POLAR VANTAGE V HR Titan - černý + Hrudní pás

POLAR VANTAGE V HR Titan - černý + Hrudní pás

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Beriete svoj tréning naozaj vážne alebo sa dokonca športom živíte? Potom sú pre vás hodinky Polar Vantage V Titan, ktoré vznikali v spolupráci s profesionálnymi športovcami, ako stvorené. Celý popis
Partner: Vivantis
671 Kč
Vrátane DPH

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 7028517

Popis

Beriete svoj tréning naozaj vážne alebo sa dokonca športom živíte? Potom sú pre vás hodinky Polar Vantage V Titan, ktoré vznikali v spolupráci s profesionálnymi športovcami, ako stvorené.

Oproti pôvodnej verzii je titánová verzia ľahšia, ponúka modernejší vzhľad a precízne spracovaný čierno-červený silikónový remienok. Na bočnej strane puzdra je vygravírované slovo „titan“. Funkcia zostávajú rovnaké ako u pôvodného modelu Vantage V.

Hodinky vás na prvý pohľad nadchnú vysoko odolným oceľovým puzdrom, farebným dotykovým Gorilla Glass displejom, poctivým silikónovým remienkom aj neuveriteľnú výdržou batérie.

Precízne merania srdcového tepu

Hodinky disponujú vstavaným monitorom srdcového tepu Polar Precision Prim e. Jedná sa o technológiu, ktorá kombinuje optické meranie tepovej frekvencie s meraním z kontaktu s pokožkou, aby sa predišlo akýmkoľvek pohybovým artefaktom, ktoré by mohli narušiť signál tepovej frekvencie a vytvoriť nespoľahlivé údaje. Súčasťou balenia je aj hrudný pás Polar H10, vďaka ktorému budú údaje o vašej tepovej frekvencii stopercentné.

Trénuj ako profesionál

Ak tréningom sledujete nejaký konkrétny cieľ, potrebujete nájsť rovnováhu medzi rôznymi typmi tréningu a odpočinkom. Hodinky Polar Vantage V sledujú tréningovú záťaž z každého tréningu a meria každodenné a dlhodobú úroveň regenerácie. Oznamujú vám, či ste trénovali až moc, príliš málo alebo tak akurát, a tak vám pomáhajú uvedomiť si vaše osobné limity. Hodinky Polar Vantage V prinášajú na každý deň personalizovaná tréningová odporúčania a varujú vás, ak vám hrozí riziko pretrénovania, zranenia alebo ochorenie. Taktiež dokáže rozoznať, či prežívate príliš veľa stresu z niečoho iného ako z tréningu, a ak sa začnete spomaľovať, budú vás motivovať k ďalšiemu trénovanie.

Pri tréningu namáhate rôzne časti svojho tela. S hodinkami Polar Vantage V získate holistický pohľad na to, ako tréningové jednotky tieto rôzne časti namáhajú a ako to ovplyvňuje váš výkon. Training Load Pre uvádza úroveň tréningového zaťaženia ako pre kardioavaskulární, tak pre muskuloskeletálny sústavu (kardio záťaž a svalová záťaž) a tiež zohľadňuje, ako unavene sa cítite (Subjective Load).

Každodenné úroveň kardio regenerácie možno merať ortostatickým testom (Vyžaduje snímač Polar H10) .Ten je založený na tepovej frekvencii a jej zmene a zohľadňuje všetky stresové faktory vo vašom živote vrátane stresu z tréningu a stresu spôsobeného inými životnými aspekty, ako je zlý spánok alebo pracovný tlak .

funkcia

Polar Precision Prim e: Sledujte tepovú frekvenciu z presného merania na zápästí i pri tréningoch v najnáročnejších podmienkach.

Training Load Pre: kvantifikujte záťaž z tréningu a zistite, ako vám tréning zaťažuje rôzne časti tela.

Bežecký index: Získajte odhad bežecké hodnoty VO2max a presvedčte sa, ako sa váš bežecký výkon zlepšuje.

Bežecký program: Získajte osobné a adaptívne tréningový plán, ktorý vyhovuje vám aj vašim cieľom. . left; "> Recovery Pro: Zistite, ako sa vaše telo zregenerovalo, a získajte ohľadom regenerácie spätnú väzbu.

Bežecký výkon: Získajte komplexnejšie náhľad na intenzitu svojich bežeckých tréningov

Chytré kalórie: Zistite, koľko kalórií presne spálite počas tréningu podľa svojej váhy, výšky, veku, pohlavia, individuálne maximálnej tepovej frekvencie (HRmax) a intenzity tréningu.

Prínos tréningu: Získajte ihneď po tréningu motivujúce spätnú väzbu s popisom účinku danej tréningovej jednotky.

Športové profily: Hodinky Polar Vantage V podporujú viac. V aplikácii Polar Flow si do športových hodiniek pridajte svoj obľúbený šport.

Metriky plávanie: Sledujte, ako sa zlepšujete v bazéne. Hodinky Polar Vantage V automaticky detekujú tepovú frekvenciu, plavecký štýl, odplávaniu vzdialenosť, rýchlosť, tempa a odpočinok. Preplávať vzdialenosť a počet temp možno sledovať aj vo vonkajšom bazéne.

Stále merania tepu: Získajte komplexné náhľad na to, ako sa počas dňa chová vaše srdce. Stále sledovanie tepu umožňuje ešte presnejšie údaje o spálených kalóriách a aktivitách a informuje o najnižšej a najvyššej nameranej tepovej frekvencii daný deň.

Sleep Plus: Dobrý spánok vám pomôže výrazne zlepšiť regeneráciu a výkon. Polar Sleep Plus ™ automaticky detekuje dobu, množstvo a kvalitu spánku.

technické informácie

displej
Always ON farebný dotykový displej so sklom Gorilla glass
1,2 ´´, rozlíšenie 240×240

batérie
320mAh Li-pol batérie
Výdrž: až 40 hodín tréningu so zapnutou GPS a snímačom srdcovej frekvencie; až 30 dní v pohotovostnom režime so sledovaním denné aktivity.

Podporované jazyky:
Čeština, angličtina, dánčina, fínčina, francúzština, holandčina, indonézština, taliančina, nemčina, nórčina, poľština, portugalčina, ruština, španielčina, švédčina, turečtina.