CZC.Gaming Dragon, herné sluchátka, čierna/zelená (CZCGH510X)

CZC.Gaming Dragon, herné sluchátka, čierna/zelená (CZCGH510X)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Herná náhlavná súprava má frekvenčný rozsah 20 Hz až 20 kHz. Ponúka priestorový zvuk 7.1, veľkosť meniča je 53 mm, citlivosť 100 dB, impedancia 60 ohmov. Majú mikrofón s rozsahom 100 Hz až 10 kHz. Pripojenie cez USB-A alebo 3,5 mm konektor. Celý popis
58,36 €
Vrátane DPH
42,75 €
-26%
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

7.12.2021 - 8.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100056755435

Popis

Herný headset CZC.Gaming Dragon

Kontrolór kvality? Máš to. Parádna grafika? Áno. Čo ešte potrebujete, aby ste si mohli vychutnať pohlcujúci herný zážitok? Nie je to náhlavná súprava? Máme pre vás jeden. CZC.Gaming Dragon sú šikovné herné slúchadlá, ktoré sú vhodné pre PC, PS5, Xbox Series a Nintendo Switch, pretože bez ohľadu na to, na čom hráte, dobrý zvuk je jednoducho nevyhnutný.

  • Štýlový čierno-zelený dizajn
  • Virtuálny priestorový zvuk 7.1
  • Rozsah 20 Hz až 20 kHz
  • Ovládanie hlasitosti na kábli
  • Náhradné slúchadlá a puzdro sú súčasťou balenia
  • Odnímateľný a nastaviteľný mikrofón

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vychytaný mikrofon

Slúchadlá sú vybavené aj praktickým nastaviteľným mikrofónom, takže máte vždy istotu vysokokvalitného prenosu zvuku, ktorý vám umožní pri hraní hier hovoriť jasne a bez skreslenia. Mikrofón je odnímateľný, takže ak nechcete hovoriť, nemusí vám prekážať.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vysokokvalitné zvukové ovládače a zvuk 7.1

Možno ste ešte nemali možnosť zažiť skvelý zážitok z počúvania hudby v slúchadlách s 53 mm meničmi. Teraz máte. Slúchadlá, ktoré dokážu veľmi presne reprodukovať vašu obľúbenú hudbu, filmy alebo herné zážitky pomocou 53 mm meničov. Nechajte sa prekvapiť zvukovými detailmi, ktoré vás presvedčia, že ste sa rozhodli správne. Zvuk 7.1 si zamilujete.

Počúvajte kdekoľvek

Slúchadlá sú kompaktné a ergonomicky navrhnuté tak, aby náušníky úplne zapadli do vašich uší. Takže môžete byť kdekoľvek a stále si vychutnávať ten najdokonalejší zvuk. Slúchadlá vážia len 288 gramov a sú ideálne na prenášanie na cestách. Súčasťou balenia je aj puzdro na prenášanie.

Bohaté balenie

V balení so slúchadlami nájdete aj spomínané puzdro na prenášanie, ako aj náhradné náušníky, rozbočovač pre 2× 3,5 mm jack na pohodlné používanie s počítačom a redukciu z 3,5 mm jacku na USB typu A. Redukcia má kontrolné prvky. Vďaka tomu sú slúchadlá plne pripravené, nemusíte k nim nič kupovať, stačí ich len rozbaliť a začať používať.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Herná náhlavná súprava má frekvenčný rozsah 20 Hz až 20 kHz. Ponúka priestorový zvuk 7.1, veľkosť meniča je 53 mm, citlivosť 100 dB, impedancia 60 ohmov. Majú mikrofón s rozsahom 100 Hz až 10 kH. Pripojenie cez USB-A alebo 3,5 mm konektor, dĺžka kábla 2 m. Rozmery slúchadiel 220 × 180 × 100 mm, hmotnosť 288 g.