Marvo (HG9052), čierna

Marvo (HG9052), čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Herné slúchadlá s 50 mm meničmi, podporujúce virtuálny 7.1 priestorový zvuk. Ďalšia výbava: odnímateľný všesmerový mikrofón, červeno podsvietené logo, softvér pre jednoduché prispôsobenie a nastavenie. Frekvenčný rozsah 20 Hz – 20 kHz. Citlivosť slúchadiel 110 dB. Citlivosť mikrofónu –42 dB. Celý popis
Partner: CZC.cz
44,43 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 2 kusy

21.1.2022 - 24.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100056629292

Popis

Herné slúchadlá Marv HG9052, čierna

Herné slúchadlá, ktorá vás osloví nielen špičkovým virtuálnym 7.1 zvukom, ale aj štýlovým červeným podsvietením loga, citlivým odnímateľným mikrofónom alebo maximálne pohodlnú konštrukcií.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

  • 50 mm meniče
  • virtuálny 7.1 priestorový zvuk
  • červené podsvietenie loga
  • odpojiteľný mikrofón aj hlavný káble slúchadiel

Virtuálny priestorový 7.1 zvuk

Precízne vyladené 50 mm meniče produkujú v hrách čo možno najrealistickejší zvuk, čo navyše perfektne dopĺňa virtuálny priestorový 7.1 zvuk. Jedná sa o technológiu, ktorá vie vymodelovať neopísateľnú zvukovú kulisu nielen pri počúvaní hudby, ale predovšetkým pri hraní hier, kedy sa budete cítiť ako by ste boli priamo uprostred hernej vravy.

* K fungovaniu 7.1 virtuálneho zvuku prepojenie slúchadiel s PC cez USB kábel. Pri použití slúchadiel napríklad so smartphonom cez 3.5 mm kábel bude zvuk len stereo.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Odpojiteľný mikrofón

Slúchadlá sú vybavené citlivým mikrofónom, ktorý vám umožní flexibilné využitie slúchadiel pre online hranie, telefonovanie a iné činnosti. Všetka komunikácia, ktorá prebieha prostredníctvom tohto mikrofónu je čistá, jasná a bez skreslenia. Mikrofón je možné navyše odpojiť, takže keď nie je potreba nebude prekážať.

Software

Pre rozšírené nastavenia slúchadiel môžete nainštalovať softvér, vďaka ktorému je možné presne nastaviť ekvalizér, zvukové efekty, mikrofón alebo 7.1 virtuálny zvuk. K dispozícii sú 4 užívateľské profily pre rôzne nastavenia. Vďaka tomu si môžete slúchadlá presne nastaviť pre rôzne typy hier.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Herné slúchadlá s 50 mm meničmi, podporujúce virtuálny 7.1 zvuk. Ďalšia výbava: odnímateľný všesmerový mikrofón, červeno podsvietené logo, softvér pre jednoduché prispôsobenie a nastavenie. Frekvenčný rozsah 20 Hz – 20 kHz. Citlivosť slúchadiel 110 dB. Citlivosť mikrofónu –42 dB. Rozhranie: USB pre PC a 3.5 mm jack. Dĺžka kábla 1.8 m.

* K fungovaniu 7.1 virtuálneho zvuku prepojenie slúchadiel s PC cez USB kábel. Pri použití slúchadiel napríklad so smartphonom cez 3.5 mm kábel bude zvuk len stereo.