Tefal INGENIO ELEGANCE sada riadu, 3 ks
49,96 €
46 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Sada obsahuje hlbokú panvicu s priemerom 26 cm, odnímateľnú rukoväť a pokrievku. Panvica je vhodná ako do rúry tak do umývačky a je vybavená indikátorom teploty Thermo-Spot, ktorý vám pomôže spoľahlivo pripraviť lahodné jedlá.


Banquet Panvica hlboká GRANITE 28 cm, pokrievka
46 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hlboká panvica Granite s nepriľnavým povrchom a sklenenou pokrievkou je vhodná na všetky druhy ohrevu. Hliníková panvica o priemere 28 cm je ideálna na prípravu omáčok i väčších jedál.


Tefal TalentPro hlboká sauté panvica s pokrievkou 26 cm
65,90 €

58,70 €
+ doprava zadarmo

Hlboká sauté panvica s pokrievkou s priemerom 26 cm. Panvica má výnimočne silné dno, robustnú ergonomickú rukoväť a perfektný rozvod tepla. Najnovší indikátor teploty Thermo-SpotTM z radu Expertise.


SCANPAN TechnIQ hlboká panvica 30 cm 5,5 l
213,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Panvica TechnIQ od značky SCANPAN s nepriľnavým povrchom ponúka zdravé vyprážanie bez tukov. Titánový povrch umožňuje používanie kovových nástrojov bez rizika uvoľnenia škodlivých látok. Neobsahuje PFOA, je možné ju umývať v umývačke, používať v rúre a na všetkých typoch varných dosiek.


Tescoma Panvica hlboká GrandCHEF ø 30 cm, 2 úchyty
46,30 €

38,90 €

Novinka

Hlboká panvica GrandCHEF od značky Tescoma umožňuje prípravu pokrmov na sporáku i v rúre na pečenie. Antiadhézny povrch zaručuje nepripalovanie potravín a indukčné dno výborne rozvádza teplo. Panvicaa je kompatibilná so všetkými druhmi varných dosiek.


Tescoma Panvica hlboká GrandCHEF ø 32 cm, 2 úchyty
50,90 €

38,90 €

Novinka

Hlboká panvica GrandCHEF od značky Tescoma umožňuje prípravu pokrmov na sporáku i v rúre na pečenie. Antiadhézny povrch zaručuje nepripalovanie potravín a indukčné dno výborne rozvádza teplo. Panvicaa je kompatibilná so všetkými druhmi varných dosiek.


Lumenflon MARBLE panvica hlboká 24cm
32,87 €
32,20 €

Novinka

Kvalitná Lumenflon MARBLE panvica hlboká 24 cm disponuje extra odolným nepriľnavým povrchom, ktorý neobsahuje PFOA. Výhodou panvice je jej nízka hmotnosť a zosilnené dvojité dno, vďaka ktorému je panvica vhodná aj na indukčné varné dosky. Je možné ju umývať v umývačke riadu a použiť ju aj pre pečenie v rúre.


Lumenflon MARBLE panvica hlboká 28 cm
39,45 €
38,40 €

Novinka

Kvalitná Lumenflon MARBLE panvica hlboká 28 cm disponuje extra odolným nepriľnavým povrchom, ktorý neobsahuje PFOA. Výhodou panvice je jej nízka hmotnosť a zosilnené dvojité dno, vďaka ktorému je panvica vhodná aj na indukčné varné dosky. Je možné ju umývať v umývačke riadu a použiť ju aj pre pečenie v rúre.


Tescoma Panvica hlboká i-PREMIUM Stone 24 cm-20%
44,40 €

35,50 €

Akcia

Hlboká panvica s unikátne zvrásneným antiadhéznym povlakom o priemere 24 cm má charakter nelešteného prírodného kameňa. Pokrmy sa na špeciálne štruktúrovanom povrchu panvice nepripaľujú.


