SteelSeries Arctis Prime (61487), čierna

SteelSeries Arctis Prime (61487), čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Herné slúchadlá. Kompatibilita – PC, Mac, Play Station, Xbox One, Nintendo Switch a mobilné zariadenia. 40 mm meniče. Frekvencia 10–40 000 Hz. Mikrofón s potlačením šumu a certifikáciou Discord. Odnímateľný kábel 3,5 mm jack. Ovládacie prvky na náušníku. Ušné vankúše s izoláciou hluku. Celý popis
Partner: CZC.cz
116,60 €
Vrátane DPH
56,25 €
-51%

Skladom u partnera 5+ kusov

21.1.2022 - 24.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100056784509

Popis

SteelSeries Arctis Prime

Slúchadlá SteelSeries Arctis Prime sú stvorená v spolupráci s poprednými svetovými hráčmi v oblasti esport. Sú starostlivo navrhnutá s jediným cieľom – víťazstvo. Preto vám poskytnú dokonalý zvuk plný detailov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

  • Pokročilé zvukové ovládače pre krištáľovo čistý zvuk
  • Spojenie zliatiny hliníka a ocele zaisťujúce ľahkosť a odolnosť
  • Pohodlné polstrované kožené náušníky izolujúce hluk okolia
  • Mikrofón ClearCast s certifikáciou Discord
  • Odnímateľný 3,5 mm kábel
  • Kompatibilita so všetkými hernými platformami (PC, Xbox, PlayStation a Nintendo Switch)

Dokonalé prevedenie

Každá súčasť týchto slúchadiel je skonštruovaná pre extrémnu odolnosť, zároveň je však starostlivo navrhnutá, aby zbytočne nezahŕňala hmotnosť. Výsledkom je sled tých najkvalitnejších ľahkých kovových súčastí, ktoré vydržia aj to najintenzívnejší hranie.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pohodlie a izolácia hluku

Náušníky slúchadiel sú potiahnuté príjemným materiálom a polstrované pre dlhotrvajúce pohodlie a perfektnú izoláciu okolitého ruchu. Menej hluku na pozadí = viac sústredenia na hru.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jasná komunikácia

Slúchadlá sú osadené mikrofónom ClearCast s certifikáciou Discord a skvelým potlačením hluku. Vaše príkazy tak budú vždy znieť jasne a prirodzene.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Je to ľahké

Využite ovládacie prvky na náušníku pre jednoduché nastavenie hlasitosťou alebo stlmenie mikrofónu. Odpadá tak zdĺhavé hľadanie ovládanie na kábli a zbytočné rozptyľovanie v zápale boja. Slúchadlá sú vďaka svojmu káblu s 3,5 mm Jack konektorom pripojiteľná k všetkým herným platformám. Hrať s perfektným zvukom budete na PC, Xboxu, PlayStationu aj Nintendo Switch. Kábel je navyše plne odnímateľný, čo vám ešte viac uľahčia cestovanie a ľahkú prepravu slúchadiel.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Herné slúchadlá. Kompatibilita – PC, Mac, Play Station, Xbox One, Nintendo Switch a mobilné zariadenia. 40 mm meniče. Frekvencia 10–40 000 Hz. Mikrofón s potlačením šumu a certifikáciou Discord. Odnímateľný kábel 3,5 mm jack. Ovládacie prvky na náušníku. Ušné vankúše s izoláciou hluku. Ľahká a odolná konštrukcia.