Trust Gaming Trust GXT 322B Carus (23249), modrá

Trust Gaming Trust GXT 322B Carus (23249), modrá

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Robustný, ale aj napriek tomu veľmi pohodlná herné slúchadlá s 50mm meničmi, mohutnými basmi, pohodlnými náušníky aj čelenkou a vybavené flexibilným citlivým mikrofónom. Ovládanie hlasitosti a stlmenie mikrofónu na jednej z mušlí. Citlivosť 112 dB. Frekvencia 20 – 20 000 Hz. Impedancia 32 Ohmov. Celý popis
Partner: CZC.cz
41,98 €
Vrátane DPH
24,16 €
-42%

Skladom u partnera 5+ kusov

1.2.2022 - 2.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100056697890

Popis

Herné slúchadlá cez hlavu Trust GXT 322B Carus

Ponorte sa do deja svojich obľúbených hier vďaka impozantnému zvuku týchto slúchadiel GXT 322 Carus spoločnosti Trust. Slúchadlá vás určite osloví krásnym dizajnom, robustnou konštrukciou, čistým zvukom s mohutnými basmi, maximálnym možným pohodlím, ktoré poskytujú pri ich nosení a tiež výbavou citlivým mikrofónom.

  • Mohutný a čistý zvuk
  • Flexibilný mikrofón
  • Robustná a pohodlná konštrukcia
  • Diaľkové ovládanie hlasitosti a stlmenie mikrofónu na jednej z mušlí
  • Kompatibilné konzola PS4 Pre, PS4 Slim, Xbox One, Nintendo Switch, PS4 Original
  • Kompatibilné softvérové platformy Windows, OS Chrome, Android, iOS, Mac OS

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Reálne zvukové efekty za všetkých okolností

Precízne vyladené 50 mm meniče produkujú v hrách čo možno najrealistickejšie zvuk a explozívne basy, vďaka čomu získate možnosť dokonalého určovanie polohy vašich nepriateľov, oveľa skôr, než ich uvidíte. Zaskočte svojich súperov dokonalú pripravenosťou v hernej vrave vďaka týmto špičkovým slúchadlám.

Design

Veľké náušníky obalené mäkkým čalúnením dokonale izolujú okolitý hluk a poskytujú pohodlie pri mnohých hodinách hrania alebo počúvania. Odolný a trvanlivý hlavový most je tiež polstrovaný, takže nielenže slúchadlá naozaj dokonale sedí, ale všetko je veľmi pohodlné.

 

Flexibilný mikrofón

Slúchadlá sú vybavené citlivým mikrofónom, ktorý vám umožní flexibilné využitie slúchadiel pre online hranie, telefonovanie a iné činnosti. Naviac mikrofón poskytuje veľmi kvalitný prenos zvuku, ktorý vám umožní pri hraní hier hovoriť jasne a bez skreslenia.

Jednoduché ovládanie

Slúchadlá ponúka rýchly a jednoduchý prístup k ovládacím prvkom na jednej z mušlí, takže sa môžete plne sústrediť na hranie.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Robustný, ale aj napriek tomu veľmi pohodlná herné slúchadlá s 50mm meničmi, mohutnými basmi, pohodlnými náušníky aj čelenkou a vybavené flexibilným citlivým mikrofónom. Ovládanie hlasitosti a stlmenie mikrofónu na jednej z mušlí. Citlivosť 112 dB. Frekvencia 20 – 20 000 Hz. Impedancia 32 Ohmov. Súčasťou slúchadiel je prepletený nylonový kábel o dĺžke 2 m. Kompatibilný s PC a hernými konzolami PS4, XONE.