Lamart Panvica liatina Iron, 25,2 cm LT1070
16,10 €

Grilovacia panvica Iron značky Lamart je vyrobená zo smaltovanej liatiny s drevenou rukoväťou. Panvica má praktickú výlevku na ten najlepší sós alebo prebytky oleja. Panvica s priemerom 25,2 cm.


Woll Induction Line indukčná soté panvica 28cm s odním. rukoväťou
112 €

86,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Telo panvice je vyrobené z hliníkovej zliatiny, ktorá je tvrdená oxidom titaničitým. Okrúhla soté panvica s nepriľnavým povrchom o priemere 28 cm, s odnímateľnou rukoväťou. Vďaka dômyselnej technológii nanášania nepriľnavého povrchu možno panvicu umývať aj v umývačke riadu.


Ballarini FERRARA pánev hluboká 24 cm
53,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hluboká pánev s průměrem 24 cm nové řady FERRARA od značky Ballarini je ideální pro zdravé smažení bez použití oleje nebo másla. Díky nepřilnavému povrchu se jednoduše čistí a je vhodná do myčky nádobí. Kompatibilní se všemi druhy ohřevu.


Ballarini Portofino panvica hlboká 28 cm
85,30 €
+ doprava zadarmo

Hlboká panvica o priemere 28 cm so špičkovo nepriľnavým povrchom Granitium s prísadou minerálov naviac neobsahuje teflón, ťažké kovy ani zinok. Originálny design je veľmi príjemný na pohľad i na dotyk.


Banquet Panvica hlboká INTENSE 24 cm s pokrievkou
31,38 €

24,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Hlboká panvica s pokrievkou má praktickú celonerezovú rukoväť s otvorom na zavesenie. Panvica s nepriľnavým povrchom INTENSE v granitovom dekore o priemere 24 cm je vyrobená pod značkou Banquet.


Belis Smaltovaná panvica BSE 28 cm
34,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Smaltovaná panvica od značky Belis vhodná na prípravu objemnejších pokrmov. Po odňatí držadla je panvica vhodná pre použitie k zapekaniu v rúre. Vďaka tomu je tiež ľahká na uskladnenie, čo u veľkých panvíc mnohokrát býva problém.


Brund DURA FRY hlboká panvica 26cm
80,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hlboká panvica 26cm z radu DURA FRY značky BRUND je určená pre náročných kuchárov. Panvica je vyrobená z vysoko kvalitných a odolných materiálov. Povrch je nepriľnavý, vystužený keramickými čiastočkami. Vhodné pre všetky typy sporákov.


CS Solingen Hlboká panvica profi Lassan z nerezovej ocele a medi,, 24 cm
86,02 €
84,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hlboká panvica z nerezovej ocele a medi je vyrobená z vysokokvalitného trojvrstvového materiálu. Meď zaisťuje ideálne rozloženie tepla, panvica je teda energeticky úsporná a umožňuje rýchle a rovnomerné varenie po celej ploche.


Lamart Panvica MARBLE 24 cm LT1112
13,22 €

11,50 €

Panvica z kolekcie MARBLE značky Lamart o priemere 24 cm. Panvica je opatrená vnútorným povrchom odolným proti oderu a pripaľovaniu, silným dnom a veľmi elegantnou soft rukoväťou. Skvele sa hodí na zdravé varenie.


Lamart Panvica MARBLE 28 cm LT1113
17,11 €
16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Panvica z kolekcie MARBLE značky Lamart o priemere 28 cm. Panvica je opatrená vnútorným povrchom odolným proti oderu a pripaľovaniu, silným dnom a veľmi elegantnou soft rukoväťou. Skvele sa hodí na zdravé varenie.


Lamart Panvica s pokrievkou LT1106
26,80 €
25,30 €

Panvica Lamart LT1106 s nepriľnavým vnútorným keramických povrchom pre varenie aj bez tuku. Liate hliníkové telo pre efektívny rozvod tepla. Odolnosť keramického povrchu voči vysokým teplotám.


