Asus ROG Delta White (90YH02HW-B2UA00)

Asus ROG Delta White (90YH02HW-B2UA00)

Drôtové herné slúchadlá vhodné pre PC, PS4, Nintendo Switch a mobilné zariadenia. Asus ROG Delta White (90YH02HW-B2UA00) majú odpojiteľný mikrofón, Aura RGB LED osvetlenie a 50 mm meniče ASUS Essence s technológiou Audio Signal Diversion. Pripojenie cez USB-C alebo USB. Celý popis
Tovar od predajcu MALL
213,50 €
Vrátane RP a DPH

Už sa nepredáva

Kód: 1497883

Popis

Kľúčové vlastnosti Asus ROG Delta White (90YH02HW-B2UA00)

  • Herné slúchadlá s multiplatformovou podporou
  • 50 mm meniče ASUS Essence s technológiou Audio Signal Diversion
  • Moderný prevodník ESS 9218 Quad-DAC
  • Nastaviteľné AURA RGB LED podsvietenie
Slúchadlá Asus ROG Delta White (90YH02HW-B2UA00), 50 mm meniče, ASUS Essence, Audio Signal Diversion, AURA RGB LED podsvietenie, multiplatformové

Herné slúchadlá Asus ROG Delta White

ROG Delta je svetovo prvý headset s najmodernejším DAC prevodníkom ESS 9218 Quad-DAC, ktorý prináša úžasne čistý a detailný zvuk, ktorý dá naozajstným hráčom výhodu, ktorú potrebujú k víťazstvu. ROG Delta je vybavený USB-C konektorom a súčasťou je USB-C na USB 2.0 adaptér. Môžete tak hrať na vašom PC, konzolou a mobilnom zariadení bez výmeny headsetu. Jedinečný, kruhový dúhový RGB efekt osvetlenia poskytuje štýlový vzhľad, ktorý vás na bojisku odlíši.


Herné slúchadlá Asus ROG Delta White moderný prevodník, skvelý zvuk, USB-C, RGB

Budete počuť každý detail.

Nájdu sa ľudia, ktorí tvrdia, že neexistuje dobre znejúce herný headset. Títo ľudia nevyskúšali ROG Delta. ESS 9218 Quad-DAC poskytuje bezstratové spracovanie zvuku, kde každý DAC dáva svoj procesný výkon podskupine rozsahu počuteľnej frekvencie basov, stredov, výšky a ultra výšky. Tieto 4 signály sú potom skombinované, čo produkuje čistejší zvuk s pôsobivým 127 dB SNR, ktorý je oveľa vyšší, ako u akéhokoľvek iného zariadenia na trhu. Vďaka tomu môžete v hre s úplnou presnosťou odhadnúť vzdialenosť nepriateľa, smer krokov, miesto streľby a oveľa viac.

Herné slúchadlá Asus ROG Delta White 127 dB moderné spracovanie 4 signály

Čisté výšky a hlboké basy

U ROG Delta boli exkluzívne ASUS Essence meniče vylepšené o technológiu Audio Signal diversion, ktorá im dáva kruhovú stenu, ktorá pomáha oddeliť zvuky vysoké, nízke a stredné frekvencie, čím redukuje rušenie medzi šírkami pásma pre skutočnejší a čistejší zvuk. Meniče navyše poskytujú frekvenčnú odozvu 20 Hz – 40 kHz, pre poskytnutie neuveriteľne silných basov a optimalizovaného herného zvuku, takže počujete každý detail, zatiaľ čo si budete užívať úplne pohlcujúci akustický zážitok.

Herné slúchadlá Asus ROG Delta White čistý zvuk široká frekvenčná odozva ASUS Essence Audio Signal Diversion

RGB osvetlenie

Ukážte váš štýl s nastaviteľným Aura RGB osvetlením. ROG Delta za sebou necháva jednofarebné osvetlenie a ako prvý herný headset na svete ponúkajúci dúhové kruhové RGB osvetlenie. Tento úchvatný efekt vychádza zo 7 nezávislých svetelných zón s oslnivým viacfarebným točiacim sa displejom. Vyberte si z viac, ako 16,8 milióna farebných kombinácií a desiatich prednastavených svetelných efektov.


Herné slúchadlá Asus ROG Delta White, RGB AURA, 16,8 miliónov farieb, 6 svetelných efektov

Technické parametre

Meniče 50 mm
Prevedenie Drôtové
Dĺžka kábla 1,5 m
Frekvenčný rozsah od 20 Hz
Frekvenčný rozsah do 40 kHz
Impedancia 32 Ohm
Mikrofón Odnímateľný
Pripojenie USB-C
Ovládanie hlasitosti Na slúchadle
Hmotnosť 387 g

Odkazy