CASIO The G/G-SHOCK DW-5600SK-1ER (322)

Značka: CASIO Náš kód: 100005092316

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerDoprava zadarmo

CASIO The G/G-SHOCK DW-5600SK-1ER (322)

Hodinky G-Shock z dielne značky Casio sú ako stvorené pre všetkých pánov žijúci aktívnym životom. Vďaka použitým materiálom sú vysoko odolné proti nárazom, otrasom, a dokonca aj proti magnetickému poľu. Celý popis

119.7

Náš kód: 100005092316

Popis

Popis produktu

Hodinky G-Shock z dielne značky Casio sú ako stvorené pre všetkých pánov žijúci aktívnym životom. Vďaka použitým materiálom sú vysoko odolné proti nárazom, otrasom, a dokonca aj proti magnetickému poľu. Milovníci vodných športov rozhodne ocenia vodotesnosť až do 200 metrov, ktorá umožňuje potápanie s hodinkami na zápästí. Pripnite si na zápästie doplnok, ktorý dodá každému outfitu ten správny šmrnc, zároveň vám poslúži celým radom funkcií:

  • Stopky s presnosťou na 1/100 sekundy as maximálnou dobou chodu 24 hodín.
  • Odpočítavanie stopky na intervalový tréning: počítajú pospiatky po jednej sekunde, je možné ich nastaviť na maximálne 24 minút. Po uplynutí nastaveného času zaznie zvukový signál a hodinky začnú odpočítavať ten istý úsek – dokonalá funkcie pre intervalový tréning.
  • 1× multifunkčný alarm: na výber máte z niekoľkých typov alarmov; nastaviť si môžete denný alarm, mesačné alarm, alarm na dátum, alarm upozorňujúci na čas v mesiaci.
  • Hodinový signál: každú hodinu zaznie zvukový signál.

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie pánske
Zobrazenie času Digitálne
Materiál pásky Plast
Materiál tela Plast
Vodeodolnosť 200m
Typ strojčeka Batériový
Tvar puzdra hranaté
Farba pásky šedá
Skielko minerálne
Budík áno
Ukazovateľ dátumu áno
Stopky áno
Minútky áno
Šírka 42.8 mm
Hĺbka 13.4 mm
Výška 48.9 mm