Lamart Panvica s pokrievkou Stone 28 cm LT1092
22,29 €

19,10 €

Hliníková panvica s pokrievkou LT1092 je opatrená vnútorným marble povrchom odolným proti oderu a pripaľovaniu, silným dnom a veľmi elegantnou soft rukoväťou. Veľmi ľahko sa udržuje a čistí.


Lock&Lock Panvica Minimal 18 cm čierna
34,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Panvica hlboká z radu Minimal o priemere 18 cm. Panvica je vyrobená z keramiky najvyššej kvality. Odolnosť proti oderu zvyšuje pridanie častíc titánu a žuly. Má trojvrstvový nepriľnavý povrch. Kompatibilná so všetkými typmi ohrevu.


Lock&Lock Panvica Minimal 24 cm čierna
26,80 €

Panvica univerzálna z radu Minimal o priemere 24 cm. Panvica j e vyrobená z keramiky najvyššej kvality. Odolnosť proti oderu zvyšuje pridanie častíc titánu a žuly. Má trojvrstvový nepriľnavý povrch. Kompatibilná so všetkými typmi ohrevu.


Lock&Lock Panvica Minimal 28 cm čierna
30,70 €

Výpredaj

Panvica univerzálna z radu Minimal o priemere 28 cm. Panvica j e vyrobená z keramiky najvyššej kvality. Odolnosť proti oderu zvyšuje pridanie častíc titánu a žuly. Má trojvrstvový nepriľnavý povrch. Kompatibilná so všetkými typmi ohrevu.


Metalac Masiv panvica, 26 cm
34,70 €
34,20 €

Panvica z kolekcie Masiv značky Metalacpriemer 26 cm a objem 3,2 l. Riad je opatrený smaltom, vďaka ktorému je odolný proti poškriabaniu, má hladký nemenný povrch bez pórov, jednoducho sa čistí, má dlhú stálosť farby a vysokého lesku. Je vhodný pre všetky úpravy jedla, pre všetky druhy varenia a je vhodný do umývačky.


Orion Panvica ANETT 26 cm
19,54 €
19,20 €

Nerezová panvica Annette je vyrobená z veľmi kvalitnej nerezovej ocele. Panvica má priemer 26 cm a jej výška je 6 cm. Ideálna na vyprážanie s minimom tuku. Vhodná na všetky typy sporákov vrátane indukcie.


Orion Panvica liatinová zapekacia, 16 cm
7,42 €

6,10 €

Liatinová zapekacia panvica je vhodná na prípravu pokrmov na všetkých druhoch sporákov a vďaka svojej výške je ideálna na zapekanie v rúre. Priemer panvice je 16 cm.


Orion Panvica liatinová zapekacia 27,5 cm
11,74 €
11,50 €

Liatinová zapekacia panvica je vhodná na prípravu pokrmov na všetkých druhoch sporákov a vďaka svojej výške je ideálna na zapekanie v rúre. Priemer panvice je 27,5cm.


Orion Panvica COOKCELL nepr. povrch 3 vrstvová pr. 26
46 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hlboká panvica s nepriľnavým povrchom obsahuje veľké množstvo bodov, ktoré zaisťujú zvýšený prenos tepla a tepelnú konzerváciu.
Panvicu je možné vložiť aj do rúry s teplotou až 260°C. Orion Panvica COOKCELL nepr. povrch 3 vrstvová pr. 26 je vhodná aj do umývačky riadu.


Orion Panvica COOKCELL nepr. povrch 3 vrstvová pr. 28x7 cm
53,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hlboká panvicanepriľnavým povrchom obsahuje veľké množstvo bodov, ktoré zaisťujú zvýšený prenos tepla a tepelnú konzerváciu.
Panvicu je možné vložiť aj do rúry s teplotou až 260°C. Orion Panvica COOKCELL nepr. povrch 3 vrstvová pr. 28×7 cm je vhodná aj do umývačky riadu.


