Colour Inspiration Slimák veľ. L 2014L003

Značka: Colour Inspiration Náš kód: 100001955087

Partnerský predajDoprava zadarmo

Colour Inspiration Slimák veľ. L 2014L003

Máte už dosť nudných doplnkov, ktoré má každý? Vyhľadávate extravagantné kúsky, ktorých si vaše okolie okamžite všimne? Potom sú pre vás hodinky Colour Inspiration ako stvorené! V spolupráci s nemeckým avantgardným umelcom Paulom Heimbach vznikol naozajstný dizajnový skvost. Celý popis

146.1
146,10 € vrátane DPH
Cena s MALL kartou:
116,10 €
Viac info tu

Náš kód: 100001955087

Mesačne od:
14,61 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Máte už dosť nudných doplnkov, ktoré má každý? Vyhľadávate extravagantné kúsky, ktorých si vaše okolie okamžite všimne? Potom sú pre vás hodinky Colour Inspiration ako stvorené! V spolupráci s nemeckým avantgardným umelcom Paulom Heimbach vznikol naozajstný dizajnový skvost. Pod minerálnym sklíčkom sa skrývajú štyri rôznofarebné priehľadné vrstvy, ktoré sa s ubiehajúcim časom otáčajú a mení tak farby. Vaše hodinky budú iné doslova každú minútu. Ako už napovedá názov hodiniek Slimák, robia farebný efekt vrstvy v tvare slimačie ulity – jedna je statická, jedna sa pohybuje s minútovú ručičku a jedna s hodinovou. Akonáhle si pripnete kvalitný čierny kožený remienok, stane sa vaše zápästie okamžite stredom pozornosti.

V našej ponuke nájdete aj hodinky s menším priemerom púzdra . Ďalšie avantgardný kombinácie nájdete aj u značky Rainbow e-motion of colors , na ktorej puzdre nájdete drobné číslice.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie unisex
Zobrazenie času Analógové
Materiál pásky Koža
Materiál tela Oceľ
Vodeodolnosť 50m
Typ strojčeka Batériový
Tvar puzdra guľaté
Farba pásky čierna
Farba číselníka viacfarebná
Skielko minerálne
Šírka 44 mm
Hĺbka 9 mm
Výška 46 mm