CASIO BABY-G Step Tracker Bluetooth BSA B100-2A (620)

CASIO BABY-G Step Tracker Bluetooth BSA B100-2A (620)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Hodinky z dielne značky Casio idú s dobou a budú s vami na každom kroku. Či už rada beháte, chodíte na prechádzky či len chcete mať prehľad o svojich krokoch, iste oceníte hodinky z kolekcie Baby-G. Celý popis
126 €
119 €
Partner: Vivantis

Skladom u partnera posledný 1 kus

26.4.2021 - 27.4.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100002743001

Popis

Hodinky z dielne značky Casio idú s dobou a budú s vami na každom kroku. Či už rada beháte, chodíte na prechádzky či len chcete mať prehľad o svojich krokoch, iste oceníte hodinky z kolekcie Baby-G. Hodinky disponujú funkciou bluetooth, vďaka ktorej si hodinky môžete spárovať so svojím smartfónom a sledovať tak pohodlne všetky štatistiky pohromade.
Hodinky ponúka celý radom funkcií ako odpočítavanie stopky, pamäť až na 200 kôl, 5 alarmov s opakovaním, phone finder, tón on / off, 12 / 24h režim, kalendár alebo ako už názov hodiniek napovedá – krokomer.
Krokomer vám automaticky začne počítať kroky, akonáhle začnete s joggingom, počas či obyčajnou chôdzou. Môžete si tiež nastaviť upozornenie na dosiahnutý počet krokov v rozmedzí 1000 – 50 000, hodinky následne vydajú zvukový signál.

Nechýba ani podsvietenie LED diódou a luminiscenčné ručičky, vďaka ktorým budete mať vždy dokonalý prehľad o čase aj v sťažených svetelných podmienkach. Vodotesnosť 10 ATM zaručí, že si s hodinkami môžete v pokoji aj zaplávať. Hodinky si na zápästie pripnete remienkom zo živice, ktorý je pružný, ľahký a vodeodolný. Doprajte si hodinky Casio, na ktoré sa naozaj môžete spoľahnúť, a rozhodne vás nesklamú.