SCANPAN CTX hlboká panvica 26 cm s vekom
171,94 €
169,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nerezová hlboká panvica o priemere 26 cm s vekom je kompatibilná so všetkými druhmi ohrevu. SCANPAN CTX možné umývať v umývačke. Vďaka nepriľnavému povrchu a špeciálnej úprave je vhodná na zdravé smaženie bez tuku. Vyrobené v Dánsku.


SCANPAN TX hlboká panvica 28 cm s vekom
181,82 €

172,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nerezová hlboká panvica o priemere 28 cm s vekom je kompatibilná so všetkými druhmi ohrevu. SCANPAN CTX možné umývať v umývačke. Vďaka nepriľnavému povrchu a špeciálnej úprave je vhodná na zdravé smaženie bez tuku. Vyrobené v Dánsku.


Tefal EVEREST hlboká panvica 24 cm + pokrievka
65,78 €

48 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Panvica hlboká s priemerom 24 cm so sklenenou pokrievkou a nepriľnavým povrchom Titanium minerálie +. Indikátor teploty Thermo-Spot je skvelý pomocník pri varení. Vonkajší nepriľnavý povrch pre akokoľvek náročného kuchára.


Tefal EVEREST panvica 21 cm
27,06 €

21,90 €

Novinka

Panvica hlboká s priemerom 21 cm s nepriľnavým povrchom Titanium minerálie +. Indikátor teploty Thermo-Spot je skvelý pomocník pri varení. Vonkajší nepriľnavý povrch pre akokoľvek náročného kuchára ..


Tefal EVEREST panvica 24 cm
30,55 €

24,20 €

Novinka

Panvica hlboká s priemerom 24 cm s nepriľnavým povrchom Titanium minerálie +. Indikátor teploty Thermo-Spot je skvelý pomocník pri varení. Vonkajší nepriľnavý povrch pre akokoľvek náročného kuchára.


Tefal EVEREST panvica 32 cm
44,49 €

36,10 €

Novinka

Panvica hlboká s priemerom 32 cm s nepriľnavým povrchom Titanium minerálie +. Indikátor teploty Thermo-Spot je skvelý pomocník pri varení. Vonkajší nepriľnavý povrch pre akokoľvek náročného kuchára ..


Tefal INGENIO AUTHENTIC sada, 3 ks
59,20 €

53,70 €
+ doprava zadarmo

Sada obsahuje hlbokú panvicu s priemerom 24 cm, pokrievku a odnímateľnú rukoväť. Je kompatibilná so všetkými zdrojmi ohrevu a vďaka nepriľnavému povrchu Titanium Mineralia vydrží až 2× dlhšie.


Tefal Panvica hlboká s pokrievkou 24 cm Pleasure D5023253
59,90 €
+ doprava zadarmo

Hlboká panvica s pokrievkou z radu Pleasure je vhodná iba na plyn, elektriku a sklokeramiku. Nový, päťvrstvový minerálny povrch s tvrdou bázou obohatenou titánom a dvojitou krycou vrstvou pre vynikajúcu odolnosť proti poškriabaniu.


Tefal RESERVE Collection 3 vrstvová hlboká panvica 30 cm s pokrievkou E4759244
93,30 €

72,90 €
+ doprava zadarmo

Hlboká panvica Tefal RESERVE Collection 30 cm s pokrievkou E4759244 má vysoko odolný nepriľnavý povrch posilnený titánom a je kompatibilná so všetkými druhmi varných dosiek. Technológia Thermo-Spot. Trojvrstvová konštrukcia z nerezu a hliníka. Možnosť použitia v rúre do 250 °C.


Tefal RESERVED panvica 24 cm-23%
49,95 €

38,40 €

Výpredaj

Vysokokvalitná panvica tvrdým anodizovaným vonkajším povrchom a nepriľnavým vnútorným titánovým povrchom. Nitované nerezové rukoväte umožňujú použitie v rúre až do 250 °C. Panvica je vhodná na všetky zdroje ohrevu.