Flajzar Fishtron Catfish - SUMEC

Značka: Flajzar
Flajzar Fishtron Catfish - SUMEC

Partnerský predajDoprava zadarmo

Flajzar Fishtron Catfish - SUMEC

Indikátor Flajzar Fishtron Catfish SUMEC Prinášať inovácie do rybárčenia nás skrátka baví, a preto pre vás máme ďalšiu skvelú novinku. Jedná sa o svetovo unikátny a rozmerovo veľmi malý signalizátor na sumca. Celý popis

54.95
54,95 € vrátane DPH
Cena s MALL kartou:
24,95 €
Viac info tu

Náš kód: 100000685506

Popis

Popis produktu

Indikátor Flajzar Fishtron Catfish SUMEC

Prinášať inovácie do rybárčenia nás skrátka baví, a preto pre vás máme ďalšiu skvelú novinku. Jedná sa o svetovo unikátny a rozmerovo veľmi malý signalizátor na sumca. Jedinečné a pevné uchytenie priamo na prút, Vám umožní sústrediť sa iba na lov samotného sumca, namiesto hľadania stratených rolničiek a otrasových snímačov. Vďaka modernému systému 4D, ktorý signalizátor využíva, je dosiahnutá maximálna presnosť hodnotenia záberu. 4D systém nevyhodnocuje zmenu polohy iba v troch štandardných osiach X, Y a Z, ale zároveň ako štvrtú dimenziu využíva parameter času. Pri love sumcov sa totiž nevyhodnocujú otrasy, ale zmena uhla, resp. prehnutie prútu.

Základná verzia FISHTRON CATFISH záber sumca oznamuje optickú LED signalizáciou v spodnej časti signalizátora a zvukovým tónom. Signalizátor vyniká minimálnou spotrebou a dlhou životnosťou batérie. Táto verzia neobsahuje vysielací modul pre odposluch.

2 základne pre rýchle a jednoduché uchytenie na akýkoľvek typ prútu.

Skrutkovač pre výmenu batérie súčasťou balenia.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Farba Červená
Napájanie