XBlitz Interaktívne detské inteligentné hodinky s kamerou a GPS lokátorom, Watch Me - ružová farba

Značka: XBlitz Náš kód: 100002825036

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

XBlitz Interaktívne detské inteligentné hodinky s kamerou a GPS lokátorom, Watch Me - ružová farba

Interaktívne detské hodinky s kamerou a GPS lokátorom. LED svietidlo, dotykový displej, GSM hovory, chat, záznam aktivít, krokomer, meranie vzdialenosti, monitor spánku, alarmy, funkcia SOS. Celý popis

34.28
34,28 € vrátane DPH
Cena s MALL kartou:
4,28 €
Viac info tu

Náš kód: 100002825036

Popis

Popis produktu

Interaktívne detské inteligentné hodinky s kamerou a GPS lokátorom, zn. Xblitz Watch Me, v ružovej farbe. Moderné hodinky, ktoré každý rodič ocení a každé dieťa si ich zamiluje. Hlavným účelom detských inteligentných hodiniek je umožniť rodičom zistiť a kontrolovať, kde sa práve nachádza jeho dieťa a uistiť sa, že je v poriadku. Hodinky Watch Me boli špeciálne navrhnuté pre obojstrannú komunikáciu, sledovanie polohy a aktivít užívateľa, ale samozrejme aj pre radosť a zábavu. Sú hravé, zábavné a v atraktívnom detskom dizajne. Dostupné sú v ružovej alebo modrej farbe.
Hodinky majú dotykovú obrazovku a rad funkcií, napr. chat, záznam aktivít, krokomer, meranie vzdialenosti, monitor spánku, alarmy a štandardné funkcie bežných hodiniek pre meranie a zobrazenie času.
Funkcia rodičovská GPS umožňuje sledovanie aktuálneho umiestnenia hodiniek (ktoré má vaše dieťa na ruke) na mape. Systém nainštalovaný vnútri inteligentného čipu pravidelne prenáša jeho polohu na zvolený telefón. Takto získané informácie o aktuálnej polohe Vášho dieťaťa umožňujú nepretržité sledovanie pohybu dieťaťa, napríklad cestou do školy, na krúžky, rovnako ako pri jeho návrate domov.
Zvláštne aplikácie v telefóne umožňujú označiť bezpečnostnú zónu, ktorú by dieťa nemalo prekročiť – pri opustení takto stanovenej oblasti bude na telefón rodičov zaslaný varovný signál. Bezproblémový prístup ku všetkým funkciám hodiniek zaistí SIM karta s dátovým tarifou (veľkosť micro). Pri použití SIM karty bez dátového tarifu bude možné vykonávať telefónne hovory, ale nebude fungovať napr. Lokalizácia hodiniek. Pred vložením SIM karty do hodiniek prosím overte, že nie je nastavený PIN. Pokiaľ bude SIM karta chránená PIN-om, v hodinkách nebude fungovať.
Do mobilného telefónu rodičov je potrebné stiahnuť aplikáciu SeTracker (pre Android alebo iOS).
GSM hovory – hlasové hovory so správami vo forme chatu.
Je možné vykonávať hlasové volania, ktoré reagujú na alarm SOS. Funkcia SOS umožňuje deťom tiesňové volanie rodičom.
Vstavané LED svietidlo je možné ovládať priamo z dotykovej obrazovky.
Slot pre micro SIM kartu je umiestnený na boku hodiniek, a spoločne so zabudovaným reproduktorom a mikrofónom premení hodinky na minitelefón, pracujúci v pásme GSM, ktorý umožňuje vykonávať a prijímať telefónne hovory. Rodič môže posielať textové správy vo forme chatu. Komunikácia je možná len medzi číslami zadanými v adresári.
V hornej časti hodiniek je vstavaná kamera, ktorá umožňuje vzdialene robiť fotografie aj selfie cez aplikáciu v telefóne. Pomocou tejto aplikácie môžete kedykoľvek zaobstarať fotografiu a zobraziť ju na Vašom telefóne, čo umožní aktuálne zobrazenie okolia Vášho dieťaťa. Táto funkcia je tiež užitočná pri hľadaní hodiniek.
Telefónny zoznam – zoznam zvolených telefónnych čísiel (maximálne 10), na ktoré môže dieťa volať a prijímať prichádzajúce hovory. Pre bezpečnosť detí v určitom veku je dôležité, aby sa mohlo ľahko komunikovať s rodinou podľa potreby a aby ich zároveň nemohol kontaktovať ktokoľvek cudzí. Preto možno nastaviť autorizovaný okruh osôb, s ktorými deti môžu prostredníctvom týchto hodiniek komunikovať.
Automaticky zasielané informačné SMS o nízkom stave nabitia batérie.
Odmeny – možnosť odosielania graficky znázornených srdiečok, ktoré sa deťom zobrazí na obrazovke hodiniek ako odmena.
Kompletné ovládanie hodiniek prebieha pohodlne cez dotykovú obrazovku.
Nabíjanie – vstavaná batéria a univerzálny USB port pre jednoduchú obsluhu a dobíjanie batérie.

Technická špecifikácia:
- funkcie: dotyková obrazovka, GSM hlasové volanie / hlasové hovory, informačné SMS / upozornenie SMS, hlasový interkom, budík, vzdialený monitoring / vzdialené sledovanie, funkcia SOS, krokomer, akcelerometer, kontrola stavu batérie, monitorovanie bezpečnej zóny, funkcia vyhľadanie hodiniek, posielanie grafických srdiečok, jednoduchá detská hra
- SIM karta: Micro
- lokačné technológie: GPS a LBS
- šírka pásma / operačné pásmo: GSM. GPRS 850/900/1800/1900 MHz
- kapacita batérie: 400 mAh
- rozmery: 40 × 50 × 15 mm
- hmotnosť: 140 g

Upozornenie: hlasové príkazy a menu hodiniek je dostupné iba v anglickom jazyku.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie detské
GPS áno
Šírka 40 mm
Hĺbka 15 mm
Výška 50 mm