CASIO The G / G-SHOCK DW 5600WB-7

Značka: CASIO Náš kód: 100002098535

Partnerský predajDoprava zadarmo

CASIO The G / G-SHOCK DW 5600WB-7

Belostné hodinky G-Shock z dielne značky Casio sú ako stvorené pre všetkých pánov žijúci aktívnym životom. Vďaka použitým materiálom sú vysoko odolné proti nárazom, otrasom a dokonca aj proti magnetickému poľu. Celý popis

99.9
99,90 € vrátane DPH
Cena s MALL kartou:
69,90 €
Viac info tu
Už sa nepredáva

Popis

Popis produktu

Belostné hodinky G-Shock z dielne značky Casio sú ako stvorené pre všetkých pánov žijúci aktívnym životom. Vďaka použitým materiálom sú vysoko odolné proti nárazom, otrasom a dokonca aj proti magnetickému poľu. Milovníci vodných športov rozhodne ocenia vodotesnosť až do 200 metrov, ktorá umožňuje potápanie s hodinkami na zápästí. Pripnite si na zápästie doplnok, ktorý dodá každému outfitu ten správny šmrnc, zároveň vám poslúži celým radom funkcií:

  • Stopky s presnosťou na 1/100 sekundy as maximálnou dobou chodu 24 hodín.
  • Odpočítavanie stopky na intervalový tréning: počítajú pospiatky po jednej sekunde, je možné ich nastaviť na maximálne 24 minút. Po uplynutí nastaveného času zaznie zvukový signál a hodinky začnú odpočítavať ten istý úsek – dokonalá funkcie pre intervalový tréning.
  • 1× multifunkčný alarm: na výber máte z niekoľkých typov alarmov; nastaviť si môžete denný alarm, mesačné alarm, alarm na dátum, alarm upozorňujúci na čas v mesiaci.
  • Hodinový signál: každú hodinu zaznie zvukový signál.

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie pánske
Zobrazenie času Digitálne
Materiál pásky Plast
Materiál tela Plast
Vodeodolnosť 200m
Typ strojčeka Batériový
Tvar puzdra hranaté
Farba pásky biela
Farba číselníka modrá, sivá
Skielko minerálne
Budík áno
Ukazovateľ dátumu áno
Stopky áno
Minútky áno
Šírka 44 mm
Hĺbka 13 mm
Výška 49 mm