Asus TUF Gaming H3, čierna/červená (90YH02AR-B1UA00)

Asus TUF Gaming H3, čierna/červená (90YH02AR-B1UA00)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Herné slúchadlá cez hlavu s ľahkou a zároveň aj odolnou oceľovou konštrukciou. Kompatibilný s PC, Mac, Xbox One, PS4, Nintendo Switch, mobilnými zariadeniami. 50mm ovládače Asus Essence. 7.1 virtuálny priestorový zvuk podporovaný programom Windows Sonic. Celý popis
Partner: CZC.cz
58,47 €
Vrátane DPH
44,37 €
-24%

Skladom u partnera 2 kusy

28.1.2022 - 31.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100056693387

Popis

Herné slúchadlá Asus TUF Gaming H3, čierno-červená

Herné slúchadlá spoločnosti Asus, ktorá je značkou, ktorej príslušenstvo a herné produkty sú klasikou a základným kameňom každého správneho hráčov počítačových hier. V tomto konkrétnom prípade sa jedná o výkonné herné slúchadlá, ktoré vás dostanú nielen mimoriadnym zvukom, ale aj svojou technologickou výbavou.

  • 7.1 priestorový zvuk
  • 50 mm meniče Asus Essence
  • Jednosmerný mikrofón s certifikáciou komunikačných aplikácií
  • Oceľová konštrukcia a chladiace ušné vankúše s rýchlo sa ochladzujúci penou
  • Podpora širokej škály platforiem (PS4, Xbox One, Nintendo Switch …)

Virtuálny priestorový zvuk 7.1

Jedná sa o slúchadlá vybavené do herných bitiek 7.1 virtuálnym priestorovým zvukom, ktorý je podporený exkluzívny vzduchotesnou komorou a 50mm ovládačmi Asus Essence. Celkový zvuk je tak čistý, so silnými basy a vďaka ďalšiemu rozmeru získate navyše v hrách výhodu oproti súperom.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ľahká a ultra-pohodlná

Slúchadlá majú pevnú a odolnú konštrukciu z nerez ocele, ale aj napriek tomu sú mimoriadne ľahká (294 g) a pohodlná.

Komfort slúchadiel okrem ich ľahkosti perfektne dopĺňa široká čelenka a rýchlo sa chladiace ušné vankúše z proteínovej kože a rýchlo sa ochladzujúci pamäťovej peny.

Certifikovaný mikrofón

Samozrejmosťou všetkých herných slúchadiel je výbava citlivým mikrofónom a ani u týchto slúchadiel tomu nie je inak. Slúchadlá sú vybavené jednosmerným mikrofónom, špeciálne vyvinutým pre čistú hlasovú komunikáciu. A že bude komunikácia naozaj jasná a čistá, o tom vás presvedčí certifikácia mikrofónu od popredných komunikačných aplikácií.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Multiplatformový

Slúchadlá sú kompatibilné nielen s PC, ale možno ich využívať aj s PS4, Xbox One, s Nintendo Switch alebo aj s mobilnými telefónmi. Môžete ich tak využiť doma na PC, ale aj u kamoša, ktorý parí na Xboxe.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Herné slúchadlá cez hlavu s ľahkou a zároveň aj odolnou oceľovou konštrukciou. Kompatibilný s PC, Mac, Xbox One, PS4, Nintendo Switch, mobilnými zariadeniami. 50mm ovládače Asus Essence. 7.1 virtuálny priestorový zvuk podporovaný programom Windows Sonic. Slúchadlá majú širokú čelenku a špeciálne chladiace ušné vankúše z proteínovej kože a z rýchlo sa ochladzujúci pamäťovej peny. Analógový citlivý mikrofón s certifikáciou od komunikačných aplikácií. Impedancia 32 Ohmov. Frekvencia 20 – 20 000 Hz. Frekvencia mikrofónu 50 – 10 000 H. Citlivosť mikrofónu –40 dB. 1.3m dlhý kábel headsetu a 1.3m dlhý kábel splitteru. Hmotnosť 294 g.