SteelSeries Arctis 7 (2019 Edition), biela (61508)

SteelSeries Arctis 7 (2019 Edition), biela (61508)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Úžasná bezdrôtová herná náhlavná súprava ponúka priestorový zvuk 7.1 a mikrofón. Sú vybavené kvalitnými 40 mm neodymovými meničmi s veľmi príjemným frekvenčným rozsahom 20 Hz – 20 kHz. Určite uvítate ultraľahkú konštrukciu s nastaviteľným rámom alebo praktický mikrofón. Celý popis
Partner: CZC.cz
175,05 €
Vrátane DPH

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100058598519

Popis

Sluchadlá SteelSeries Arctis 7

Milovníci počítačových hier sa môžu tešiť. Konečne je tu náhlavná súprava, ktorá splní aj tie najnáročnejšie očakávania a požiadavky. Dokonalý zvuk vás ohromí svojou kryštalickou čistotou a silou. Nosenie je vďaka bezdrôtovému dizajnu a pohodlnému spracovaniu tak pohodlné, že ani po mnohých hodinách nebudete trpieť bolesťou uší ako pri iných slúchadlách. A aby bola náhlavná súprava kompletná, je tu aj výsuvný mikrofón.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dokonalý priestorový zvuk 7.1     

Skvelý a elegantný dizajn, ktorý SteelSeries Arctis 7 ponúka, je veľmi dôležitý, rovnako ako praktický a pohodlný rám, ktorý sa dá nastaviť podľa potreby pre úplné pohodlie. Čo je však u slúchadiel na prvom mieste? Samozrejme, zvuk. Špičkový priestorový zvuk 7.1 „3D“ vás nenechá na pochybách, že toto je presne to, čo ste vždy chceli. Pustite si hudbu, zavrite oči a nebudete vedieť, či ste doma alebo v koncertnej sále. Frekvenčný rozsah 20 – 20 000 Hz vám umožní počuť všetko, čo vaše uši dokážu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ani o nich nebudete vedieť

Po niekoľkých hodinách hrania alebo počúvania sa nosenie slúchadiel môže zmeniť na bolestivý horor. Nie však v prípade slúchadiel SteelSeries Arctis 7. Maximálne pohodlie.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Praktický mikrofón

Mimoriadne ľahká a štýlová náhlavná súprava SteelSeries Arctis 7 obsahuje aj praktický výsuvný mikrofón, ktorý sa dá ľahko ukryť v ľavom náušníku. Pri hraní tak môžete náhlavnú súpravu používať ako klasickú náhlavnú súpravu s vysokokvalitným mikrofónom – a pri počúvaní hudby mikrofón jednoducho skryť.

Bezdrôtové pripojenie

Slúchadlá môžete pripojiť k počítaču, notebooku a iným zariadeniam s bezdrôtovým pripojením. Pre väčšie pohodlie môžete hlasitosť ovládať priamo na pravom slúchadle.

Kľúčové vlastnosti

Úžasné herné slúchadlá SteelSeries Arctis 7 ponúkajú priestorový zvuk 7.1. Sú vybavené kvalitnými 40 mm neodymovými meničmi s frekvenčným rozsahom veľmi príjemných 20 Hz – 20 kHz. Určite uvítate ultraľahkú konštrukciu s nastaviteľným rámom alebo praktický mikrofón, ktorý sa dá zasunúť do ľavého náušníka. Pohodlie aj pri dlhom nosení. Bezdrôtové pripojenie s dosahom až 12 metrov.