CASIO The G/G-SHOCK GW-7900-1ER

Značka: CASIO Náš kód: 100002420766

Partnerský predajDoprava zadarmo

CASIO The G/G-SHOCK GW-7900-1ER

Žijete aktívnym životom? Vyžívate sa v adrenalínových športoch, lezenie po horách alebo dlhých cyklistických túrach? Potom vám na zápästí nesmú chýbať takmer nezničiteľné hodinky G-Shock z dielne značky Casio. Vďaka vysoko odolnej konštrukcii sú odolné proti nárazom, otrasom a vibráciám. Celý popis

149
149 € vrátane DPH
Cena s MALL kartou:
119 €
Viac info tu
Posledný kus za túto cenu!
Mesačne od:
14,90 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Žijete aktívnym životom? Vyžívate sa v adrenalínových športoch, lezenie po horách alebo dlhých cyklistických túrach? Potom vám na zápästí nesmú chýbať takmer nezničiteľné hodinky G-Shock z dielne značky Casio. Vďaka vysoko odolnej konštrukcii sú odolné proti nárazom, otrasom a vibráciám. Priaznivci zimy si zamilujú mrazuvzdornosť až do –20 °C. Milovníci vodných športov ocenia vodeodolnosť až do 200 metrov, vďaka ktorej sa môžete s hodinkami na zápästí dokonca aj potápať. Efektívna vychytávkou je automatické podsvietenie displeja – akonáhle zdvihnete ruku a nakloníte hodinky v uhle cca 40 ° k tvári, dôjde k automatickému rozsvieteniu.

Doprajte si doplnok, ktorý sa stane nepostrádateľným doplnkom pre vaše každodenné dobrodružstvo.

Funkcie:

 • Plne automatický kalendár: systém naprogramovaný na niekoľko desaťročí dopredu, vďaka ktorému už nikdy nebudete musieť riešiť prestupné roky.
 • Stopky: dvojité, umožňujúci meranie dvoch časových úsekov nazávisle na sebe. Ideálne napríklad pre porovnávanie výkonu dvoch športovcov.
 • Odpočítavanie stopky: počítajú pospiatky po jednej sekunde, je možné ich nastaviť na maximálne 24 hodín. Po uplynutí nastaveného času vydajú hodinky zvukový signál a rozbliká sa LED dióda.
 • Fáza mesiaca: ovplyvňuje spln negatívne váš spánok? Vďaka tejto funkcii zistíte, za ako dlho vás opäť čaká bezsenná noc.
 • Zobrazenie prílivu a odlivu: ideálne funkcie pre všetkých milovníkov vychádzok na mori. Na základe fázy mesiaca a zemepisnej šírky a dĺžky dôjde k výpočtu toho, či sa blíži príliv alebo odliv.
 • Alarm pre jachting a regatu: používa sa pri závodu regát. Zvukový signál zaznie vždy v úseku, ktorý si nastavíte.
 • 12/24 režim: zvoľte si, či sa vám čas bude zobrazovať v 12-tich alebo 24-hodinovom formáte.
 • 4× multifunkčný alarm: na výber máte z niekoľkých typov alarmov; nastaviť si môžete denný alarm, mesačné alarm, alarm na dátum, alarm upozorňujúci na čas v mesiaci. Spoločne so zvukovým signálom sa rozbliká LED dióda.
 • Hodinový signál: každú hodinu zaznie zvukový signál.
 • Alarm s funkciou Snooze: alarm sa bude ozývať po niekoľkých minútach, kým ho úplne nevypnete.
 • Tichý režim: stlačením jediného tlačidla vypnete alebo zapnete všetky zvuky. Ideálne funkcie pre častých návštevníkov kina alebo divadla.

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie pánske
Zobrazenie času Digitálne
Materiál pásky Plast
Materiál tela Plast
Vodeodolnosť 200m
Typ strojčeka Solárny
Tvar puzdra guľaté
Farba pásky čierna
Skielko minerálne
Rádiom riadené áno
Stopky áno
Minútky áno
Šírka 50 mm
Hĺbka 18 mm
Výška 53 mm