Razer Ornata Chroma, US (RZ03-02040100-R3M1)

Hodnotenie: 5 7 hodnotení Značka: Razer Náš kód: 994895

Doprava zadarmo

Razer Ornata Chroma, US (RZ03-02040100-R3M1)

Výkonná herná klávesnica vybavená stredne vysokými klávesmi pre rýchly a presný stisk. V tejto klávesnici sa dokonale kombinujú výhody klávesníc mechanických a klávesníc membránových pre optimálnu hmatovú spätnú väzbu a reakcie. Klávesnica ponúka možnosť podsvietenie kláves s niekoľkými režimami farebných schém, je vybavená programovateľnými klávesmi vrátane možnosti on-the-fly záznamu makier, anti-ghosting obvody a 10-key Rollover pre stlačenie väčšieho množstva klávesov a ergonomickou opierkou zápästia. Klávesnica má US popisky kláves. Celý popis

89.9
5 7

Náš kód: 994895

Popis

Popis produktu

Klúčové vlastnosti:

Razer Ornata Chroma

Razer Ornata Chroma je výkonná herná klávesnica prepracovaná do tých najmenších detailov, ktoré však dokážu úplne podporiť vaše herné úsilie a možno aj rozhodnúť v tú najviac potrebnú chvíľu. Klávesnica je vybavená novými razer Mecha-Membrane spínačmi, stredne vysokými klávesami pre rýchle a citlivé reakcie a možnosťou prispôsobenia podsvietenia s niekoľkými efektmi. Vychutnajte si a užite svoje obľúbené hry s klávesnicou pre nich priamo stvorenou. . =

Úplne nové Razer Mecha-Membrane spínače

Klávesnica je vybavená stredne vysokými klávesmi pre rýchly a presný stisk.
Klávesy ležia na gumovej membráne, takže každý stisk pôsobí ľahko a mäkko, a aj napriek tomu je dostatočne dôrazný a presný. Vďaka prítomnosti kovovej západky, ktorá stisk potvrdí. V tejto klávesnici sa dokonale kombinujú výhody klávesníc mechanických a klávesníc membránových pre optimálnu hmatovú spätnú väzbu a reakcie.

Anti-Ghosting a 10-key Rollover

Klávesnica je vybavená pokročilými technológiami ako je Anti-Ghosting a 10-key Rollover. Vďaka týmto technológiám si s klávesnicou naplno užijete napríklad závody áut, pri ktorých môžete zároveň držať plyn, zatáčať do strán a zároveň pribrzďovať. Proste nech stlačíte ľubovoľné množstvo klávesov naraz, všetky budú bez problémov rozpoznané.

Ergonomická opierka

U tejto klávesnice iste tiež oceníte aj jej vybavenie ergonomickou opierkou pre vaše zápästie. Ergonómia je dôležitou súčasťou pri každodennej práci na počítači alebo pri častom a dlhom hraní. Táto opierka tak zaisťuje optimálnu polohu vašim rukám počas týchto chvíľ a prispieva k zníženiu tlaku na oblasť karpálnych tunelov a koriguje pronácii zápästia.

Technické špecifikácie

  • Typ spínača: Hybridné mechanické
  • Rozhranie: Drôtové USB
  • Usporiadanie (Layout): US
  • Farba Čierna
  • Podsvietenie: Áno

Užitočné odkazy:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Prevedenie drôtové
Jazyková verzia EN
Hracia klávesnica áno
Konektor USB
Podsvietenie ano
Farba čierna

Tento produkt v iných krajinách

Pre doručenie v Českej republike: Ornata Chroma, US (RZ03-02040100-R3M1)
Pre doručenie v Chorvátsku: Ornata Chroma, US (RZ03-02040100-R3M1)
Pre doručenie v Maďarsku: Ornata Chroma, US (RZ03-02040100-R3M1)
Pre doručenie v Poľsku: Ornata Chroma, US (RZ03-02040100-R3M1)
Pre doručenie v Slovinsku: Ornata Chroma, US (RZ03-02040100-R3M1)