CEL-TEC KT17 Black

CEL-TEC KT17 Black

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Nové detské 4G hodinky CEL-TEC KT17 – menu aj aplikácie v češtine, senzor zloženia hodiniek, podpora 4G sietí, vďaka ktorej je možné komunikovať aj pomocou videohovorov! GPS + AGPS + LBS + WIFI sledovanie polohy v reálnom. Celý popis
102,82 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo

Skladom u partnera 5+ kusov

10.12.2021 - 14.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu RICOM secure

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100066730129

Popis

Nové detské 4G hodinky CEL-TEC KT17 – menu aj aplikácie v češtine, senzor zloženia hodiniek, podpora 4G sietí, vďaka ktorej je možné komunikovať aj pomocou videohovorov!

 • GPS + AGPS + LBS + WIFI sledovanie polohy v reálnom čase
 • Vodeodolné krytie IP65
 • Možnosť pridania kamaráta (spárované hodinky medzi sebou môžu jednoducho komunikovať)
 • Fotoaparát
 • Predná kamera umožňuje vďaka 4G sieti videohovory
 • Dotykový 1.4" IPS displej , 240 × 240
 • História pohybu
 • Obojsmerné hovory vďaka vstavanému mikrofónu a reproduktoru
 • Možnosť odoslania textových (SMS) a hlasových správ (ako z hodiniek, tak do hodiniek)
 • Aplikácia pre Android a iOS (SeTracker2)
 • Režim nerušiť (napr. v čase výučby), vibrácie
 • Bezpečné oblasti – virtuálny plot
 • SOS tlačidlo pre rýchle vytočenie a upozornenie nastavených osôb (až 3 SOS kontakty)
 • Upozornenie na vybitú batériu, opustenie bezpečnostnej zóny, SOS, zloženie hodiniek z ruky
 • Krokomer, matematická hra, rozvrh hodín, budík, stopky

cel-tec-kt17-videohovory.jpg

Podpora najrýchlejšej 4G siete

Vďaka podpore rýchlej 4G siete umožňujú hodinky CEL-TEC KT17 komunikáciu cez videohovory. Videohovor je možné spustiť ako priamo z hodiniek (dieťa), tak z aplikácie v mobilnom telefóne (rodič).

cel-tec-kt17-gps.jpg

Aktuálna poloha okamžite vo vašom telefóne

Hodinky CEL-TEC KT17 vďaka GPS modulu určia polohu vášho dieťaťa s presnosťou na 5 metrov. V miestach kde nie je GPS signál dostupný (napr. budovy) využívajú hodinky na určenie polohy LBS (GSM – orientačná poloha pomocou vysielačov mobilných operátorov), príp. Wi-Fi siete. Históriu polohy je možné sledovať aj spätne pomocou aplikácie. Máte tak vždy prehľad o pohybe vašej ratolesti nech už sa nachádza kdekoľvek!

 

Bezpečné oblasti – Geofence

Geofence alebo bezpečnostná zóna je oblasť, kde chcete, aby sa vaše dieťa pohybovalo (napr. mesto, okolie školy alebo domu), ak z tejto oblasti vystúpi, príde vám upozornenie do telefónu. Oblasť sa ľahko nastavuje na mape v mobilnej aplikácii.

 

SOS tlačidlo

Hodinky pre deti CEL-TEC KT17 sú vybavené SOS tlačidlom, po ktorého pridržaní sa spustí vytáčanie nastaveného SOS kontaktu a zároveň sa na daný kontakt odošle upozornenie o stlačení tlačidla. Máte tak okamžitý prehľad o prípadnom nebezpečenstve a polohe.

 

Jednoduchá komunikácia

Hodinky umožňujú hneď niekoľko spôsobov komunikácie. Prvý nahrádza mobilný telefón a je možné teda uskutočniť klasický telefónny hovor vďaka vstavanému reproduktoru a mikrofónu. Z hodiniek je možné volať na uložené kontakty, ktoré sa do hodiniek zadávajú pomocou aplikácie, prípadne je možné povoliť/zakázať aj volanie na ľubovoľné telefónne čísla. Oproti predchádzajúcim modelom umožňujú KT17 zasielanie a prijímanie SMS správ. Ďalšou možnosťou komunikácie sú videohovory a zasielanie hlasových správ, ktoré sa zobrazujú a vytvárajú priamo v aplikácii a hodinkách. Z hodiniek je možné tiež odoslať zhotovenú fotografiu.

 

Prehľad o stave hodiniek

Majte vždy dokonalý prehľad o stave hodiniek vďaka upozorneniam priamo vo vašom telefóne. Hodinky CEL-TEC KT17 vám môžu zasielať upozornenia pri opustení bezpečnej oblasti, vybitej batérie, stlačení SOS tlačidla a novo aj zložení hodiniek z ruky. Upozornenia môžu byť tiež formou SMS správy, v ktorej vám príde aj odkaz na Google mapy s pozíciou, kde udalosť vznikla.

 

Dotykové ovládanie, kvalitný diplej a menu v slovenčine

Ovládanie hodiniek bude pre deti hračka vďaka dotykovému farebnému IPS displeju, páčivému grafickému prevedeniu (vzhľad ciferníka/úvodnej obrazovky je možné meniť) a menu v slovenčine.

 

Sledovanie dennej aktivity

Okrem sledovania polohy zvládnu hodinky počítať ušlé kroky a kvalitu spánku, prehľady sú k nahliadnutiu v aplikácii vrátane týždenného súhrnu v grafe.

 

Fotoaparát a ďalšie užitočné funkcie

Vďaka vstavanému fotoaparátu vám môže dieťa posielať fotografie, prípadne si môžete cez aplikáciu vyžiadať vytvorenie snímky. Na pobavenie poslúži matematická hra precvičujúca základné počty. Užitočné nástroje potom môžu byť rozvrh hodín, stopky a budík.

 

Mobilné aplikácie SeTracker2

Hlavným prostredníkom medzi vami a hodinkami je už niekoľkokrát spomínaná aplikácia pre mobilné zariadenia na operačných systémoch Android a iOS. V aplikácii nájdete všetky nastavenia hodiniek. Jedným z nich je napr. režim nerušiť, teda doba, kedy je napr. dieťa v škole a vy chcete zabrániť zbytočnému rozptyľovaniu či už hraním sa na hodinkách alebo tóny hodiniek, počas tejto doby sú zvuky vypnuté a hodinky zobrazujú iba čas. Ďalej pomocou aplikácie môžete posielať do hodiniek odmeny/darčeky formou srdiečok, textovej a hlasovej správy, zobrazovať históriu polohy, upravovať bezpečnostné zóny a množstvo ďalšieho nastavenia a možností.