Sigma Sporttester iD.RUN HR černá

Značka: Sigma Náš kód: 100002515033

Partnerský predajDoprava zadarmo

Sigma Sporttester iD.RUN HR černá

Žiadny správny milovník behu sa nezaobíde bez kvalitného športtesteru na zápästie. Nezabúdajte na tento nevyhnutný doplnok ani vy a pripnite si športtester Sigma iD. RUN, ktorý je určený špeciálne pre vaše bežecké aktivity. Celý popis

140.3
140,30 € vrátane DPH
Cena s MALL kartou:
110,30 €
Viac info tu
Už sa nepredáva
Mesačne od:
14,03 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Žiadny správny milovník behu sa nezaobíde bez kvalitného športtesteru na zápästie. Nezabúdajte na tento nevyhnutný doplnok ani vy a pripnite si športtester Sigma iD.RUN, ktorý je určený špeciálne pre vaše bežecké aktivity. Vďaka GPS prijímaču zobrazuje tento šikovný spoločník presné dáta a potom umožňuje vykonávať podrobné vyhodnotenie prostredníctvom softvéru Dáta centier v PC alebo pomocou NFC prenosu do smartphone v aplikácii Sigma Link. Rozhodne oceníte aj integovaný monitor srdcového tepu, ktorý maximalizuje účinnosť vášho tréningu.

 

funkcia:

Najdôležitejšie bežecké funkcie
iD.RUN HR sa zameriava na najdôležitejšie funkcie, ktoré sú pri behu užívateľsky požadované – rýchlosť, vzdialenosť, čas a tepová frekvencia. Môže byť zobrazovaná tiež dĺžka kroku a frekvencie krokov.

jednoduché použitie
Ovládanie iD.RUN HR je veľmi jednoduché a intuitivní.Each of the four buttons is assigned a clear function. Každé zo štyroch tlačidiel má jasnú funkci.Good readability makes it easy to know the most important training parameters and large ikony help navigate the menu. Piktogramy pomáhajú pri prechádzaní v menu.

Meranie tepovej frekvencie zo zápästia
Model iD.RUN HR meria tepovú frekvenciu zo zápästia pomocou optického senzora, odpadá týmto použitie hrudného snímača, čo je veľmi komfortné. Počas tréningu sa tepová frekvencia zaznamenáva trvale pre vyhodnotenie dát tréningu. Mimo tréning si v režime fitness náramku môžete zobraziť aktuálnu tepovú frekvenciu.
Princíp meranie pulzu zo zápästia je nasledovné: pomocou optického senzora PPG je sledovaná zmena prekrvenie tkaniva. PPG senzor tvorí svetelný zdroj a fotoelektrický člen. Senzor je schopný sledovať zmeny prekrvenie tkaniva, z ktorých je potom vypočítaná výsledná tepová frekvencia.

Funkcia tepovej frekvencie
Počas tréningu sa na displeji v predvolenom nastavení zobrazuje aktuálna tepová frekvencia. Môžete tiež zobraziť ďalšie hodnoty, ako je maximálna a priemerná srdcovej frekvencie, rovnako ako individuálne definované cieľové zóny a intenzity počas tréningu.
Na základnom zobrazení displeja možno tiež spustiť krátkodobé meranie srdcovej frekvencie bez nutnosti začatia tréningu.

Monitorovanie celodenné aktivity
Pre ešte lepšiu motiváciu je integrovaná funkcia sledovania celodenné aktivity. Informácie o aktivite sa zobrazujú na displeji.

Popis funkcií fitness náramku
Grafika v podobe panáčika je trvalo zobrazovaná v spodnej časti displeja a zobrazuje posunom po displeji Váš pokrok k dennému cieľu. Prepínaním tlačidiel (vľavo a vpravo) prechádzate meranými údajmi funkcií fitness náramku – indikátor denné aktivity / kroky / kalórie / vzdialenosť / aktuálna tepová frekvencia.


sledovanie polohy
Pomocou GPS je meraná rýchlosť a vzdialenosť, tiež sa neustále ukladá vaše poloha. Váš tréning si potom môžete zobraziť na mape, v telefóne v aplikácii SIGMA LINK alebo v PC v aplikácii DATA CENTER.

