Logitech G533 (981-000634)

Logitech G533 (981-000634)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Extra výkonná herná slúchadlá s mikrofónom, ktorá disponujú veľmi kvalitnými zvukovými meničmi Pro-G s priestorovým zvukom DTS Headphone: X 7.1 zvukom a bezstratovým prenosom digitálneho zvuku. Citlivý mikrofón, integrovaný mikro pop filter pre redukciu efektu praskanie. Nastaviteľná funkcia ozveny. Celý popis
Partner: CZC.cz
138,51 €
Vrátane DPH

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100056871391

Popis

Herné slúchadlá Logitech G533

Logitech G533, extra výkonná herná slúchadlá s mikrofónom, ktorá disponujú veľmi kvalitnými zvukovými meničmi Pro-G s priestorovým zvukom DTS Headphone: X 7.1 zvukom a bezstratovým prenosom digitálneho zvuku. Ponúknu vysoko efektívne prevedenie pre vysoké pohodlie pri nosení vďaka nastaviteľnému polstrovanému hlavovému mosta, ľahkej konštrukcii a mäkkému polstrovanie. Perfektné využitie nájdu pri hraní hier i počúvania hudby.

Priestorový zvuk DTS Headphone: X 7.1 a meniče Pro-G

Slúchadlá poskytujú vďaka zvukovým meničom Pro-G za pomoci hybridných sieťovaných materiálov veľmi výkonný zvuk. To oceníte nielen pri zvukovej stope pri hraní hier, ale aj pri počúvaní hudby.

Technológia DTS Headphone: X dokonale napodobňuje rozmiestnenie reproduktorov a zvuku 7.1 kanálové zostavy, vďaka tomu je dosiahnutá úplne vernému podanie efektov herných prostredia a priestorového zvuku.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Bezstratový digitálny zvuk

Slúchadlá s mikrofónom disponujú pokročilým bezstratovým prenosom digitálneho zvuku, ktorý je vďaka bezdrôtovej technológii neuveriteľne čistý až do väčšej vzdialenosti 15 metrov. Vďaka konštrukcii sú slúchadlá schopná udržať vysokú kvalitu pripojenia, a to aj v náročnom prostredí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zvýšené pohodlie

Ľahká konštrukcia spoločne s pohodlnými a veľkými náušníkmi, zabezpečí, že máte zvukové meniče bližšie pri hlave a tým vzniká vyššia stabilita pri nosení. Pohodlnému noseniu slúchadiel prispieva aj nastaviteľná výška hlavového mostu. Náušníky s priedušnou, športové sieťovinou možno ľahko sňať a vyčistiť.

Vysoká životnosť batérie

Nabíjací a vymeniteľná batéria náhlavnej súpravy disponuje zvýšenou životnosťou aj pre extra dlhé herné akcie. Vydrží dokonca až 15 hodín na jedno nabitie. Užívajte si hranie hier bez prerušenia.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Náhlavná súprava Logitech G533 je vybavená výkonnými reproduktormi s podporou 7.1 priestorového zvuku a citlivým mikrofónom. Integrovaný mikro pop filter pre redukciu efektu praskanie, meniče Pro-G, bezstratový digitálny zvuk. Nastaviteľná funkcia ozveny, potlačenie šumu. Ovládanie na ľavom náušníku. Rozmery 197 × 189 × 85 mm a hmotnosť 350 gramov.