Helmer Chytré dotykové vodotěsné hodinky s GPS lokátorem LK 704 fialové

100%
Hodnotenie: 5
Helmer

Helmer Chytré dotykové vodotěsné hodinky s GPS lokátorem LK 704 fialové

100%
Hodnotenie: 5
Helmer

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Potrebujete mať neustály prehľad o tom, kde sa vaša ratolesť nachádza? Potrebujete mať istotu, že jej nehrozí žiadne nebezpečenstvo? Potom svojmu dieťaťu kúpte chytré hodinky Helmer, ktoré sú vybavené GPS lokátorom. Celý popis

94.3
5 1
100,10 € Vrátane DPH
94,30 €
Skladom u partnera 5+ kusov

Kód: 100002358009

Popis

Popis produktu

Potrebujete mať neustály prehľad o tom, kde sa vaša ratolesť nachádza? Potrebujete mať istotu, že jej nehrozí žiadne nebezpečenstvo? Potom svojmu dieťaťu kúpte chytré hodinky Helmer, ktoré sú vybavené GPS lokátorom. Hodinky disponujú farebným dotykovým displejom, vďaka ktorému je ovládanie neuveriteľne pohodlné a jednoduché. Hodinky disponujú vodotesnosťou IP67.

Fungovanie hodiniek:
Prístroj využíva signálu GSM / GPRS sietí a GPS satelitov. Zariadenie umožňuje sledovanie a lokalizáciu detí s určením presnej polohy pomocou GPS a následnom zaslanie informácií a presných súradníc do mobilnej aplikácie (pozičný presnosť je plus mínus 10 metrov).

SIM karta (nie je súčasťou balenia):
Pre zaistenie bezproblémovej funkčnosti hodiniek sa odporúča využiť SIM karty (vo veľkosti micro SIM), ktorá vie odosielať SMS + dátový program. Maximálna spotreba dát je u hodiniek spočítaná na 25 MB / mesiac. Inštalácia SIM karty je veľmi jednoduchá. Stačí zasunúť micro SIM kartu do slotu pod vodeodolnou gumovou krytkou. P red vložením SIM karty do telefónu odblokujte na karte PIN (vo vašom mobilnom telefóne), popr. o toto požiadajte na pobočke operátora. Karta chránená PINom nebude v hodinkách fungovať !!!

Nabíjanie hodiniek:
Nabíjanie hodiniek prebieha za pomocou USB kábla, ktorý je súčasťou balenia. V hodinkách sa nachádza dobíjacie batérie 3,7 V 400 mAh Li-Ion, ktorá vydrží nabitá až 100 hodín v pohotovostnom režime; 48 hodín, ak lokátor odosiela informácie o svojej polohe každých 10 minút. Po zakúpení hodiniek je pred používaním naplno nabite!

Mobilné aplikácie:
Hodinky možno ovládať a sledovať pomocou mobilnej aplikácie Setracker, ktorú možno stiahnuť pomocou QR kódu, popr. z databázy Obchod Play. K dispozícii sú verzie pre Android aj IOS. Po nainštalovaní a otvorení aplikácie je nutné Vaše zariadenie zaregistrovať. Pred vyplňovanie registračných údajov je nutné vybrať plochu: Európa a Afrika !!! V registračnom formulári je nutné vyplniť ID číslo na zadnej strane hodiniek, poprípade ak obsahujú QR kód, tak toto číslo.

funkcia:
Mapa: Po kliknutí na toto tlačidlo sa otvorí mapa s vyznačením polohy hodiniek. Pri dobrom GPS signálu býva presnosť lokácie do 5m. Pri nedostatočnom GPS signálu (napr. vo vnútri budov so silnými múrmi) sú hodinky lokalizované pomocou siete GSM, v ktorej ukážu najbližšie polohu vysielača / dokrývače mobilného operátora.

 

Footprint: vykreslí v mape trasu hodiniek za vybraný časový úsek

SOS: umožňuje nastaviť 2 tel. čísla na ktoré je možné sa dovolať po stlačení jedného z dvoch tlačidiel na hodinkách.

Varovanie odobraní hodiniek: hodinky sú na svojej zadnej strane vybavené senzorom, ktorý rozpozná ich zvesenia a hodinky odošlú varovnú správu.

Geofence: Umožňuje nastaviť hodinkám priestor, v ktorom sa môžu pohybovať. Pokiaľ tento priestor opustí, odošlú varovnú správu.

Vzdialený odposluch: umožní odpočúvať zvuky v okolí hodiniek.

Volanie na hodinky: na hodinky je možné sa dovolať a prijať hovor.

Telefónny zoznam v hodinkách: je možné zadať až 10 tel. čísel na ktoré je možné sa z hodiniek dovolať.

Intercom: umožňuje nahrať a odoslať na hodinky hlasovú správu v dĺžke až 15 sekúnd. Na hodinky je možné zaslať aj SMS správu.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie detské, dievčenské
Zobrazenie času Digitálne
Materiál pásky Syntetická koža
Materiál tela plast
Vodeodolnosť 50m
Tvar puzdra hranaté
Farba pásky purpurová
Farba číselníka čierna
Skielko plastové
GPS áno
Šírka 40 mm
Hĺbka 15.3 mm
Výška 46 mm