Logitech G935, čierna (981-000744)

Logitech G935, čierna (981-000744)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Herné slúchadlá s najpokročilejšou zvukovou technológiou, 50mm zvukové meniče Pro-G, DTS Headphone: X 2.0, prispôsobiteľné RGB osvetlenie, bezdrôtová technológia 2,4 GHz s dosahom, úplné prispôsobenie pomocou softvéru Logitech G HUB, zmiešanie zvuku až z dvoch zariadení. Celý popis
Partner: CZC.cz
148,22 €
Vrátane DPH
142,62 €

Skladom u partnera 5+ kusov

26.1.2022 - 27.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100056883585

Popis

Logitech G935

Skvelo prepracovaný čistý zvuk bohatý na detaily zaistí jedinečný zážitok pri bezdrôtovom počúvania. Slúchadlá s 50 mm meničmi, technológiou DTS Headphone: X 2.0 poskytujú verné podanie a luxusné hudobné prednes. Tieto slúchadlá pozdvihnú kvalitu hry na vyšší level.

Čím vás ohromí?

  • Jedinečný zvukový prednes
  • Veľmi vysoký komfort nosenia
  • Mikrofón s funkciou tlmenia sklopením
  • Batéria s výdržou až 12 hodín (bez podsvietenia)
  • Technológia DTS Headphone: X 2.0
  • Možnosť bezdrôtového aj drôtového počúvania
  • Súprava zmiešava zvuk až z dvoch zariadení naraz

Luxusné počúvanie

O veľmi verné podanie zvuku sa starajú extra veľké 50 mm dynamické zvukové meniče, ktoré prinášajú čistý počúvanie s vysokým rozsahom výšok i stredov doplnených o veľmi hlboké a silné basy. Spoločne s technológiou DTS Headphone X 2.0, ktorá vykresľuje úžasné 3D zvukové pole vo vašich obľúbených hrách na PC. Vyznačuje sa vyššou vernosťou ako priestorový zvuk 7.1. Tým je vám umožnené jasne rozpoznať polohu a vzdialenosť v komplexnom 3D zvukovom poli. Získavate obrovskú výhodu oproti súperom, zvýšenú intenzitu aj realistickosť potrebnú na získanie prevahy.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dve možnosti pripojenia, vysoká výdrž

Táto súprava je vybavená bezdrôtovým pripojením 2,4 GHz s dosahom 15 metrov s výdržou je až 12 hodín na jedno nabitie bez podsvietenia alebo 8 hodín s východiskovým podsvietením. Prípadne je vám k dispozícii 3,5 mm vstup, ten vám dáva možnosť využiť pre hranie káblové pripojenie – na konzolu, mobilnom zariadení alebo PC – bez využitia energie batérií. Slúchadlá umožňujú zmiešať zvuk až z dvoch zariadení súčasne, na výber máte medzi PC, mobilným zariadením, hernou konzolou.

Pohodlie po dlhé hodiny

Headset je vyrobený s náušníky s veľkým priemerom tvarovanými tak, aby úplne obklopili uši bez akéhokoľvek tlaku, navyše poskytujú pasívne izoláciu hluku. Starostlivé spracovanie umožňuje dlhodobé nosenie, vy tak môžete v pohodlí hrať alebo počúvať hudbu dlhé hodiny. Výhodou je možnosť náušníky úplne zložiť a vyčistiť.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jasný zreteľný hlas

6mm mikrofón je stvorený pre úžasne čistú a zrozumiteľnú komunikáciu. Je vybavený držiakom s LED indikátorom, ktorý informuje, či je mikrofón vypnutý alebo zapnutý. Ak mikrofón nevyužívate, je možné je vďaka držiaku úplne sklopiť smerom ku slúchadlám, a tak ho dokonale ukryť. Jeho frekvenčný rozsah je 100 Hz-10 kHz.

Vaša prispôsobenie

Pomocou herného softvéru Logitech G HUB si môžete prispôsobiť podsvietenie LIGHTSYNC RGB, priradiť klávesám G-key makrá a herné príkazy, a prispôsobiť vlastnosti zvuku, to všetko v podobe jedinečných profilov pre jednotlivé hry a aplikácie.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Herná sluchátková súprava Logitech G935 ponúka jedinečný zážitok z počúvania pri hraní obľúbených hier alebo počúvaní hudby s 50 mm zvukovými meničmi. Moderné technológie DTS HeadphoneX 2.0 prináša pohlcujúce a dynamický zvuk s filmovou atmosférou. Slúchadlá poskytujú dokonalý komfort nosenia aj po dlhé hodiny. Pre komunikáciu je pripravený sklopný mikrofón, ktorý váš hlas prenáša zreteľne a jasne. Výhodou je aj počúvanie bezdrôtovou technológiou s dosahom 15 metrov alebo pripojenie rôznych zariadení pomocou 3,5 mm vstupu.