SteelSeries Arctis 3 (61503) 2019 Edition, čierna

SteelSeries Arctis 3 (61503) 2019 Edition, čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Úžasná herné slúchadlá ponúka priestorový zvuk 7.1. Sú vybavené kvalitnými 40mm neodymovými meničmi, ktorých frekvenčný rozsah je veľmi pekných 20 Hz – 22 kHz. Iste uvítate ultraľahký dizajn s nastaviteľným rámom či praktický mikrofón. Celý popis
Partner: CZC.cz
70,08 €
Vrátane DPH
68,63 €

Skladom u partnera 5+ kusov

1.2.2022 - 2.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100056785378

Popis

SteelSeries Arctis 3

Milovníci počítačových hier môžu jasať. Konečne sú tu slúchadlá, ktorá splní aj náročné očakávania a požiadavky. Dokonalý zvuk vás omráči svoju kryštalickú čistotou a silou. Nosenie je tak pohodlné, že ani po mnohých hodinách nebudete trpieť bolesťou uší ako u iných slúchadiel. A nechýba ani zasúvateľný mikrofón, aby bol headset kompletný.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Perfektný zvuk 7.1 surround

Skvelý a elegantný dizajn, ktorý SteelSeries Arctis 3 ponúkajú je veľmi dôležitý, rovnako ako praktický a pohodlný rám, ktorý možno nastaviť podľa potreby k úplnému komfortu. Čo je však u slúchadiel na prvom mieste? Samozrejme zvuk. Špičkový priestorový „3D“ zvuk 7.1 vás nenechá na pochybách, že toto je presne to, po čom ste vždy túžili. Pustite si hudbu, zatvorte oči a nebudete vedieť, či ste doma alebo v koncertnej sieni. Frekvenčný rozsah 20 – 22 000 Hz vám umožní počuť všetko, čoho sú ľudské uši schopné.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ani o nich nebudete vedieť

Po niekoľkých hodinách hrania alebo počúvaní sa nosenie slúchadiel môže zmeniť v bolestivý horor. Nie tak sa slúchadlami SteelSeries Arctis 3. Špeciálne navrhnuté náušníky udržujú suchý a chladivý pocit a sú ľahké ako pierko. Dokonalý komfort.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Praktický mikrofón

Súčasťou ultraľahkých a štýlových slúchadiel SteelSeries Arctis 3 je aj praktický zasúvateľný mikrofón, ktorý možno jednoducho schovať do ľavého náušníku. Slúchadlá tak môžete využívať pri hraní ako klasický headset s vysoko kvalitným mikrofónom – a pri počúvaní hudby jednoducho mikrofón ukryjete.

Jednoduché ovládanie i pripojenie

Slúchadlá môžete pripojiť k počítaču, mobilnému telefónu i ďalším zariadením vďaka univerzálnej koncovke 3,5 mm jack. Pohodlie navyše zabezpečí 3 m dlhý kábel a možnosť ovládania hlasitosti priamo na pravom náušníku.

Kľúčové vlastnosti

Úžasná herné slúchadlá SteelSeries Arctis 3 ponúka priestorový zvuk 7.1. Sú vybavené kvalitnými 40mm neodymovými meničmi, ktorých frekvenčný rozsah je veľmi pekných 20 Hz – 22 kHz. Iste uvítate ultraľahký dizajn s nastaviteľným rámom či praktický mikrofón, ktorý je možné zasunúť do ľavého náušníku. Pohodlie aj pri dlhom nosení.