CASIO G-SHOCK GW-M5610-1

CASIO G-SHOCK GW-M5610-1


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Hodinky G-Shock z dielne tradičnej značky Casio sú určené pre všetky pravé chlapov, ktorí sa neboja skočiť do života po hlave. Ich hranaté púzdro dodáva celku mierny nádych retra, ktoré sa v poslednej dobe opäť vracia do módy. Celý popis

129
129 € Vrátane DPH
Už sa nepredáva

Kód: 100002934001

Popis

Popis produktu

Hodinky G-Shock z dielne tradičnej značky Casio sú určené pre všetky pravé chlapov, ktorí sa neboja skočiť do života po hlave. Ich hranaté púzdro dodáva celku mierny nádych retra, ktoré sa v poslednej dobe opäť vracia do módy. Na zápästí sa hodinky pripínajú koženým remienkom, ktorý odolá vode i potu. Hodinky G-Shock sú konštruované tak, aby odolali nárazom, otrasom a vibráciám, vydržia tak aj drsnejšie zaobchádzanie. Milovníci vody ocenia vodeodolnosť až do 200 metrov, ktorá umožňuje potápanie s hodinkami na zápästí. Určite si zamilujete aj solárne napájanie, vďaka ktorému už nikdy nebudete musieť riešiť výmenu batérie. Hodinky sú vybavené ukazovateľom stavu batérie – budete tak zakaždým upozornení, že im chýba energia a bolo by dobré vystaviť displej na denné svetlo. Displej je vybavený automatickým podsvietením – stačí zdvihnú ruku s hodinkami do uhla cca 40 ° k tvári, a sám od seba sa rozsvieti. Posledné vychytávkou týchto nadupaných hodiniek je riadenie rádiovým signálom – vďaka tomu bude váš čas vždy atómovo presný.

Akonáhle si raz na zápästie pripnete hodinky G-Shock, už si bez nich nebudete môcť predstaviť život.

Funkcie:

  • Plne automatický kalendár: systém naprogramovaný na niekoľko desaťročí dopredu, vďaka ktorému už nikdy nebudete musieť riešiť prestupné roky.
  • Rádiovo riadené: vďaka riadeniu rádiovým signálom máte istotu, že vaše hodinky budú vždy ukazovať dokonale presný čas. Túto funkciu môžete využívať na území Európy, USA, Japonska a Číny.
  • Stopky: meranie času s presnosťou na 1/100 sa maximálnou dobou chodu 24 hodín.
  • Odpočítavanie stopky: počítajú pospiatky po jednej sekunde, je možné ich nastaviť na maximálne 24 hodín. Po uplynutí nastaveného času vydajú hodinky zvukový signál.
  • Alarm: denný alarm, ktorý vás upozorní každý deň v rovnakom čase, ktorú si nastavíte.
  • Hodinový signál: každú hodinu zaznie zvukový signál.
  • Alarm s funkciou Snooze: alarm sa bude ozývať po niekoľkých minútach, kým ho úplne nevypnete.
  • Svetové časy: táto funkcia vás informuje o času po celom svete. Každé časové pásmo je zastúpené určitým mestom (Tokio, New York, …).
  • 12/24 režim: zvoľte si, či sa vám čas bude zobrazovať v 12-tich alebo 24-hodinovom formáte.

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie pánske
Zobrazenie času Digitálne
Materiál pásky Kaučuk
Materiál tela plast
Vodeodolnosť 200m
Typ strojčeka Solárny
Tvar puzdra hranaté
Farba pásky čierna
Skielko minerálne
Rádiom riadené áno
Stopky áno
Minútky áno
Šírka 43 mm
Hĺbka 13 mm
Výška 46 mm