad perfektne čitateľnými ručičkami a číslicami aj dátumovkou umiestnenou na pozícii 6. Celý popis

186.9
186,90 € vrátane DPH
Cena s MALL kartou:
156,90 €
Viac info tu
Mesačne od:
18,69 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Hodinky Sistem machu z dielne švajčiarskej značky Swatch sú ako stvorené pre každého moderného gentlemana so záľubou v luxusne vyzerajúcich doplnkoch. Ich tmavo zelený ciferník zaujme na prvý pohľad perfektne čitateľnými ručičkami a číslicami aj dátumovkou umiestnenou na pozícii 6. Puzdro je vyrobené z kvalitnej ušľachtilej ocele a nadväzuje na kvalitný silikónový remienok. Najefektívnejšia časť hodiniek sa ale nachádza na zadnej strane puzdra – je ňou mechanický strojček s efektívne riešeným dizajnom, ktorého chodom sa môžete kochať vďaka priesvitnému Dynka. Stavte na doplnok, ktorý sa stane nepostrádateľnou súčasťou vášho každodenného života.

SISTEM51 – Mechanický strojček, ktorý vás dostane


V týchto hodinkách nájdete strojček Sistem51 (kaliber ETA C10.111) – unikátny mechanický strojček chránený sedemnástich patenty vyvinutý špeciálne pre Swatch .

Číslovka „51“ značí počet komponentov, z ktorých je strojček zostavený. Jedná sa rekordne nízky počet – mechanické strojčeky bývajú bežne zostavené z viac, než sto komponentov. Sistem51 je prvý mechanický strojček, ktorý je vyrábaný na automatické linke, teda úplne bez zásahu človeka. To ale neznamená, že by bol kvôli tomu menej presný. CNC stroje, ktoré vyrezávajú jednotlivé komponenty z dobre opracovateľné zliatiny zinku, medi a niklu pracujú s presnosťou na jeden mikrometer! Zliatina je navyše antikoróznou, odolná proti teplotným extrémom, nereaguje ani na pôsobenie magnetického poľa. Môžete sa tak spoľahnúť na presnosť chodu + –7 sekúnd za deň garantovanú výrobcom. Šokujúce je aj rezerva chodu celých 90 hodín, za ktorú strojček vďačí unikátnemu krokovému ústrojenstva. Najviac ale rozhodne oceníte pekný dizajn hlavného mostíka a vence oscilátora, ktorými sa môžete kochať vďaka priesvitnému korunka, a samozrejme tiež veľmi priaznivú cenu, za ktorú si hodinky Swatch s týmto unikátnym strojčekom môžete zaobstarať.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie pánske
Zobrazenie času Analógové
Materiál pásky Silikón
Materiál tela Oceľ
Vodeodolnosť 30m
Typ strojčeka Mechanický
Tvar puzdra guľaté
Farba pásky čierna
Farba číselníka zelená
Skielko plastové
Ukazovateľ dátumu áno
Šírka 42 mm
Hĺbka 13.8 mm
Výška 50.5 mm