C-Tech Astro (GHS-16), čierna

C-Tech Astro (GHS-16), čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Herný headset s mikrofónom, LED podsvietenie sa 7 farbami, 50mm meniče, parametre: frekvencie od 20 Hz do 20 000 Hz, citlivosť 118 dB / mW. Pripojenie: 2× 3,5 mm jack + USB pre podsvietenie. Dĺžka prívodného kábla: 2,2 m (opletený), vedenie kábla jednostranné (do jednej mušle). Celý popis
Partner: CZC.cz
12,02 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

1.2.2022 - 2.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100056697896

Popis

C-TECH Astro: Pre počítačových hráčov

C-TECH ASTRO sú herné slúchadlá s mikrofónom, ktoré ocenia predovšetkým hráči počítačových hier, ale aj milovníci multimédií. Sú navrhnuté tak, aby ich konštrukcia bola čo najľahšia a teda pre užívateľov veľmi pohodlná.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vynikajúci zvuk

50mm meniče ponúkajú vynikajúci zvuk a naozaj veľké náušníky, ktoré Vaše uši úplne zakryjú, celkovú kvalitu zvuku ešte viac umocňujú. Ponúkajú obrovský užívateľský komfort a vynikajúcu reprodukciu zvuku za každých okolností. Uzavretá konštrukcia slúchadiel dokonale izoluje od okolitého rušenia.

S LED podsvietením

Slúchadlá majú LED podsvietenie sa 7 farbami, ktoré sa cyklicky obmieňajú. Ovládanie hlasitosti, ktoré sa nachádza vzadu priamo na mušli slúchadiel, je veľmi praktické. Odpadá tak starosť o to nahmatať na dlhom kábli ovládanie hlasitosti, takto vždy s jistototou okamžite ovládania hlasitosti nájdete.

Prečo zaobstarať

  • Ovládanie hlasitosti priamo na mušli slúchadiel
  • Meniča: 50mm
  • LED podsvietenie 7 farieb
  • Frekvencia od 20 Hz do20 000 Hz
  • Citlivost118 dB / mW
  • Charakteristika mikrofónu: flexibilný, citlivosť 54 dB / mW

Kľúčové vlastnosti

Herný headset s mikrofónom, ktorý pre reprodukciu zvuku využíva 50mm meniče. Parametre: frekvencie od 20 Hz do 20 000 Hz, citlivosť 118 dB / mW. Pripojenie: 2× 3,5 mm jack + USB pre podsvietenie. Dĺžka prívodného kábla: 2,2 m (opletený), vedenie kábla jednostranné (do jednej mušle).