Jackson Paul: Skladáme origami

Značka: Náš kód: 100000511021
 Jackson Paul: Skladáme origami

Partnerský predaj

Jackson Paul: Skladáme origami

Nádherné skladačky origami, ktoré potešia a inšpirujú Zložité, a predsa jednoduché, finančne nenáročné, a predsa originálne umenie skladať papier sa v Japonsku dedí z generácie na generáciu od nepamäti. Celý popis

6.01

6,01 € vrátane DPHBežná cena: 6,99 €, Ušetríte 0,98 € (14 %)

Na sklade u partnera

Tovar na vás čaká v jednom z našich partnerských skladov, pripravený k expedícii priamo k vám.

Doručenie dopravcom :19.12.2018

Popis

Popis produktu

Nádherné skladačky origami, ktoré potešia a inšpirujú

Zložité, a predsa jednoduché, finančne nenáročné, a predsa originálne umenie skladať papier sa v Japonsku dedí z generácie na generáciu od nepamäti. Táto príručka starovekého umenia origami odhaľuje spôsoby kreatívneho využitia jedného z našich najuniverzálnejších vynálezov –papiera.

Kniha Skladáme origami vám poradí, ako maximálne využiť vlastnosti papiera a ukáže vám tridsať najlepších papierových skladačiek na svete s rozličným stupňom náročnosti. Spoznáte a pochopíte charakteristické črty všetkých hlavných škôl origami – tradičné japonské majstrovské diela, súčasnejšie východné návrhy a tie najlepšie papierové skladačky Západu. So stupňujúcou sa náročnosťou návrhy sprevádzajú špeciálne ilustrácie, ktoré zobrazujú postup krok za krokom.

Medzi týmito zaujímavými a rozmanitými modelmi nájdete kúsky, ktoré sú dekoratívne a zábavné, geometrické a štylizované, ale i také, ktoré sa skladajú z niekoľkých častí a vynikajú detailmi. Vďaka zrozumiteľným informáciám o najvhodnejších dostupných papieroch, o ich štruktúre, hrúbke, farbách a rozmeroch, vrátane tých, aký hrubý papier treba použiť pri konkrétnom modeli, prináša táto zábavná kniha hodiny potešenia celej rodine a zároveň vás inšpiruje na ďalšie experimentovanie.

Kniha predstavuje viac ako tridsať modelov najlepších papierových skladačiek na svete, vrátane tradičných japonských majstrovských diel, súčasných východných návrhov a tých najlepších skladačiek origami zo Západu.

Obsahuje zrozumiteľné, detailné ilustrácie a inštrukcie, ktoré opisujú jednotlivé fázy skladania každého modelu.

Predstavuje základné princípy origami.

Prináša rady o najlepších dostupných papieroch a ich hrúbkach pri jednotlivých modeloch.

  • počet strán: 128
  • produkt: Paperback
  • dátum vydania: 1.11.2009
  • šírka: 145mm
  • výška: 11mm
  • hmotnosť: 263g
  • ISBN: 978–80–88979–69–2
  • jazyk: slovenský

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Autor Jackson Paul
Vydavateľ Talentum
Jazyk slovenský
Rok vydania 2009
Väzba Paperback
Počet strán 128
Formát 11 x 145
Hmotnosť 263
ISBN 978-80-88979-69-2