Sigma Sporttester iD.RUN černá

Značka: Sigma Náš kód: 100002515023

Partnerský predajDoprava zadarmo

Sigma Sporttester iD.RUN černá

Žiadny správny milovník behu sa nezaobíde bez kvalitného športtesteru na zápästie. Nezabúdajte na tento nevyhnutný doplnok ani vy a pripnite si športtester Sigma iD. RUN, ktorý je určený špeciálne pre vaše bežecké aktivity. Celý popis

105.2
105,20 € vrátane DPH
Cena s MALL kartou:
75,20 €
Viac info tu

Náš kód: 100002515023

Mesačne od:
10,52 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Žiadny správny milovník behu sa nezaobíde bez kvalitného športtesteru na zápästie. Nezabúdajte na tento nevyhnutný doplnok ani vy a pripnite si športtester Sigma iD.RUN, ktorý je určený špeciálne pre vaše bežecké aktivity. Vďaka GPS prijímaču zobrazuje tento šikovný spoločník presné dáta a potom umožňuje vykonávať podrobné vyhodnotenie prostredníctvom softvéru Dáta centier v PC alebo pomocou NFC prenosu do smartphone v aplikácii Sigma Link.

 

funkcia:

Najdôležitejšie bežecké funkcie
iD.RUN sa zameriava na najdôležitejšie funkcie, ktoré sú pri behu užívateľsky požadované – rýchlosť, vzdialenosť a čas. Môže byť zobrazovaná tiež dĺžka kroku a frekvencie krokov.

jednoduché použitie
Ovládanie iD.RUN je veľmi jednoduché a intuitivní.Each of the four buttons is assigned a clear function. Každé zo štyroch tlačidiel má jasnú funkci.Good readability makes it easy to know the most important training parameters and large ikony help navigate the menu. Piktogramy pomáhajú pri prechádzaní v menu.

Monitorovanie celodenné aktivity
Pre ešte lepšiu motiváciu je integrovaná funkcia sledovania celodenné aktivity. Informácie o aktivite sa zobrazujú na displeji.

Popis funkcií fitness náramku
Grafika v podobe panáčika je trvalo zobrazovaná v spodnej časti displeja a zobrazuje posunom po displeji Váš pokrok k dennému cieľu. Prepínaním tlačidiel (vľavo a vpravo) prechádzate meranými údajmi funkcií fitness náramku – indikátor denné aktivity / kroky / kalórie / vzdialenosť.

sledovanie polohy
Pomocou GPS je meraná rýchlosť a vzdialenosť, tiež sa neustále ukladá vaše poloha. Váš tréning si potom môžete zobraziť na mape, v telefóne v aplikácii SIGMA LINK alebo v PC v aplikácii DATA CENTER.

funkcia okruhu
Váš tréning si môžete rozdeliť pomocou okruhov, ktoré možno nastaviť ako automatické okruhy (napr. po 1km, 10min. a pod.). Ďalej môžete okruhy zaznamenávať manuálne stlačením tlačidla alebo poklepom na displej. Takto možno zaznamenať až 99 okruhov. Po ukončeníIf the cadence exceeds a certain value, the figure is displayed in the running position.Po uk opustil okruhu sa zobrazí krátky prehľad o čase a vzdialenosti.
Na displeji je možné sledovať informácie o aktuálnom tréningu, môžete zobraziť rôzne parametre aktuálneho okruhu, po tréningu je na displeji možné vidieť viac informácií. Podrobné vyhodnotenie je možné v aplikáciách SIGMA LINK a DATA CENTER.

Zaznamenané tréningy, štatistika
Na displeji je možné jednoducho a kedykoľvek zobraziť jednotlivé tréningy. Do štatistík sú tieto tréningy ukladané po jednotlivých mesiacoch (až 12 mesiacov).
Kompletné informácie tréningových dát vrátane trás a grafov zobrazíte v aplikácii SIGMA LINK alebo v aplikácii DATA CENTER.

Športové profily
Vďaka trom predkonfigurovaným tréningových profilom, ( „cyklistika“, „beh“, „vlastný profil“) váš tréning môže okamžite začať. Jednoducho vyberiete profil a začnete. Prostredníctvom DATA CENTER môžete upraviť existujúce profily. Stačí len vybrať a vyraziť.Sigma Link (aplikácia pre smartphone)
NFC umožňuje spojenie medzi smartphone a iD.RUN a stiahnutie dát do aplikácie SIGMA LINK. Do aplikácie môžete sťahovať dáta svojich tréningov. Aplikácia SIGMA LINK môže vaše dáta synchronizovať prostredníctvom SIGMA CLOUD do aplikácie SIGMA DATA CENTER.
Aplikácia je zdarma na stiahnutie na App Store a Google Play Store.

