SteelSeries Aerox 5 (62401), čierna

SteelSeries Aerox 5 (62401), čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Ultraľahká herná myš, 100–18 000 CPI (skoky po 100 CPI), akcelerácia 40G, odozva 1 ms, bez hardwarovej akcelerácie, 9 programovateľných tlačidiel, mechanické spínače so životnosťou 80 mil. stlačení, úroveň krytia IP54, 3 RGB LED zón USB-C na USB-A kábel. Celý popis
88,95 €
Vrátane RP a DPH
59,96 €
-32%
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

11.7.2022 - 12.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 10167831

Popis

SteelSeries Aerox 5

Aerox 5 je optimalizovaná pre získanie najrýchlejších ťahov v hrách , aby ste opozíciu predbehli pri výstrele. Keď sa počíta každá milisekunda, tak na rýchlosti záleží.

Prednosti Aerox 5

  • Ultraľahký 66 g design
  • Odnímateľný USB-C na USB-A kábel
  • Teflónové kĺzače
  • Na pixel presný optický snímač
  • AquaBarrier ochrana

Ultraľahký dizajn

Unikátne perforovaný vonkajší kryt a zoštíhlená elektronika sú precízne zostrojené na neuveriteľne ľahký dizajn s novou úrovňou odolnosti.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

AquaBarrier ochrana

Navrhnutá pre bezpečie vnútorných obvodov, pred prakticky všetkými druhmi poškodenia prostredím, Aerox je prvá herná myš, ktorá dostala IP54 certifikáciu . Poskytuje tak vodeodolnosť a ochranu pred prachom, špinou, olejom a chlpmi.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

TrueMove Air senzor

Užívajte si skutočné 1:1 snímanie so senzorom s ľahkým dizajnom. S rozmedzím 100 až 18 000 CPI môžete hrať s neuveriteľnou presnosťou, rýchlosťou a konzistenciou.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Golden Micro IP54 spínače novej generácie

Hodnotené pre 80 miliónov kliknutí , tieto vylepšené, prachu a vode odolné spínače poskytujú bezchybné klikanie aj pri najnáročnejších podmienkach. Zabraňujú dvojklikom a umožnia vám vykonávať precízne výstrely.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Odnímateľný USB-C kábel

Ľahko použiteľný, ľahký, flexibilný, opletený kábel zabraňuje treniu o stôl a je možné ich odňať. Umožňuje tak použitie designových káblov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Teflónové kĺzače

Navrhnuté pre poskytnutie vylepšenej kontroly a hladkosti, tieto teflónové kĺzače garantujú hodvábne jemný pohyb myši bez námahy.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Jedná sa o ultraľahkú hernú myš s citlivosťou 100 – 18 000 CPI (skoky po 100 CPI), akceleráciou 40G a odozvou 1 ms . Nemá hardvérovú akceleráciu. Je vybavená 9 programovateľnými tlačidlami a mechanickými spínačmi so životnosťou 80 mil. kliknutí . Poskytuje úroveň krytia IP54. Má 3 RGB LED zóny. Súčasťou je opletený, odnímateľný USB-C na USB-A kábel.