Marvo (HG9053), čierna

Marvo (HG9053), čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Herné slúchadlá s 50 mm meničmi, podporujúce virtuálny 7.1 priestorový zvuk. Ďalšia výbava: odnímateľný všesmerový mikrofón, červeno podsvietené logo, softvér pre jednoduché prispôsobenie a nastavenie, ovládač s praktickým informačným displejom a funkcia Magic Voice. Celý popis
Partner: CZC.cz
58,44 €
Vrátane DPH
52,44 €

Skladom u partnera 3 kusy

1.2.2022 - 2.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100056629291

Popis

Herné slúchadlá Marv HG9053, čierna

Herné slúchadlá, ktorá vás osloví nielen špičkovým virtuálnym 7.1 zvukom, ale aj štýlovým červeným podsvietením loga, citlivým odnímateľným mikrofónom alebo maximálne pohodlnú konštrukcií.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

  • 50 mm meniče
  • virtuálny 7.1 priestorový zvuk
  • červené podsvietenie loga
  • odpojiteľný mikrofón
  • ovládač s displejom
  • funkcia Magic Voice

Virtuálny priestorový 7.1 zvuk

Precízne vyladené 50 mm meniče produkujú v hrách čo možno najrealistickejší zvuk, čo navyše perfektne dopĺňa virtuálny priestorový 7.1 zvuk. Jedná sa o technológiu, ktorá vie vymodelovať neopísateľnú zvukovú kulisu nielen pri počúvaní hudby, ale predovšetkým pri hraní hier, kedy sa budete cítiť ako by ste boli priamo uprostred hernej vravy.

Odpojiteľný mikrofón

Slúchadlá sú vybavené citlivým mikrofónom, ktorý vám umožní flexibilné využitie slúchadiel pre online hranie, telefonovanie a iné činnosti. Všetka komunikácia, ktorá prebieha prostredníctvom tohto mikrofónu je čistá, jasná a bez skreslenia. Mikrofón je možné navyše odpojiť, takže keď nie je potreba nebude prekážať.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Software

Pre rozšírené nastavenia slúchadiel môžete nainštalovať softvér, vďaka ktorému je možné presne nastaviť ekvalizér, zvukové efekty, mikrofón alebo 7.1 virtuálny zvuk, hlasitosť, frekvenciu, ekvalizér alebo basy a pri mikrofóne hlasitosť, frekvenciu alebo napríklad utlmenie okolitého ruchu.

Ovládač s displejom

Ovládač na kábli s červeno podsvieteným displejom presne ukazuje, ako máte práve na slúchadlách nastavený zvuk. Zobrazuje tri módy nastavenia slúchadiel (počúvanie hudby, hry a sledovanie filmov), či máte zapnutý alebo vypnutý mikrofón alebo hlasitosť zvuku slúchadiel.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Funkcia Magic Voice

Softvér ponúka aj možnosť zmeny hlasu. Chcete si s priateľmi užiť poriadnu srandu? Zapnite si Magic Voice a razom môžete k svojim priateľom prihovárať dinosaurím, kačacím, mužským alebo ženským hlasom.

Kľúčové vlastnosti

Herné slúchadlá s 50 mm meničmi, podporujúce virtuálny 7.1 zvuk. Ďalšia výbava: odnímateľný všesmerový mikrofón, červeno podsvietené logo, softvér pre jednoduché prispôsobenie a nastavenie, ovládač s praktickým informačným displejom a funkcia Magic Voice. Frekvenčný rozsah 20 Hz – 20 kHz. Citlivosť slúchadiel 114 dB. Citlivosť mikrofónu –43 dB. Dĺžka kábla 2 m. Rozhranie USB.