funkcia okruhu
Váš tréning si môžete rozdeliť pomocou okruhov, ktoré možno nastaviť ako automatické okruhy (napr. po 1km, 10min. a pod.). Ďalej môžete okruhy zaznamenávať manuálne stlačením tlačidla alebo poklepom na displej. Takto možno zaznamenať až 99 okruhov. Po ukončeníIf the cadence exceeds a certain value, the figure is displayed in the running position.Po uk opustil okruhu sa zobrazí krátky prehľad o čase a vzdialenosti.
Na displeji je možné sledovať informácie o aktuálnom tréningu, môžete zobraziť rôzne parametre aktuálneho okruhu, po tréningu je na displeji možné vidieť viac informácií. Podrobné vyhodnotenie je možné v aplikáciách SIGMA LINK a DATA CENTER.

Zaznamenané tréningy, štatistika
Na displeji je možné jednoducho a kedykoľvek zobraziť jednotlivé tréningy. Do štatistík sú tieto tréningy ukladané po jednotlivých mesiacoch (až 12 mesiacov).
Kompletné informácie tréningových dát vrátane trás a grafov zobrazíte v aplikácii SIGMA LINK alebo v aplikácii DATA CENTER.

Športové profily
Vďaka trom predkonfigurovaným tréningových profilom, ( „cyklistika“, „beh“, „vlastný profil“) váš tréning môže okamžite začať. Jednoducho vyberiete profil a začnete. Prostredníctvom DATA CENTER môžete upraviť existujúce profily. Stačí len vybrať a vyraziť.

Sigma Link (aplikácia pre smartphone)
NFC umožňuje spojenie medzi smartphone a iD.RUN HR a stiahnutie dát do aplikácie SIGMA LINK. Do aplikácie môžete sťahovať dáta svojich tréningov. Aplikácia SIGMA LINK môže vaše dáta synchronizovať prostredníctvom SIGMA CLOUD do aplikácie SIGMA DATA CENTER.
Aplikácia je zdarma na stiahnutie na App Store a Google Play Store.

Sigma Cloud
CLOUD synchronizuje aplikáciu SIGMA LINK a aplikáciu DATA CENTER. Všetky dáta sú tak teraz k dispozícii ako vo smartphone tak v PC.

data Center
DATA CENTER je softvér vyvinutý firmou Sigma pre systematické vyhodnocovanie výsledkov tréningu.
Je k dispozícii zadarmo na stiahnutie pre PC, MAC a tabliet na adrese www.sigma-download.com .

snímač zrýchlenia
Integrovaný snímač zrýchlenia je priebežne kalibrovaný počas vašich tréninků.When you turn off the GPS (eg on the treadmill), the speed and distance can be determined by the sensor. Keď vypnete GPS (napr. na bežeckom trenažéri), ​​rýchlosť a vzdialenosť je určená snímačom.

Vzdialenosť: aktuálna vzdialenosť je meraná pomocou GPS. Ak chcete trénovať bez GPS, môže iD.RUN HR vypočítať vzdialenosť pomocou senzora zrýchlenia.

Analýza kroku: Frekvencia a dĺžka kroku je meraná pomocou snímača zrýchlenia (analýzou možno vylepšiť techniku ​​behu).

Automatické spustenie / zastavenie
iD.RUN HR má funkciu automatický START / STOP pre ešte presnejšie záznam tréningu (napr. na semaforoch nemusí byť záznam pozastavený ručne). Hodinky detekujú pauzu a automaticky sa zastaví a spustí nahrávanie.

8 jazykov
V iD.RUN HR je možné zvoliť jeden z týchto jazykov: angličtina, nemčina, francúzština, taliančina, španielčina, holandčina, poľština a Čeština.

MicroUSB, batérie
MicroUSB slúži na rýchle nahrávanie tréningových dát do DATA CENTER a tiež pre nabíjanie. Integrovaná batéria vydrží v pohotovosti až 14 dní, tréning so zapnutou GPS až 6 hodín.

obsah balenia
iD.RUN HR
MicroUSB kábel


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie unisex
Zobrazenie času Digitálne
Kategória hodiniek tréningové
Materiál pásky Silikón
Materiál tela Plast
Vodeodolnosť 30m
Tvar puzdra hranaté
Farba pásky čierna
Farba číselníka sivá
Skielko minerálne
Meranie tepovej frekvencie áno
GPS áno
Budík áno
Ukazovateľ dátumu áno
Stopky áno