Citizen Eco-Drive Super Titanium BM7360-82L

Citizen Eco-Drive Super Titanium BM7360-82L


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Hodinky z dielne značky Citizen sú ako stvorené pre všetkých pánov, ktorí od svojich hodiniek očakávajú nielen elegantný vzhľad, ale aj vysokú odolnosť. Celý popis

253.4
253,40 € Vrátane DPH
Skladom u partnera posledný 1 kus

Kód: 100002650012

Mesačne od:
25,34 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Hodinky z dielne značky Citizen sú ako stvorené pre všetkých pánov, ktorí od svojich hodiniek očakávajú nielen elegantný vzhľad, ale aj vysokú odolnosť. Ich tmavomodrý ciferník s vertikálnym vzorom zaujme na prvý pohľad špicatými ručičkami a číslicami, ktoré zaisťujú dobrú čitateľnosť času, nechýba ani dátumovka umiestnená na pozícii 3.

Super Titanium – extrémne odolný materiál
Puzdro aj ťah hodiniek sú vyrobené zo Super Titania.

Jedná sa o vlastný materiál značky Citizen, ktorý sa vyrába spracovaním pevného titánu pomocou patentovanej technológie tvrdení Duratect.

  • Super Titanium si zachováva pôvodné vlastnosti titánu, ako je ľahkosť, má však navyše oveľa väčšiu pevnosť, tvrdosť a krásny vzhľad.
  • Je viac, než päťkrát tvrdšie, ako nerezová oceľ, ani po rokoch nosenia nie sú ťah ani jeho najviac namáhaná časť – spona – poškriabané
.

Hodinky tak stále vyzerajú rovnako, ako v deň, keď ste si ich kúpili.

Je o 40% ľahší, ako nerezová oceľ, ľahko tak zabudnete, že máte hodinky vôbec na ruky. Super Titanium je hypoalergénny a šetrný k pleti, hodinky tak môžete nosiť aj v prípade, že trpíte alergiou na nikel a iné kovy. Odoláva korózii vyvolanú sladkou aj slanou vodou. Rovnako, ako titán, aj Super Titanium má nízku tepelnú vodivosť. Keď ho priložíte na kožu, nechladí. Ste tak ušetrení nepríjemného pocitu chladu, ktorý je toľko typický pre oceľové hodinky.

Super Titanium pôsobí na dotyk skôr ako teplé drevo, než ako studený kov.

Technológia povrchového tvrdenia Duratect umožňuje vyrábať hodinky v bohatej škále farieb. Okrem typickej tmavo striebornej farby titánu je možné vyrobiť tiež striebornú, čiernu, zlatú a ružovo zlatú variantu.

ECO-DRIVE: skvost medzi hodinkovými strojčeky
Hodinky poháňa unikátny strojček Eco-Drive. Základným princípom technológie Eco-Drive je využitie svetla na pohon hodiniek. Svetlo prechádza sklom a číselníkom hodiniek, ktorý je vyrobený zo špeciálnych svetlo prepúšťajúcich materiálov. Solárny panel ukrytý pod číselníkom mení svetelnú energiu na elektrickú. K pohonu hodiniek stačí akékoľvek svetlo – umelé či prírodné. Energia sa ukladá do akumulátora, ktorý je zdrojom energie pre pohon hodiniek. Po úplnom nabití môže akumulátor dodávať energiu po dobu až 6 mesiacov.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie pánske
Zobrazenie času Analógové
Materiál pásky titán
Materiál tela titán
Vodeodolnosť 100m
Typ strojčeka Solárny
Tvar puzdra guľaté
Farba pásky strieborná
Farba číselníka modrá
Skielko zafírové
Ukazovateľ dátumu áno
Šírka 41 mm
Hĺbka 10 mm
Výška 47 mm