Sigma Cloud
CLOUD synchronizuje aplikáciu SIGMA LINK a aplikáciu DATA CENTER. Všetky dáta sú tak teraz k dispozícii ako vo smartphone tak v PC.

data Center
DATA CENTER je softvér vyvinutý firmou Sigma pre systematické vyhodnocovanie výsledkov tréningu.
Je k dispozícii zadarmo na stiahnutie pre PC, MAC a tabliet na adrese www.sigma-download.com
Štatistické vyhodnotenie: Údaje a štatistické vyhodnotenia sa zobrazujú podľa druhov športov a osôb.
Ovládací panel: Ovládací panel softvéru DATA CENTER umožňuje rýchle a prehľadné zobrazenie dát v počítači alebo na tablete. Pripojené koncové zariadenia a nové tréningové jednotky sa zobrazujú okamžite.
Log View:
Log View ponúka prehľad o všetkých tréningových hodnotách, ktoré sú tematicky zoskupené a zároveň aj graficky vyhodnocujú jednotlivé tréningy.
Funkcia kalendára: Funkcia kalendára zobrazuje v klasickom kalendárnom náhľade podľa vlastného výberu tréningy v rámci jedného týždňa alebo jedného mesiaca. Naviac sa zobrazuje štatistika uvedeného obdobia a grafický priebeh.

snímač zrýchlenia
Integrovaný snímač zrýchlenia je priebežne kalibrovaný počas vašich tréninků.When you turn off the GPS (eg on the treadmill), the speed and distance can be determined by the sensor. Keď vypnete GPS (napr. na bežeckom trenažéri), ​​rýchlosť a vzdialenosť je určená snímačom.
Vzdialenosť:
aktuálna vzdialenosť je meraná pomocou GPS. Ak chcete trénovať bez GPS, môže iD.RUN vypočítať vzdialenosť pomocou senzora zrýchlenia.
Step analysisAnalýza kroku: The cadence and step length are determined by means of an acceleration sensor. frekvencia a dĺžka kroku je meraná pomocou snímača zrýchlenia (analýzou možno vylepšiť techniku ​​behu).

Automatické spustenie / zastavenie
iD.RUN má funkciu automatický START / STOP pre ešte presnejšie záznam tréningu (napr. na semaforoch nemusí byť záznam pozastavený ručne). Hodinky detekujú pauzu a automaticky sa zastaví a spustí nahrávanie.

8 jazykov
V iD.RUN je možné zvoliť jeden z týchto jazykov: angličtina, nemčina, francúzština, taliančina, španielčina, holandčina, poľština a Čeština.

MicroUSB, batérie
MicroUSB slúži na rýchle nahrávanie tréningových dát do DATA CENTER a tiež pre nabíjanie. Integrovaná batéria vydrží v pohotovosti až 14 dní, tréning so zapnutou GPS až 6 hodín.

moderný dizajn
Športový dizajn je zdôraznený vysoko kvalitným silikónovým remienkom s dvojitou sponou a zabezpečením. Silikón je na zápästí veľmi flexibilný a je pohodlný pri nosení. Large holes ensure pleasant ventilation.The practical double buckle fixes the strap even under heavy load.

Odolné minerálne sklo
Použité krycie sklo displeja je veľmi odolné proti poškriabaniu. Minimalizuje odraz slnečného svetla a maximalizuje kontrast.

vodeodolnosť
iD.RUN je vodeodolný v súlade s medzinárodným štandardom IPX8, ktorý predstavuje „zariadenie je schopné potopenie do vody za podmienky, ktoré určí výrobca zariadení (ponorenie do hĺbky 1 metra po dobu 30 minút, pod vodou sa nedotýkajte žiadnych tlačidiel).“. Je teda vhodný pre použitie bez ohľadu na zlé počasie alebo plávanie.

obsah balenia
iD.RUN
MicroUSB kábel


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie unisex
Zobrazenie času Digitálne
Kategória hodiniek tréningové
Materiál pásky Silikón
Materiál tela Plast
Vodeodolnosť 30m
Tvar puzdra hranaté
Farba pásky čierna
Farba číselníka sivá
Skielko minerálne
GPS áno
Budík áno
Ukazovateľ dátumu áno
Stopky áno