Invicta Marvel Captain America 27039

Značka: Invicta Náš kód: 100003650894

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerDoprava zadarmoSplátky bez navýšenia

Invicta Marvel Captain America 27039

Akonáhle je jeho krajina v ohrození, nastupuje okamžite do akcie. Oblečený v typickom modro-červenom oblečení a chránený štítom s veľkou hviezdou sa postaví každému nepriateľovi, ktorý by chcel narušiť mier v Spojených štátoch. Celý popis

990.8
1 574 €
990,80 €
-37%

Náš kód: 100003650894

Popis

Popis produktu

Akonáhle je jeho krajina v ohrození, nastupuje okamžite do akcie. Oblečený v typickom modro-červenom oblečení a chránený štítom s veľkou hviezdou sa postaví každému nepriateľovi, ktorý by chcel narušiť mier v Spojených štátoch. Ak je Captain America, čiže Kapitán Amerika, aj vaším najobľúbenejším hrdinom, nesmie na vašom zápästí chýbať hodinky Invicta z limitovanej edície Marvel. Ciferník vás na prvý pohľad nadchne plastickú hviezdou, za ktorú sa ukrýva červeno lemovaný ukazovateľ dňa v týždni, a ktorá robí z týchto hodiniek naozaj jedinečný kúsok. Chronografy s funkciou stopiek sú lemované modro. V amerických farbách sa nesie aj zvyšok hodiniek – puzdro z ušľachtilej ocele aj masívne ťah. Oceníte aj vodeodolnosť až do 100 ATM, ktorá umožňuje profesionálne potápanie s hodinkami na zápästí. Ako už býva u hodiniek Invicta zvykom, ani váha tohto modelu nie je nijak zanedbateľná – váš nový doplnok na zápästí rozhodne ucítite. Stavte na doplnok, ktorý vám prepožičia auru nebojácneho hrdinu!

V spolupráci so svetoznámou spoločnosťou Marvel vzniklo celkom 3000 hodiniek Invicta Captain America. Každý kúsok je na Dynka označený jedinečným číslom, môžete si tak byť istí, že nikto na celom svete nebude mať úplne tie isté hodinky.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie pánske
Zobrazenie času Analógové
Materiál pásky Oceľ
Materiál tela Oceľ
Vodeodolnosť áno
Typ strojčeka Batériový
Tvar puzdra guľaté
Farba pásky modrá, strieborná
Farba číselníka strieborná
Skielko minerálne
Ukazovateľ dátumu áno
Stopky áno
Šířka pásku 26 mm
Šírka 53 mm
Hĺbka 22 mm
Výška 60 mm